Austrālijas tumšais tīkls?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mani interesē, cik izplatīta tumsonības lietošana ir austrāliešiem.

Iespējams, tas ir ienesīgākais tirgus, varbūt līdzās ASV. Cenas lietotājiem ir debesu augstumos, tāpēc pārdevēji pelna banku. Es skatījos kādu dokumentālo filmu, un kokaīna tirgotāji saskaņā ar toreizējiem datiem pelnīja muļķīgas naudas summas, simtiem tūkstošu dolāru. Es teiktu, ka tas ir "spraudņa" līmenis, viņi pārdeva zemāka līmeņa dīleriem un pirka kilogramus.

Cik stingras ir Austrālijas iekšzemes pasta nodaļas? Vai tās noķer daudz narkotiku? Kādi ir drošības pasākumi?

Es zinu, ka dark net joprojām ir mazs, salīdzinot ar "parasto" narkotiku tirdzniecību, sava veida, bet šim tirgum ir jābūt vienam no iekārojamākajiem.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Pazīstams cilvēks, kas dzīvo ASV, man stāstīja, ka ASV valdība ļoti ienīst narkotikas un pārbauda pasta nodaļas ar suņiem/skeneriem utt.

Ir viegli atrast video, cik profesionāli viņi ir - arī narkotiku departamenti izvieto piedāvājumus par lielu naudu, kur piedāvā, piemēram, dažus MILJARDUS ASV dolāru par sistēmu, kas atvieglos un paātrinās pasta sūtījumu pārbaudi. Viņiem ir skeneri, lai atklātu skeneru traucētājus utt. - tas ir galvenais iemesls, kāpēc narkotikas AUS maksā tik lielu naudu.

Turklāt jūs varat saņemt lielu sodu, un tas ir otrs iemesls, kāpēc tas tik dārgi maksā, proti, liels risks = liela nauda.
Valstīs, kur sodi nav tik bargi un ilgi narkotikas ir lētas, jo nevienam nerūp, pat ja viņi tiek notverti, piemēram, Nīderlandē.
 
Top