Austrālijas ayahuasca recepte

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1

SPDMfO36at

Ievads

Ayahuasca, iowaska, ayawaska un yage nozīmē vienu un to pašu. Tas ir halucinogēns novārījums, kas satur DMT, kas sniedz cilvēkiem apgaismojošu pieredzi, kas maina dzīvi uz labo pusi. Cilvēki, kas lietojuši ayahuasca tēju, ziņoja par pārsteidzošu pozitīvu iedarbību, piemēram, uzzinājuši savus dzīves mērķus, izārstējušies no neārstējamām slimībām un uzzinājuši Visuma patiesību.

Daži cilvēki to uzskatīja par narkotiku, bet mēs to uzskatām par zālēm dvēseles dziedināšanai. Šīs brīnumainās tējas iedarbība ir labvēlīgi ietekmējusi daudzu cilvēku dzīvi. Vienā no šīs augu zāles preparātiem izmanto banisteriopsis caapi un psychotria viridis. Tas ir tradicionālais augu materiāls, ko izmanto ayahuasca ceremonijās, ko praktizē Santo Daime.

Medicine ir veids, kā Dienvidamerikas tradīcijas cilvēki uzrunā Madre Ayahuasca. Medicīna ķermenim, sirdij un prātam, izmantojot gara darbību. Tā darbojas, savienojot jūs tieši ar avotu, lai aktivizētu dziedināšanas procesu no sirds uz āru. Šī spēja atvērt indivīdu kopīgas telpas dimensijai, kurā nav robežu starp iekšpusi un ārieni, virza mīlestību un sapratni.

Visām receptēm jāsatur MAO inhibitors, kā arī DMT avots. Līdz šim eksperimenti ir veikti tikai ar Banisteriopsis caapi, Banisteriopsis spp., Peganum harmala un sintētiskiem (farmaceitiskiem) MAO inhibitoriem. Taču dabā ir arī citi MAO inhibitori, piemēram, Tribulus terrestris. Ir pierādīts, ka Hypericum spp. galvenā aktīvā sastāvdaļa hipericīns "ir monoamīnoksidāzes inhibitors". Psychotria viridis un Mimosa tenuiflora ir aplūkotas kā DMT avoti, bet ir arī daudzas citas iespējas. Devas nosaka pēc alkaloīdu koncentrācijas dažādos piejaukumos. Tāpat kā tradicionālajai ayahuasca, lielākajai daļai ayahuasca analogu ir pamatīgi pretīga garša, un tāpēc tos parasti ir grūti uzspiest (jo tie tiek uzspiesti atkal no apakšas). Bieži vien atbaidošo garšu var novērst, košļājot sagrieztu ingveru.

Kas ir ayahuasca? Ayahuasca ir pazīstama kā "dvēseles vīnogulājs". Tā tiek godināta kā vārtu atvērējs uz realitāti, kas atbalsta daudz vairāk dimensiju, kurš šis tēls nav personisks murgs, bet gan kopīgas zināšanas visiem, kas ir pētījuši Ayahuasca ekstrakta blakusefektus. Aizrautīgo vidū tas ir gandrīz kā filozofa akmens atrašana. Par šo pieredzi parasti saka, ka tā vai citādi ayahuasca ir tā, kas tevi sauc. Jums tikai jāapzinās zīmes
.
5O6x1ia4KA
Mimoza (Mimosa Hostilis): Tradicionāls enteogēns, ko netradicionāli izmanto ayahuasca brūvēs N, N-DMT dēļ. Mimozu jāvāra atsevišķi no Caapi vīnogulāja. To var pagatavot identiski kā Caapi vīnogulāju, tikai atsevišķā katlā. Pēc Mimozas dekantēšanas uz 24 stundām vajadzētu izkrist tumšām nogulsnēm; šīs nogulsnes ir atbildīgas par lielāko daļu slikto sajūtu un slikto pieredzi, kas saistīta ar Mimozu. Dekantē, filtrē caur zeķbiksēm/žipša audumu un ielej sterilizētā burkā. Nedzeriet nogulsnes.

Spēcīgs un labi sagatavots, MHRB ir ārkārtīgi nepiedodams, ja tiek nepareizi dozēts. Ļoti mazs daudzums ir ļoti liels. Mazāk ir vairāk, un pārāk daudz gaismas izraisa paniku. Mimozas gars ir ārkārtīgi aktīvs globālā taisnīguma jautājumos. Daudz zilu, zaļu un sarkanu krāsu. Nekādas "lietus mežu klātbūtnes", kā tas ir ar lapām un vīnogulājiem. Ja pietuvojas atbilstošās devās, lielie ķermeņa, dzimšanas un esības noslēpumi tiek viegli izpētīti. Tiem, kas pazīst džungļu garšvielas, tās būs ļoti tuvas.

Mēs izmantosim Mimosa Hostilis sakņu mizu (pulverī) un Banisteriopsis Caapi (sveķi). Lai uzzinātu labāko praksi, lūdzu, noskatieties videoierakstu un izlasiet tālāk.

Mimosa Hostilis un Banisteriopsis Caapi recepte

Nepieciešamie materiāli:
  • 3-4 podi.
  • Mērglāze.
  • Etiķis.
  • Mimosa Hostilis.
  • Banisteriopsis caapi.
  • Ļotidaudz laika (5-10 stundas).
Daudzums, ko izmantosim kā piemēru. Jums ir jāveic vienkārši matemātiski aprēķini, lai noskaidrotu proporciju savai receptei, izmantojot turpmāk norādītās sastāvdaļas.
  • Etiķis (60 ml x 3) = 180 ml kopā.
  • Mimosa Hostilis sakņu miza vai sasmalcināta = 160 g.
  • Banisteriopsis caapi sveķi = 150 grami.
  • Ūdens (3 l x 3) = kopā 9 litri.
  • Ļotidaudz laika.

Procedūra

1. Ielej katlā 3 litrus ūdens. Ļauj ūdenim vārīties līdz 80 % pirms vārīšanās. Pēc tam samaziniet līdz vidējam karstumam;
2 . Ielej 60 ml ābolu etiķa vai baltā etiķa (labāk, ja tas ir bioloģisks), bet tikpat labi der arī parastais etiķis;

MHQcOx1nEL
3. Ievietojiet ūdenī augu materiālu mimosa hostilis.
4. Sajauc visu etiķi, mimozu un ūdeni. Samaisiet. Pārliecinieties, ka tas NAV verdošs. Vēlaties, lai tas būtu silts/karsts. Vāra 3 stundas;
5. Izslēdziet plīti, ļaujiet tam nedaudz atdzist un pēc tam visu šķidrumu filtrējiet. Izmantojiet kafijas filtru/rokas dvieli. Iespiediet materiālus, līdz vairs nevarēsiet no tiem izspiest šķidrumu;
6 . Šķidrumu un mimozas pārpalikumu ielieciet dažādos katlos. Saglabājiet abus. Atstājiet šķidrumu malā (mums tas ir vajadzīgs). Es vēlos norādīt, ka jums nebūs 3 l mimozas, jo daļa ūdens iztvaiko. Tas nekas, jo vēlāk mēs to tāpat gatavosim koncentrētu;
7 . Paņemiet mimozas atlikumu no segas/filtra. Ielejiet to atkal 3 litros ūdens un pievienojiet 60 ml etiķa. Būtībā vēlreiz veic 1.-6. darbību;
8. Atkārto 7. soli;
9 . Salieciet visus 3 traukus ar mimozas šķidrumu kopā. Tagad varat izmest cieto sasmalcināto mimozu vai jebkādas augu atliekas;

IJFrmLzZ3I
10. Vāriet, līdz ir apmēram 1,5 litri. Lēna vārīšana padarīs to koncentrētāku.
11. Paņemiet 1,5 litrus un ielieciet ledusskapī, lai atdzesē uz nakti;
12 . Nākamajā dienā šķidrumu atkal izfiltrē un atlikumus izmet atkritumos, un šķidrumu atkal uzsilda uz plīts;
13 . Pēc tam šķidrumu atkal uzkarsē uz plīts. Ievietojiet 150 g sveķu. Maisiet un maisiet 15-30 minūtes vai līdz pilnīgai izšķīdināšanai;

SIQwevdp9T
14. Jums vajadzētu palikt apmēram 1 litram.
Šī ir visizplatītākā ayahuasca recepte. Tomēr citās receptēs tiek izmantotas citas sastāvdaļas, piemēram, sīriešu rūta vai psihotrija viridis.

Video rokasgrāmata ir tur

Psychotria Viridis (Chacruna) un Banisteriopsis Caapi recepte

Šī recepte, iespējams, tika izstrādāta Ekvadorā un Peru ziemeļos. Satur N, N-DMT. Tradicionāli vīnogulāju un Chacruna ievieto podā pārmaiņus slāņos. Parasti Caapi vīnogulāju proporcija: Chacruna ir 1:1. Chacruna ir spēcīgs transformācijas katalizators. Vīzijās ir bijuši seno valodu simboli, intensīva meža klātbūtne, pilnīga ego nāve (ko izslēdz neprāts) un reālas sarunas ar augiem. Ļoti "zaļa" enerģija. Tālāk sniegtā recepte ir izstrādāta tā, lai iegūtu vienu devu.
GA0ETDiMdC
Jums būs nepieciešami šādimateriāli:
  • 50 g svaigu Banisteriopsis caapi vīnogulāju uz vienu devu;
  • 50 grami svaigu Psychotria viridis lapu vienai devai.
1. Augi jāslāņaini. Sasmalciniet gan chacruna, gan caapi. Apakšējam slānim jābūt P. viridis lapām, vidējam slānim jābūt Caapi, tad pārklājiet pēdējo slāni ar P. viridis lapām. Ielej tikai tik daudz ūdens, lai tas nosegtu augus;
2 . Novārījums jāvāra 3-4 stundas;
3. Šķidrumu atdala un savāc. Šķidrumu glabā citā traukā;
4. Izmantojot tos pašus augus, katlu atkal piepilda ar svaigu ūdeni un vāra vēl 3-4 stundas;
5 . Uzkarsē katlu ar svaiguūdeni un vāra vēl 3-4 stundas. Šķidrumu atdala un savāc. Šķidrumu uzglabā citā katlā;
6. Tagad augu sastāvdaļas izmet;
7 . Abus šķidruma daudzumus apvieno un vāra, lai koncentrētu ayahuasca uzlējumu. Šis solis ir paredzēts šķidruma samazināšanai. To var viegli uzkarsēt, lai tas iztvaicētos līdz vajadzīgajam dzeramā daudzumam;
8. Pēc tam to viegli uz karsē, lai tas iztvaicētos līdz vajadzīgajam daudzumam. Pārliecinieties, ka neuzvāra un nepārkarsē. Tā kā tas izraisīs aktīvo sastāvdaļu noārdīšanos.


Klasiskais Ayahuasca analogs

Tālāk norādītā recepte ir izstrādāta tā, lai iegūtu vienu devu.
  • 25 g Psychotria viridis lapu, izžāvētas un samaltas;
  • 3 g Peganum harmala sēklu, sasmalcinātas;
  • viena citrona sula (lai radītu skābu vidi);
  • pietiekami daudz ūdens, lai uzvārītu visas sastāvdaļas (apmēram 200-300 ml).
Psychotria viridis lapas un Peganum harmala sēklas
F6ZEfRTr5k
Pn13s7mFrb
Visas sastāvdaļas ievieto tērauda katlā. Lēnām uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai, tad strauji vāra divas līdz trīs minūtes. Samazina siltumu un vāra vēl apmēram piecas minūtes. Novāra novārījumu. Zālēm, kas palikušas katlā, pievieno nedaudz ūdens un atkal uzvāra. Pirmo novārījumu ielej atpakaļ katlā. Pēc brīža šķidrumu vēlreiz izlej. Atlikušajiem garšaugiem pievieno svaigu ūdeni un atkal uzvāra. Izņemiet augu atliekas un, ja iespējams, kompostējiet tās. Sajauc kopā visus trīs ekstraktus. Maisījumu uzmanīgi uzkarsē, lai samazinātu kopējo tilpumu. Tēja jādzer pēc iespējas svaigāka (vispirms ļaujiet tai atdzist), taču to var dažas dienas uzglabāt ledusskapī. Iedarbība sākas apmēram četrdesmit piecas minūtes pēc iedzeršanas. Vizionārā fāze ilgst apmēram stundu.

Citas receptes:

Jerumahuasca vai Mimosahuasca

Šo ajahuaskas analogu pazinēji uzskata gan par visvieglāk panesamo, gan par vispsihoaktīvāko preparātu.
  • 3 g Peganum harmala sēklu, smalki samaltas.
  • 9 g Mimosa tenuiflora sakņu mizas.
  • viena laima vai citrona sula.
Sasmalcinātas Sīrijas rūts (P.harmala) sēklas var norīt želatīna kapsulā vai arī sajaukt ar ūdeni un izdzert. Citrona sulas un mimozas sakņu mizas novārījumu izdzer piecpadsmit minūtes vēlāk.

Prēriju ayahuasca

Šis maisījums ir īpaši populārs Ziemeļamerikā. Ir saņemti ziņojumi par pārsvarā patīkamu pieredzi.
  • 3-4 g Peganum harmala sēklu, smalki samaltas.
  • 30 g Desmanthus illinoensis sakņu garozas (prēriju mimozas, Ilinoisas saišķainaugs, Ilinoisas saišķaugs).
  • viena citrona vai laima sula.
Sagatavo tāpat kā jerumahuasku (iepriekš).

Acaciahuasca

Šis maisījums ir īpaši populārs Austrālijā, un tas tiek izmantots ar labiem panākumiem.
  • 3 g Peganum harmala sēklu, smalki samaltas.
  • 20 g Acacia phlebophylla lapu, maltas (cf. Acacia spp.).
  • viena citrona vai laima sula.
Sagatavo tāpat kā jerumahuasku (iepriekš).
 
Last edited:

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Man ir jautājums: Vai skābās sastāvdaļas aizkavē DMT metabolismu? Esmu redzējis citas receptes bez tām, un tajās bija norādīts lietot MAOI atsevišķi un pusstundu pirms DMT pagatavošanas. Ja skābe ļauj MAOI aktivizēties, pirms DMT ir sācis metabolizēties, vai tad varētu pievienot skābi citām receptēm un pirms tam MAOI nebūtu jālieto?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Sveiki. MAOI ir monoamīnoksidāzes inhibitors, skāba viela, kas nedaudz aizkavē metabolismu, nedaudz novirzot aminoksidācijas reakcijas līdzsvaru gremošanas laikā. Skābās sastāvdaļas lietošana neļauj DMT darboties pareizi.
 
Last edited by a moderator:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Puisim, kuram rodas grūtības to pagatavot, varbūt jūs varētu viņam paskaidrot, ka tā ir viena no retajām polimorfajām vielām uz planētas, tāpēc pagatavošana ne vienmēr var izdoties, pat ja stingri sekojat iepriekšējai sintēzei, kas bija veiksmīga. Atvainojos, darot labāko, ko es varu, ja tas nevienam nav nekādas jēgas, tas ir tāpēc, ka man ir nulles ķīmijas izglītība, bet es atcerējos šo konkrēto punktu, jo tas mani tolaik fascinēja. Tas būtu tendence uzsvērt ghat kaut kas šajā augā ir atšķirīgs no 99,9 % augu uz yhis planētas, un mēs neesam pilnīgi pārliecināti, kā tas noticis. Vai arī es vienkārši nepareizi sapratu, par ko viņi runāja, un es vienkārši izniekoju desmit minūtes no stundas dzīves. Jebkurā gadījumā, vai nu tā, vai citādi, paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Kad runa ir par MAOI, ir A un B grupas vielas. Jums ir nepieciešams A, sergelīns (piemēram) nedarbosies, bet tas darbojas ar fentilamīnu. maoi A nedarbojas ar fentilamīnu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Sveiki Frit bugging jums atkal, jo es biju nodarbojies ar vienu no sākotnējiem pārdevējiem, kas norīko šeit par Benzos patiesībā varbūt pats pirmais, bet es nevaru atrast to tagad, un ir loceklis, es teicu, es varētu atrast šo puiši diozepam sludinājumu. Viņš bija Dienvidkalifornijā. Vai mums ir kāds arhīvs, kur tie pēc kāda laika varētu nonākt, kur es to varētu atrast?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Ziņojumi tiek automātiski dzēsti pēc 30 dienām, tāpēc jūs tos nevarat atrast. Es nenoliegtu naudu, ka jebkurš no šeit pārdotajiem benzodiazapīniem ir tieši tāds, par kādu tas tiek uzdots, ja vien tas nav aizzīmogots oriģinālajā iepakojumā. Tirgus ir vieta, kur jūs meklētu un filtrētu ASV. Iespējams, ka ir 100 benzožu, bet tikai 10 pašreizējie recepšu benzoži (ASV un 45 visā pasaules vēsturē, avots https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_benzodiazepines )kurus cilvēki vēlas, jo tie ir tie, ko viņi zina.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Viens Eiropas pārdevējs pārdod diazepāmu, kam beidzies derīguma termiņš, par 80 dolāriem, piegādājot uz ASV 20-5 mg.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Paldies, es to nodošu tālāk, bet šis puisis bija farmaceits, un no tā, ko es redzēju, tās bija viņa izvēlētās zāles, un viņi tās ražoja vienam no farmācijas uzņēmumiem, tāpēc es domāju, ka tehniski viņam bija noslēgts līgums par farmācijas ražošanu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Ziņojumi tiek automātiski dzēsti pēc 30 dienām, tāpēc jūs tos nevarat atrast. Es nenoliegtu naudu, ka jebkurš no šeit pārdotajiem benzodiazapīniem ir tieši tāds, par kādu tas tiek uzdots, ja vien tas nav aizzīmogots oriģinālajā iepakojumā. Tirgus ir vieta, kur jūs meklētu un filtrētu ASV. Iespējams, ka ir 100 benzožu, bet tikai 10 pašreizējie recepšu benzoži (ASV un 45 visā pasaules vēsturē, avots https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_benzodiazepines )kurus cilvēki vēlas, jo tie ir tie, ko viņi zina.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Tas bija norīkojums laužot sliktu veikalu gor pārdodot tos nevis ziņu. Cik ilgi tie ladt paši?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Neesmu pilnīgi pārliecināts, ko jūs jautājat, bet, ja tas ir, cik ilgi pēc derīguma termiņa beigām tie ir derīgi. Tad es teiktu, ka tas noteikti ir atkarīgs no tā, kā tās tiek uzglabātas. Bet, ja vien tās nav atstātas saulē vai uz karstuma avota, gadu vai ilgāk. Tās nevarētu vienkārši inertas kļūt vienas dienas laikā, ja vien ar tām kaut kas nebūtu noticis. Es sagaidītu, ka tie būs vismaz 80 % vai vairāk efektīvi 2 gadus pēc datuma.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nē, es tikai gribēju teikt, ka tas, ko meklēju, bija reklāma veikalā, nevis ziņa, ka tā bija lapa, kurā piedāvāja diazepāmu, kad viņi pirmo reizi atvēra veikalu. Vai ir kāds priekšstats, cik ilgs laiks nepieciešams, lai to apstiprinātu. Par sludinājumu pārdevējiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Neesmu pilnīgi pārliecināts, ko jūs jautājat, bet, ja tas ir, cik ilgi pēc derīguma termiņa beigām tie ir derīgi. Tad es teiktu, ka tas noteikti ir atkarīgs no tā, kā tie tiek uzglabāti. Bet, ja vien tās nav atstātas saulē vai uz karstuma avota, gadu vai ilgāk. Tās nevarētu vienkārši inertas kļūt vienas dienas laikā, ja vien ar tām kaut kas nebūtu noticis. Es sagaidītu, ka tie būs vismaz 80 % vai vairāk efektīvi 2 gadus pēc datuma.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Ja jūs gatavojat "Prēriju Ayahuasca" (vai arī, ja tā nav) un jums ir grūtības sagādāt Harmaline jeb Peganum harmala (Sīrijas rūta) sēklas, vai arī, ja tā nav, lielākā daļa cilvēku to nezina, bet ir vēl viena Amerikas Savienoto Valstu centrālajā un dienvidu daļā sastopama vietēja puķe, kas arī satur Harmaline un arī ir sirsnīga. Bagātīgs skaists un garšīgs. Iespējams, pirms stāstīt par to draugiem, labi padomājiet, tās statuss ir legāls, to ievāc reti, tā ir ļoti patīkama un baudāma, un vaļīgas lūpas nogremdē kuģus. Jebkurā gadījumā, tas ir
Pasifloras ziedu vīnogulāji
OzEa0Arhwq

Pazīstams arī kā Passaflora incarnata, pasiflora incarnata, passion fruit plant un maypop. Lai gan augļi ir garšīgi, tajos pārsvarā ir gaiss, nedaudz kauliņu un daudz sēklu. Kad tie ir nogatavojušies, tiem ir patīkama garša, bet nav ēdamas vielas, par ko varētu runāt. Ziedi un lapas satur harmalīnu. Es ieteiktu ziedus. Tie ir uzkrītoši skaisti un patīkamas smaržas un garšas. Tie labi žūst un uzglabājas mūra burkā tumsā, ideālā gadījumā ar desikanta iepakojumu. Tā kā tie ir savvaļas, tie ir arī plaši kultivēti) alkaloīdu saturs, iespējams, ir ļoti atšķirīgs šī iemesla dēļ es iesaku ziedus kūpināt. apmēram 2 izžāvēti ziedi, kūpināti, jauki uzmundrinās jūsu dienu. Kad tos smēķējat, jūs uzsmēķējat un pārstājat, bet, ja tos norijat, jūs esat paņēmuši, ko esat paņēmuši, un viss.
šis augs satur Harmalīnu un citas Harmalīna ķīmiskās vielas.Tas ir monoamīnoksidāzes inhibitors. Tas palēnina monoamīnoksidāzes izdalīšanos jūsu organismā. Daudzas zāles un dabiskās ķermeņa aminoskābes ir monoamīni, un tas pagarina laiku, kas nepieciešams, lai tos metabolizētu. Izpētiet Harmaline un to, ko nevajadzētu lietot kopā ar to, un nelietojiet to.
 
Top