• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Cocaine Partnera meklējumos

escobarPY

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 2, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Es esmu no Dienvidamerikas, man ir kontakti, lai iegūtu kokaīnu, un es meklēju partnerus Eiropā, kuriem pārdot
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ei, brālīt, līdz šim viss kārtībā? Es esmu no Austrijas, precīzāk, no Tiroles, un pa šo laiku man narkotiku vidē ir izdevies dabūt rokās diezgan daudz dažādu vielu, bet pēdējos 2 vai 3 gadus uz ielām vienmēr ir bijis patiešām labs kokaīns vai praktiski tikai cilvēki, kas vāra kokaīnu ar amonjaku un smēķē to. Ir pietiekama konkurence un pieprasījums, un nav nekāda trūkuma. Izšķiroša nozīme ir kvalitātei un cenai. Tātad pietiekami par mani, kā tieši jūs iedomājaties sadarbību? LG FalteHD
 

JohnsPalace

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, kas notiek. Kā jau FalteHD to ir labi aprakstījis, tas vienmēr ir atkarīgs no cenas.
Nekautrējieties un sazinieties ar mani DM, lai iegūtu vairāk informācijas.

Ar cieņu.
 
Top