Jebkura metožu sintēze, izmantojot kratīšanas un cepšanas ar baterijām šeit?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Sveiki,

Varbūt gribētu dalīties un, iespējams, diskutēt, ja ir kāds, kas ar to nodarbojas?

Tā kā esmu mēģinājis vairākas reizes, bet izmantojot dažāda veida reaģentus un neesmu īsti pārliecināts, kuram no tiem vajadzētu būt pareizajam, jo joprojām nav izdevies iegūt vēlamo rezultātu.

Ļaujiet man ievietot dažus katra rezultāta piemērus pēc tam, kad es izmēģināju galīgo procesu, kas ir metamfetamīna atgāzēšana, izmantojot hcl skābi.

Pirmais attēls, kas parāda, ka galaprodukts sāk kristalizēties, bet tas vienkārši iestrēga procesā. Ne visa virsma no sarkanās kļūst par kristālu. Tikai daļa no tās.

Otrais un trešais attēls ir gandrīz tāds pats. Tas vienkārši apstājas pie baltas krāsas un pat nekļūst ciets kā kristāls.

Iespējams, mēs varam apspriesties tālāk, ja kāds ir izmantojis šo metodi.

Paldies.

Paldies.
 

Attachments

  • STj4Fy7gZ6.jpg
    STj4Fy7gZ6.jpg
    532.3 KB · Views: 134
  • CSb6HEmaYN.jpg
    CSb6HEmaYN.jpg
    4 MB · Views: 110
  • UjWYJpvayR.jpg
    UjWYJpvayR.jpg
    4 MB · Views: 105

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Būt rozā parasti nozīmē pārmērīgu hcl. "Sakratīt un izcept ar litiju" ir neskaidrs. Šajā vietnē ir pāris dokumentu, kuros izklāstīts šis process, bet, ja vēlaties procesa kritiku, jums tas neizdodas. Jums tas būs jāievieto detalizēti
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pēc jums HCl gāze. Savāc cietās vielas filtrā. Izskalojiet cietvielas ar aukstu, sausu acetonu. Tas ir jūsu mets. Tas ir "kreklu" formā - tas nav kristalizējies. Tam jāizskatās kā miltiem vai pūdercukuram. Jebkura cita krāsa, izņemot balto, ir piemaisījums.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Paldies. Vai tā pati cietā viela, kas palika stikla burkā (tā, ko es izmantoju hcl gāzes procesā), ir tāda pati kā filtrā? Jo pagājušajā reizē es koncentrējos uz cietās vielas savākšanu, kas palika stikla burkā, nevis filtrā. Bet jā, es atceros, ka tur ir palicis zināms daudzums baltas cietas vielas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Cietās vielas, kas radās, kad jūs HCl gāzējāt. Tas ir tavs metamfetamīns. Jūs HCl gāzi ievadāt savā "degvielā", un tā sāk veidot cietas vielas, un izskatās, ka sniega. Jūs turpināt gāzēšanu, līdz vairs nerodas cietvielas. Kad gāzēšana ir pabeigta, jūs izlejat degvielu caur kafijas filtru un savācat cietvielas. Tas ir jūsu metamfetamīns. Uzlejiet aukstu, sausu acetonu uz metamfetamīna, lai to nomazgātu un noskalotu visus piemaisījumus. Ļaujiet tam nožūt. Gatavs. Tas ir "Met HCl".

Es varu jums sniegt tikai šos pamatnorādījumus. Es nezinu, ko jūs darījāt vai par ko jūs runājat, kad sakāt, ka jūsu filtrā jau ir cietvielas vai kādas cietvielas jūs vēlaties savākt.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Es gribēju teikt, ka pēc tam, kad es ieleju savu degvielu caur kafijas filtru, filtrā bija cietās daļiņas. Un arī manā stikla burkā bija palikušas cietvielas. Nezinu, kā to izskaidrot, ja jūs joprojām nevarētu saprast. Varbūt es varu mēģināt sniegt attēlus, ja vēlaties..
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nē, viss kārtībā, es jūs saprotu. Es tikai īsti nesaprotu, kā var filtrēt šķīdumu, un šķīdumā joprojām paliek cietvielas. Tas it kā izjauc filtrēšanas mērķi...
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Cietā viela radās šķīduma "sālīšanas" procesā ar hcl skābi. Tāpēc daļa no tās tur ir, tā pielīp pie stikla burkas sieniņas. Vai jūs mani saprotat?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jā, labi... kad jūs izlejat burku, lai izfiltrētu cietvielas... ļaujiet degvielai no burkas izžūt. Kad burka ir sausa, visu, kas ir pielipis pie burkas iekšpuses, jūs varat izšķīdināt ūdenī vai spirtā un pēc tam iztvaicēt. Visam, kas paliek, jābūt metam.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Cietā viela, ko jūs domājāt, ir apmēram šāda?

*Atvainojiet par ļoti novēloto atbildi
 

Attachments

  • eP7axuNVbn.jpg
    eP7axuNVbn.jpg
    993.6 KB · Views: 30
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ja tas ir tas, kas nāca atpakaļ, kad jūs gāzējāt, tad jā. Jūs filtrējāt visas cietās vielas, un tas bija iestrēdzis iekšā?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Jā, tas ir tas, kas man ir pēc hcl gāzes. Vēl neesmu to filtrējis. Kā man to izkristalizēt? Pēdējo reizi pēc tam, kad es to izfiltrēju un ļāvu vairākas stundas nožūt, tas kļuva tikai par putekļiem, nevis cietiem kristāliem, kā tam vajadzētu būt.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Kristalizācija ir vēl viens solis pēc. Šajā brīdī ir sagaidāmi balti putekļi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Būtībā litija metode ir Birch -līdzīgi kā solvatēto elektronu metode Solvatētie elektroni notiek šķidrā amonjakā vai ūdenī( nevaru teikt, ka jebkad esmu redzējis metamfetamīnu, kas izgatavots ar hidratētajiem elektroniem, bet tas ir dzīvotspējīgs koncepts), tātad jūs gatavojat šķidru amonjaku? Ja nē, tad tas nekad nebūs iespējams, ja vien jūs gatavojat litija tetrahidridoalumināta pulveri.
Ja jūs to darāt, publicējiet sintēzi, tas būtu forši.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Vai varu zināt, kā pārbaudīt, vai tas ir šķidrais amonjaks vai kaut kas cits? Es tikko mēģināju to sadedzināt glāzē, un tas kļuva melns/sadedzis, un smaka ir ļoti smirdīga, un garša ir ļoti slikta. Pat ne tuvu metamfetamīna garšai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas būtu amonjaks tikai tad, ja tajā pievienotu amonjaku vai amonija sāli. Paturot prātā, ka metamfetamīns pats par sevi ir amonjaks ( amīns ir Nh³ vai NH² R" vai NH R¹R²), ciktāl s tests. Ja amonjaka šķīdumam pievieno nedaudz nātrija hidroksīda, rodas biezi balti dūmi, kas smaržo pēc zivīm. Uz ph papīra tam būtu jānorāda zils, un, pievienojot pilienu vai divus koncentrēta HCL, dūmiem vajadzētu būt bieziem un nepatīkamas smakas.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Jā, tas notika, kā jūs teicāt. Kāds ir nākamais solis? Kā to izkristalizēt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs to nepadarīsiet Kristalizēt. Nākamais solis, ja jums ir šķidrs bezūdens amonjaks, ir, jūs pievienojat litiju, un šķidrumam ir jākļūst tumši zilam. Tas var pat kļūt metāliski bronzas krāsā, bet tam ir jānotiek.
0kX2wo6tGY
tad jūs pievienojat prekursoru (vai arī tas jau tur ir), un izšķīdušie elektroni reducē [neatkarīgi no tā, kas tas ir, efedrīna pseidoefedrīna katinoni ECT], un tā ir Bērza reakcija. Pārējais ir attīrīšana un pārkristalizācija ( kas ir attīrīšana).
 
Top