Vai kāds no klātesošajiem ir mēģinājis izgatavot 2,5-dimetoksibenzaldehīdu, izmantojot benzaldehīdu un piridīnu?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Gandrīz viss ir iekļauts virsrakstā, bet, ja jums ir, vai varat man sniegt priekšstatu par to, cik tas ir viegli?
Man ir daudz benzaldehīda, un es neesmu ļoti aizrāvies ar amfetamīniem, es daudz labprātāk pārveidotu to par 2,5-dmobzh (jā, tas ir mans saīsinājums attiecībā uz iepriekš minēto ķīmiju lol) un riskētu iegūt uz pusi mazāku galaprodukta daudzumu, jo tas man ir divtik noderīgs!
Turklāt benzaldehīdu ir ļoti viegli iegūt, un, ja tas ir salīdzinoši viegli izdarāms sintētiskais savienojums, tad es domāju, ka esmu kaut ko sasniedzis un varu sākt sekot 2c receptēm.
kādas domas vai problēmas, ar kurām es varētu saskarties? Man nav vajadzīgs kilograms tā...
Pat 250 g man šķiet pārāk daudz, bet man tas ir vienalga, es neesmu pārdevējs.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Atvainojiet, es domāju 3,4-trimetoksibenzaldehīdu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Vismaz es varētu pagatavot meskalīnu nelielos daudzumos....
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ja jums ir jāuzdod šis jautājums, tas nozīmē, ka jums nebūs. Jums nav skaidrs, kāpēc, bet jūs galu galā kādu no tiem iegādāsieties vai saņemsiet. Varbūt pieejiet vanilīnam, domājot par 3,4,5-(MeO)3-BA, nevis 2,5-(MeO)2... mēģināja no p-anizaldehīda, un darbs ir grūts.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Jā, es iemācījos. Es sapratu, ka apmēram 5 minūtes pēc tam, kad to ievietoju, es domāju kaut ko tādu kā 3,4-hidroksi ph vai kaut ko tamlīdzīgu, sajaucu meskalīna prekursoru, 2c galveno prekursoru un 3,4-hidroksifenriltilamīnu. Pilnīgi atšķirīgs
...atvainojos par to. Iv kopš tā laika bija nodarbība par fenetilamīniem un to, kā jūs būtībā lasāt ķimikālijas otrādi, tāpēc 3 un 4 pozīcija ir pilnīgi nepareizi, nemaz nerunājot par hidroksi dimetoksi vai trimetoksi vietā. Atvainojiet par to!
 
Top