Lūdziet ekspertam atbildēt uz šo jautājumu

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1、Vai Nabh4 var aizstāt ar (CH3COO)3BHNa?(C6H10BNaO6)?

2、 Vai p2np un Nabh4 ceļā var pievienot formaldehīdu vai metilamīnu, lai tieši metilētu produktu?

3、pēc amfetamīna sadalīšanas D-amfetamīna eļļa ir jāizšķīdina acetonā un toluolā ar HCI burbuļošanu Vai mēs varam iegūt lielus kristālus?

Es nezinu angļu valodu, viss ir aprakstīts ar google tulkojumu, ceru, ka forumā atradīšu vajadzīgo atbildi.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Šajā forumā nav ne amfetamīna metilēšanas videomateriālu, ne produktu kristalizēšanas videomateriālu, man tie ir vajadzīgi, jo mutiskā komunikācija nav tik efektīva kā videomateriāli.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Vai D-amfetamīnu var kristalizēt ar HCI? Es domāju kristalizēt dūmiem derīgos kristālos.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Pēc metamfetamīna burbuļošanas un kristalizēšanas ar HCI tas ir jāizkausē un jāpārkristalizē absolūtajā etanolā, lai iegūtu caurspīdīgu ICE?.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
2. Nē, jums ir nepieciešami īpaši nosacījumi, par to ir pavediens.

3. Amfetamīna hidrohlorīds ir higroskopisks, jūs iegūsiet kristālus, kas pa nakti pārvērtīsies peļķē.

Vai D-amfetamīnu var kristalizēt ar HCI? Es domāju kristalizējas dūmiem derīgos kristālos.

jā, ja to kūpina uz vietas, tas ir iespējams.

Pēc tam, kad metamfetamīns ir burbuļojis un izkristalizējies ar HCI, tas ir jāizkausē un jāpārkristalizē absolūtajā etanolā, lai iegūtu caurspīdīgu ICE?.

Vītne, ko patton apraksta visu, ledus ražošana un kristalizācija
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Paldies par atbildi
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Vispārīgi runājot, uz ielas pārdotais ledus bloks ir D-metamfetamīns, ko var smēķēt, un bezmetils D-amfetamīns nav liels kristāls, bet pulveris. To parasti izmanto injekcijām degunā vai norīšanai, vai ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tas būtu slapjš lipīgs amph*HCl pulveris.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Patton, vai jūs zināt atbildi uz manu pirmo jautājumu? Man ir vajadzīga šī atbilde, jo tā nav pieejama manā valstī Nabh4,Man ir nepieciešams kaut kas, kas to aizstātu
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs nevarat tieši aizstāt ar līdzīgi izklausītu savienojumu. cianoborohidrīds ir toksisks, rada toksiskus blakusproduktus un nevar tieši reducēt nitro līdz amīnam, vispirms būtu jāizgatavo imīns un tad tas jāreducē.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
(CH3COO)3BHNa, ir nātrija triacetoetioksiborohidrīds, un nātrija ciānbordohidrīds (molekulārā formula: NaBH3(CN), tie ir divi dažādi nātrija hidroksīdi, es meklēju šo lietu Google, nezinu, vai to var kaut kas aizstāt NaBh4.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ak, atvainojiet, es nepievērsu uzmanību, bet es domāju, ka STAB ir tas pats stāsts, vieglais reducētājs, tas varētu nedarboties, tas reducē imīnu līdz amīnam, bet nav pārliecināts par nitro līdz amīnam
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Tātad, ja es iegūstu amfetamīnu, vai es varu izmantot metilamīnu, lai metilētu amfetamīnu, izmantojot AI/Hg metodi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jūs nevarat izmēģināt. Ņemiet vērā, ka rezultāts var jūs satraukt. Es neesmu pārliecināts, ka jūs iegūsiet tādu pašu iznākumu. Turklāt jums būs jāizmanto lielāks šāda reaģenta daudzums.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Paldies
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Metilamīna ģenerēšana in situ no nitrometāna ar Al/Hg amalgāmu P2P (BMK) klātbūtnē varētu darboties... Manuprāt, tas ir zināms MDMA ražošanas veids.
 
Top