Vai kādam ir pieredze safas destilēšanā no kampara?

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Vai kādam ir pieredze safrola destilēšanā no brūnā kampara eļļas? Man ir pasūtīts paraugs, kas nāk no Ķīnas, un tam vajadzētu saturēt 27 % safrola. Pašlaik apkopoju detaļas, lai uzbūvētu jaudīgu aspiratoru kā vakuuma avotu. Nepārtrauktas darbības sūknis, kura nominālā jauda ir 16 GPM, es domāju, ka kopā ar ledus ūdeni tas viegli nodrošinās 20 mmHg, un līdz 10 mmHg vajadzētu būt iespējamam. Vai kāds manā plānā saskata kādas problēmas? Es plānoju uzstādīt vakuuma mērītāju uz vakuuma līnijas un izmantot Hromic rokasgrāmatā "Safrola destilācija" atrodamo tabulu, lai es nelidotu akli, bet no dažām sarunām, ko esmu atradis internetā, šķiet, ka dažiem cilvēkiem ir daudz grūtību to izvilkt no kampara eļļas? Būtu pateicīgi par jebkādiem padomiem vai brīdinājumiem par iespējamām kļūdām.

Tālāk mans plāns ir refluksēt ar KOH, lai pārvērstu izosafrolu, un es joprojām veicu izpēti un noskaidroju labāko metodi, lai no izosafrola pārietu uz MDP2P. Būtu pateicīgi par jebkādiem padomiem arī šajā jautājumā. Pašlaik es sliecos uz oksona metodi, jo ir viegli iegūt vajadzīgās ķimikālijas, bet es noteikti esmu atvērts ieteikumiem par lielāku iznākumu.
 
Top