Mēģinājums atdzīvināt veco sēņu materiālu

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tā kā mājās atradu kasti ar vecu... skat. ļoti vecu (starp 8 un 13 gadiem vecu) sēņu audzēšanas aprīkojumu, mēģināšu no tā izvilkt dažas lietas.

Mēģināšu veikt šķidro kultūru, lai redzētu, vai tā atdzīvosies, sākšu ar atlikušo PV (P. Cubensis "Pura Vida") komerciālo šļirci.

(Es šeit neatgādināšu visus higiēnas un vides pasākumus, kas tas prasa... tas nav mērķis un šajā tēmā un es ievēroju tikai minimumu, roku, piederumu un telpas tīrīšana, strādājot ar spirtu, adatas dedzināšana ar sveci, man nebija nekā cita...).

Darba sākums 21/05 ap plkst. 14.00.

- 200ml H20
- 8,5gr medus
O1cvXYt6mh
PCrtqBPKgF
RoyYVX0Zb3

- Sajauc labi 15min pie 15 psi zem spiediena (+- 30 min gatavošanas kopumā)
WxkUHu1Y0g
LyShpJzXYA
KrweagRGb9

- Ļauj atdzist pirms spiedtvaika katla atvēršanas- Ļauj šķidrumam atdzist, ja tas joprojām ir nedaudz karsts...
Piezīme: tur peld mazas nogulsnes, no medus, es pieņemu... karamelizēts? tajā laikā es devu priekšroku akāciju medum, bet šoreiz man tāda nebija pa rokai.

- 2 ml 10 tilpumprocentu ūdeņraža peroksīda injekcija.
TneAzDxwaG

- Maisījums labi Sporu injekcija
Sn9zc0g2XP
AwlkT3O0Eb

Piezīme: Es ceru, ka tas bija pietiekami atdzisis... nepacietīgs, ka es esmu.
- Uzglabāšana tumsā 20/25° temperatūrā

Pēc dažām stundām man bija jautri izgatavot 2 sporta šļirces ar vecām izdrukām (viena no manis un viena no drauga) no 2008. gada, un man vēl ir komerciālais šļirces fons no "Ekvadoras". Tas viss, lai, kad vien varēšu, varētu veikt citus testus. Man ir interesanti redzēt, vai kaut kas ir izdzīvojis.
0cNyMFzfoh

tas viss tika darīts kā amatieris...
Es biju labāk aprīkots tajā laikā...
Mēs redzēsim, vai tas motivē mani atkārtoti aprīkot sevi

turpināt (ja šī tēma ir kaut ko darīt šeit... es pat neesmu pārliecināts)
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Visbeidzot 21. dienas vakarā es sterilizēju otru šķidro kultūru.
22. dienas rītā es šoreiz to inokulēju ar savu paštaisīto sporu šļirci no P. C. Austrālijas.
 
Top