Jebkura nitazēnu sintēze?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Interesanti un jauni benzimidazola mu-receptoru antagonisti. Es labprāt redzētu rakstu par kāda nitazola savienojuma sintēzi no pēc iespējas pieejamākiem prekursoriem. Redzēts, ka tie laiku pa laikam parādās darknet tirgos, parasti no pārdevējiem, kas ir acīmredzami ķīmiķi, kuri pārdod pagaidu partiju, pirms pazūd kā īsti profesionāļi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Īpaši interesē klonitazēns. Atšķirībā no citiem spēcīgiem nitazēniem, piemēram, metonitazēna, par kuriem ir zināms, ka tie absolūti palielina toleranci, šis klonitazēns 35 dienu pētījumā nav pierādījis, ka pret to attīstās tolerance(G.Bromig, Klinishe Wachenskrift, 960-963, 1958).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Patiesībā es atradu šo rakstu Reddit vietnē. Vai kādam ir kādas atsauksmes par to?

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/eyu1g3
Metonitazola, etonitazola, etonitazola, klonitazola un citu nitazola atvasinājumu sintēze
.

Nitazola atvasinājumu sintēze ir aprakstīta ASV patentā 2935514. Ar aprakstīto metodi var veikt nitazēna, etonitazēna, klonitazēna, metonitazēna, ISO, etazēna un vairāku citu. Savā zinātniskajā darbā esmu izgatavojis 12 nitazola atvasinājumus.
Etazenam bija vislabākās rekreatīvās īpašības, un tas ir mans Nr. 1.
Iepriekš es izskaidroju sintēzes ceļu:post: https://www.reddit.com/r/fentanyl/comments/ela9fa/_/Image : https://ibb.co/h2SZcbP (ceļš no nitrila).


1 Sintezes benzimidazola (vai nitrobenzimidazola) starpprodukts
Sausu gāzveida HCl skābi ievada izkausētā (0,11 mol) aizstājēja benzilcianīda (1. piezīme) [šajā gadījumā es izmantoju p-metoksibenzilcianīdu] un 11,6 ml absolūtā etanola maisījumā 15-25*C temperatūrā, līdz tas ir piesātināts.

Pēc tam, kad reakcijas maisījums ir nostāvēts 12 stundas 20*C temperatūrā, neapstrādāto iminoētera hidrohlorīdu (foto1) ielej 200 ml absolūtā dioksāna un 2 stundas RT temperatūrā maisījumā ar 15,2 g (0,1 mol) 2-amino-4-nitroanilīna (2. piezīme) (foto2).
Pēc tam 14 stundas zem atteces plūsmas (foto3). No vēl karstā šķīduma nogulsnēja 2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazola hidrohlorīdu, pievienojot ar HCl skābi piesātinātu etilacetātu, un pēc tam nekavējoties filtrēja.
Brīvo bāzi no hidrohlorīda atbrīvo, vārot ar amonjaka ūdens šķīdumu, filtrē un pārkristalizē no etilacetāta. Iegūto 2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazolu (foto4) izmantoja nākamajā posmā.

2**.Nitazola atvasinājumu sintēze (N-alkilēšanas benzimidazols)**.
Maisītam 2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazola (0,033 mol) un 1 g benziltrītilammonija hlorīda (0,033 mol) šķīdumam 65 ml 1N NaOH (3. piezīme) (foto5) pilienveidīgi 70*C temperatūrā pievieno 9 g (0,066 mol) dietilaminoetilhlorīda 10 ml dioksāna (3. piezīme) (foto5). Maisījumu 1 stundu maisīja RT temperatūrā, nogulsnēto eļļu uzņēma etilacetātā. EtAc šķīdumu ekstrahē ar atšķaidītu HCl skābi, skābo šķīdumu padara sārmainu ar NaOH un atkal ekstrahē ar EtAc. EtAc šķīdumu mazgā ar ūdeni, žāvē ar bezūdens kālija karbonātu un iztvaicē. Iegūst 9 g 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazola un 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-6-nitrobenzimidazola maisījuma (4. piezīme).
Šo maisījumu sadala divās sastāvdaļās šādi: Maisījumu ieber spirtā un sajauc ar aprēķināto HCl skābes daudzumu etilacetātā un ievada 5-nitro atvasinājuma HCl. Pēc iegūto nogulšņu filtrēšanas un pārkristalizēšanas no etanola iegūst 4,2 g tīra 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazola hidrohlorīda.
Mātesšķidrumu iztvaicē, ieber ūdenī, sārmainu šķīdumu saturo ar NaOH šķīdumu, ekstrahē ar etilacetātu, ekstraktu izskalo ar ūdeni un žāvē ar bezūdens kālija karbonātu. Šķīdinātāju iztvaicē un tad kristālus pārkristalizē no ētera un petrolejas maisījuma. Ēteris ar 6-nitro atvasinājumu, tīru 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-6-nitrobenzimidazolu.
-------------------------------------------------------------
piezīme.
Aizstāj benzilcianīdu, Ja jūs izmantojat:
Ja izmantosiet 4-hlorbenzilcianīdu, jūs saņemsiet benzimidazola starpproduktu klonitazola iegūšanai.
4-etoksibenzilciānīds, jūs saņemsiet benzimidazola starpproduktu etonitazēnam.
4-metoksibenzilciānīds jūs saņemsiet benzimidazola starpproduktu metonitazēnam
4-izoproksibenzilciānīds jūs saņemsiet benzimidazola starpproduktu izo.

piezīme.
2-amino-4-nitroanilīnu var aizstāt ar 1,2-fenildiamīnu un izmantot 4-etoksibenzilciāncianīdu - jūs saņemsiet benzimidazola starpproduktu etazēnam.

piezīme.
Sākotnējā patenta oriģinālajā variantā nav izmantots katalizators. Katalizators atvieglo vielu šķīdināšanu. Tas pozitīvi ietekmē reakcijas ātrumu un iznākumu.

piezīme.
Ja jūs veicat etazēna reakciju, tad jums nav problēmu ar izomēriem. Jums jau ir produkts, ko var izmantot 😉
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kāpēc jūs nepievienojat fotoattēlus no Reddit? Ievietojiet arī sintezētās vielas formulas attēlu. Ar attēliem to ir viegli saprast.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atvainojiet, bet es neredzu nekādu alternatīvu, lai rediģētu šo ziņu?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Šeit pievienoju fotogrāfijas. Lai būtu skaidrs: es neesmu izmēģinājis šo sintēzi, un bildes neesmu uzņēmis es.

1. FOTO:
UzM5oGEd6B

FOTO2:
TRipCQOSmL


FOTO 3:
KLJi1a2GPX


FOTO 4:
1R4J3FSLkW


FOTO 5:
KlHM7Eef0g

Un sastāvdaļu saraksts:

Specializētās ķimikālijas:
1 no benzilcianīda variantiem:
4-hlorbenzilciānīds (klonitazēnam)
4-etoksibenzilciānīds (etonitazēnam)
4-metoksibenzilciānīds (metonitazēnam)
4-izoproksibenzilciānīds (izonitazēnam)
2-amino-4nitroanilīns

dietilaminoetilhlorīds
Benziltrietilamonija hlorīds

Ķimikāliju krājumi:
Absolūtais etanols
Absolūtais dioksāns
HCl gāze (NaCl un koncentrēta sērskābe)
Koncentrēts HCl šķīdums
Etila acetāts
Ūdens amonjaks
nātrija hidroksīds
Bezūdens kālija karbonāts
Dietilēteris
 
Last edited by a moderator:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Lieliski!
Daudz vieglāk nekā fent, es gribu to izmēģināt.
Lai gan pēdējā posmā ir nepieciešama lielāka drošība.
Ar fentu jūs vienkārši pievienojat anhidrīdu anpp (arī toksisks, bet daudz vājāks nekā jebkurš fenta atvasinājums), un tad jūs varat viegli pārnest iznākumu tieši uz atšķaidījumu, bez piesārņojuma.
Un sadedzināt vai iemērkt plastmasas izstrādājumus oksidētājos (labi ir izmantot nelielu iznīcināšanas cimdu kastīti).
Izmantojiet biezu auduma diegu, lai iegūtu dzidru šķīdumu bez karstiem plankumiem un eļļainiem pilieniem.

Nitazola pēdējā posmā iespējami negadījumi, nepieciešama nopietnāka drošība.
Stipriem atvasinājumiem nepietiek ar iznīcināšanas cimdu kastīti.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atvainojiet, vai jūs varētu precizēt? Kāds ir iespējamais apdraudējums? Involontāra norīšana vai transdermāla intoksikācija, vai kas? Sprādziens?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Iespējams, jauns bestsellers ar augstu iedarbību un ilgstošu iedarbību.
Bīstams sūds! 200 reizes lielāka iedarbība nekā morfijam un ~ 3 stundu iedarbība.
(BRĪDINĀJUMS: OPIOĪDU LIETOŠANA SLAVINA SŪDUS, ES JŪS BRĪDINĀJU)

Etometazēns, zāļu tirgū parādījās 2022. gada pavasarī.

(nitro grupas vietā metilgrupa, iespējams, to var noregulēt vēl pieņemamākā veidā)
https://www.reddit.com/r/Opioid_RCs/comments/tp8ajr
Un vēl, es arī atradu šo wiki, ļoti vienkāršs veids, kā zēnus (nav vajadzīgi nitrili vai fenilskābes atvasinājumi).
800px-Etonitazene_2011_synth.png


Izklausās velnišķīgi bīstami, kā jauna epidēmija.
Es to ievietoju tikai "izglītošanas" nolūkā.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jā, tas ir "radies" jau vairākus gadus. Esmu redzējis lietotāju ziņojumus galvenokārt par metonitazēnu, un tas parasti diezgan ātri rada milzīgu toleranci. To ir ļoti grūti mainīt. Tāpēc klonitazēns izskatās interesantāks kandidāts, daļēji tāpēc, ka iepriekš minētajā pētījumā, kur tolerance netika konstatēta, bet arī tāpēc, ka tas ir mazāk agresīvs ar vājāku iedarbību. Vieglāk rīkoties.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
1. Maisītam 2-(beta-dietilaminoetilamino)-5-nitroanilīna (12,6 g, 0,05 mol) un p-etoksifenilacetskābes (9,91 g, 0,055 mol) šķīdumam THF (50 ml), karsētam 50*C temperatūrā, pievieno EEDQ (12,4 g, 0,05 mol).
2. Pēc 24 h tika pievienots vēl EEDQ (6,18 g, 0,025 mol), bet pēc 72 h tika pievienots EEDQ (12,4 g, 0,05 mol).
3. Maisījumu atstāja reaģēt 50*C temperatūrā vēl 120 h.
4. Šķīdinātāju atdalīja vakuumā un maisot pievienoja aptuveni 6,6 ml 12 N HCl.
5. Šķīdumu ekstrahēja ar CHCl3 (2x200ml) un nosusināja (Na2SO4).
6. Šķīdinātāju iztvaicēja vacuo, iegūstot 21,6 g (100 %) etonitazēna hidrohlorīda: mp 161-164*C
 
Last edited by a moderator:

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai kādam ir pieejama butonitazola sintēze? Vai tā ir tikai benzilciānīda aizstāšana ar citu ķīmisko vielu, kā tas ir citos variantos?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Sinteze kā iepriekš, mēs tikai aizstājam dažus reaģentus.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Ja es gribētu sintezēt etometazēnu, izmantojot uzlaboto etonitazēna sintēzi, ko tik laipni sniedza Viljams Dampjērs, vai tas būtu kaut kas tāds:
IIxJPsoFtv
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Vai kādam ir kāds zenes pārdevējs ES? Esmu iztērējis aptuveni 3 tūkstošus, meklējot tos, lai beigās tiktu apkrāpts. Opi valsts ir skumji un RC skatuves vēl vairāk. Bet zenes tiešām ir tikai nākotne, jo nav, šķiet, ir fentalogues... vai, ja tie ir, lūdzu, dodiet man zināt.

Ja gadās, ka vēlaties palīdzēt, lūdzu, sazinieties ar mani [email protected], varu palīdzēt arī ar dažām vielām, kuras šeit neminēšu, bet tie ir spēcīgi spēcīgi opioīdi. Bet to var apspriest privāti. Es tikai gribu likumīgu zene pārdevēju. :(

Izmēģināju Eto btw no Clearnet saites. Spēcīgas vielas, sāp kā fucking shit un liek man raudāt, kamēr snorting to. Nezinu, vai tā ir mana tolerance, bet ne tik eiforiska. Legit tikai liek man gulēt uz pāris stundām lol. Diezgan kā lietojot spēcīgu benzo lmao.
 

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Ok, forši! Vai jūs nejauši zināt, kādi reaģenti? Es ceru mēģināt dažus izgatavot haha.
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
rechemco.to ir metonitazēns 1:3 vai tīrā veidā. Cenas ir ļoti labas, un arī kvalitāte ir laba.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, es arī vēlos iegādāties šo produktu, vai jūs varētu man, lūdzu, darīt zināmu, heroīna narkomānam, kurš lieto ~ 20 % afgānas frībāzes, cik daudz vēl jūs samazināt produktu?

Paldies par jūsu laiku!
 
Top