aqueuos metilamīns 40%

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Kā pagatavot ūdeni saturošu metilamīnu?
vai tā ir jādara?
Ņem metilamīna hidrohlorīda sāli, tad izšķīdini to atbilstošā ūdens daudzumā, tad atdzesē šķīdumu līdz aptuveni 5* C un pievieno pietiekami daudz (iepriekš atdzesēta) atšķaidīta NaOH(aq), lai kopā ar NaCl šķīdumā radītu metilamīna ūdens frībāzi.
kā aprēķināt izmantoto metilamīna hcl un ūdens daudzumu? cik daudz atšķaidīta NaOh ir nepieciešams?
vai kāds var publicēt piemēru par 200 ml 40 % ūdens metilamīna šķīduma,

man šķiet, ka mums ir vajadzīgs skaidrs šīs procedūras apraksts, jo lielākā daļa no mums, iespējams, nevar dabūt 40% aqueuos metilamīna, var dabūt tikai metilamīna hcl.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
60% šķīduma būs ūdens. formula ir "ūdens masa = (60/100) * šķīduma kopējā masa".

Aprēķini metilamīna hcl molus. attiecībai jābūt 1:1, tātad tev nepieciešams tāds pats metilamīna molu daudzums kā NaOH. konvertē molus uz masu, un tas ir tev nepieciešamais daudzums. šeit ir kalkulators konvertēšanai, bet, ja vēlies, vari atrast citu ^__^.

izšķīdini metilamīna hcl ūdenī, tad atdzesē, tad pievieno atdzesēto NaOH šķīdumu.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Lielākā daļa cilvēku apgalvo, ka ar šo metodi mēs nevaram iegūt 40 % brīvās bāzes šķīduma koncentrāciju. Vai jums ir kāda personīga pieredze šajā jautājumā? Ja esat to izmēģinājis un guvis labu rezultātu, vai varat sniegt receptes piemēru? Man tā ir vajadzīga, lai veiktu aprēķinus. Paldies.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
nav personīgās pieredzes, atvainojiet. tikai matemātika, ko es ieguvu no citām tīmekļa vietnēm tbh. es cenšos izpētīt lietas, pirms es tās publicēju, bet pls labojiet mani, ja es kļūdos. paldies <3

idk ja im nepareizi cuz es domāju, ka ķīmijas formulas bija diezgan daudz noteikts akmenī. cerams, ka im pareizi. ja nē, tas ir labi, es varu turpināt tryna meklēt, ja kāds no u puiši joprojām ir nepieciešams to @rampage ^_^^

Es nevēlos būt iemesls, kādēļ kāds produkts ir bunkurs vai, vēl sliktāk, iemesls, kādēļ kāda laboratorija iet boom ^^;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamin-40-from-methylamin-hcl.7950/#post-35651

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamine-freebase-solution-preparation.10551/#post-56501

šeit ir dažas noderīgas saites es atradu rakšana ap vietni :D
ceru u atrast to, ko ur meklē fam

@rampage tas ir domāts arī tev
 
Top