Question Jebkurš labi zināms piemaisījums ar molāro daudzumu 120-150?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Vai ir kāds labi zināms piemaisījums, kura molārā vērtība ir 120-140 robežās?
Citas īpašības, kas varētu būt saistītas ar šo sūdu:
Tas viegli pārvēršas par hidrohlorīda sāli un atpakaļ par bāzi, un tam nav krāsas. Hidrohlorīda sāls nešķīst acetonā, un tā uzreiz nogulsnējas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
120-140 g/mol? Kādas zāles labi pazīstams piemaisījums? Ar kādu ph tas sāk nogulsnēties?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Es neesmu pārbaudījis PH nokrišņu punktā. Es novērtēju molāro svaru pēc reaģentu patēriņa pārsnieguma.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man ir saraksts ar izplatītākajiem adultarantiem un to šķīdību, un es varu meklēt mol. masas, bet būtu noderīgi zināt, kas tas ir adulterants. Neviens neievieto MSM kokaīnā, un neviens neievieto levamizolu metamfetamīnā ( es ceru, ka ne), tāpēc es meklētu, par kādām narkotikām mēs runājam. Ja jūs man nepateiksiet, tas prasīs divreiz vairāk darba, un es strādāju gudrāk un smalkāk, tāpēc pastāstiet.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Es šo blakus savienojumu notveru ar sveķiem, pēc tam atgūstu to uz bāzes. Tagad es sāku domāt, ka tas ir sava veida koloīds, kas veidots mikrodispersijas putekļu (cieto vielu) klātbūtnē, kas sagrābts no PMK. Kaut kas līdzīgs Pickeringa koloīdam.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Es izpētīju šo partiju nedaudz vairāk nekā parasti, un noteiktā brīdī man izdevās izvilināt kādu eļļainu vielu.
Es neaprakstīšu visus soļus, jo tas būtu pārāk ilgi, lai saprastu. Gala rezultātā man bija apmēram 10 g mdma hcl + nedaudz ūdens kristalizatorā. Sākumā proporcija bija 10 g mdma hcl + 30 g ūdens. Kādā brīdī, kad proporcijas kļuva 10 g sāls + 10 g ūdens, es ieraudzīju kaut ko tādu, ko nekad iepriekš nebiju redzējis vai kam nebiju pievērsis uzmanību.
Kristalizatora apakšā zem ūdens slāņa bija neliels daudzums caurspīdīgas šķidras vielas, kas nav sajaucama ar ūdeni. Iespējams, šai vielai ir daudz mazāka šķīdība ūdenī, ja salīdzina ar mdma hcl, un tā tika izspiesta no ūdens.
Tā nereaģē ar hcl, jo hcl pārpalikuma dēļ ph bija nedaudz skābs.
Citas īpašības ir - tas nešķīst acetonā.
Es izlasīju forumu un atradu dažas tēmas par kaut ko līdzīgu. Bet es joprojām nezinu, kas tas ir.
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Atvainojiet, neesmu skaidri iekļāvusies šajā aprakstā: tik nogurusi pēdējās dienās. Jā, tieši šī viela, tika izdalīta zem ūdens. Tātad tā daudz mazāk šķīst ūdenī. Un tā nav arī mdma fb, jo tā nereaģē ar hcl.. Šīs vielas tilpumu - grūti pateikt, jo biju pārāk noguris, lai to atkal atdalītu uz piltuves, un man nav piltuves tik mazam tilpumam, bet pēc izskata varu teikt, ka tas bija apmēram 2-5 % no mdma hcl masas.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Labi, šī viela zem ūdens varētu būt perc atlikumi. Bet šajā gadījumā bija garš ceļš. Mdma hcl, kas iegūts pēc ilga procesa, tika kristalizēts no ūdens līdz sausai masai. Tad pārāk nepatīkamās smakas dēļ to izšķīdināja un turpināja ar jonu sveķiem, un atkal pārkristalizēja no ūdens. Šīs otrās kristalizācijas laikā apakšā tika novērota viela.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Top