Vai efedras augi ir efektīvs veids, kā iegūt efedrīnu?

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kā daudzi no jums zina, P2NP metode daudziem cilvēkiem ir ļoti sarežģīta, jo tajā tiek izmantoti tādi materiāli kā nitroetāns, kura pārdošana ir pakļauta kontrolei, un nav alternatīvu.

Efedras auga sugas (Ephedra Campylopoda, Ephedra Major) parasti bagātīgi aug valstīs, kas robežojas ar Vidusjūru. Mani ļoti interesē, vai šo augu pārstrāde un tādējādi efedrīna iegūšana var būt efektīva īstermiņā un ilgtermiņā.

Jebkura palīdzība no cilvēkiem, kuri ir zinoši šajā jautājumā, būtu ļoti noderīga.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ja jums ir labs un liels efedras avots - tas ir lieliski.
Bet, ja jūsu klimatiskajos apstākļos šo augu nav iespējams saražot - izmantojiet pseido vai norephedrīnu.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Vai jūs zināt, cik daudz efedras būtu nepieciešams, lai saražotu apmēram 1 kg efedrīna, plus mīnus? Lai jūs varētu man palīdzēt pārskatīt manas iespējas un saprast, kuru ceļu man vajadzētu izvēlēties.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Domāju, ka jums vajadzētu mēģināt atrast kādus efedrīna piegādātājus par pseido vai farmācijas produktiem, kas satur pseido.
Varat arī izmēģināt norefidrīnu. To var atrast kādā veterinārajā aptiekā.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@hermano Ja es pareizi aprēķinu, jums ir nepieciešams aptuveni 50 kg augu ar labu dabisko aktīvo Substanzen procentuālo daļu, lai iegūtu 1 kg maisījuma Visu alkaloīdu tajā. Es neesmu ķīmiķis, esmu tikai matemātikas un fizikas frīks. Turklāt jums ir vajadzīga pareizā efedras rase, jo procentuālais daudzums. Jums arī vajag 100% iznākumu.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Noteikti būs ļoti grūti iegūt kādu vērtīgu summu. Ja vēlaties to darīt "hobija" mērogā, tad varat mēģināt atdarināt kādu no daudzajiem rakstiem, kuros aprakstīta šī ekstrakcija, bet kilogramu mērogā tas, iespējams, ir ļoti apgrūtinoši.
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Efedrīnu var pagatavot mājas apstākļos, izmantojot benzaldehīdu, raugu un cukuru.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Es izveidoju ierakstu, kurā izskaidrots šis process. Tas nebūt nav tik vienkārši
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
L-PAC mājās diemžēl nav īsti iespējams, par to ir diskutēts daudzus gadus, taču galu galā nekas nav izdevies. Visas spekulācijas.

Alkaloīdu ekstrakcijai kopumā ir vajadzīgi daudzi kilogrami augu materiāla, piemēram, kokaīna iegūšanai 1 kg, lai iegūtu priekšstatu, ir vajadzīgi vidēji 250 kg lapu.

Mājās nelielos apjomos, ja jūs patiešām vēlaties to darīt, tas ir iespējams. No 2 kg Ma Huang var iegūt apmēram 10-15 g efedrīna, ko izmantot nelielā daudzumā.

To var atrast pārdošanai tiešsaistē, ja meklējat "Mo Huang". Vēlamā suga ir Ephedra Sinica stapf. Nelietojiet Mormona tēju, jo tā satur ļoti maz alkaloīdu.


Vislabāk ir izmantot Soksleta ekstrakciju.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ja esat ķīnietis, šo tulkojumu ir droši un viegli iegūt. Efedra ir līdzīga citiem augiem. Daži cilvēki Ķīnā par efedru uzskata nezāles. Turklāt tikai viena veida efedra Ķīnā ir vērtīga stādīšanai. Citām šķirnēm vai nu ir zems daudzums, vai arī tās ir aizsargātas.
 
Top