B-nitro-2,5-dimetoksistirēns? Vai kaut kas līdzīgs...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, tāpēc es mēģināju nitroaldola reakciju, kā šķīdinātāju izmantojot etanolu, jo man nav milzīga daudzuma nitrometāna, ko izmantot arī kā šķīdinātāju.
Es muļķīgi refluksēju tikai divas stundas, nenojaušot, ka Šulgina metode, no kuras to pārņēma puisis, kura video skatījos, arī izmantoja NM kā šķīdinātāju, izmantojot amonija acetātu? No tā, ko es atceros.

Lai vai kā, īsāk sakot, es nevaru panākt, lai tas kristalizējas, un tas liek man domāt, ka reakcija nav noritējusi līdz galam, ņemot vērā to, ka stirēns ir paredzēts ļoti viegli X'staļķojams...

Man ir tikai sūdi plīts - lēts, ka gandrīz visi pērk no Ķīnas (SM2 vai someshit - iv redzējis to zem dažādiem zīmoliem, bet priekšējais panelis ir vai nu zils vai sarkans, un tas ir kā 10cmx10cm) veida visu ārpus punkta, un godīgi es nezinu, vai tas pat varētu iet līdz 101c, iespējams, tbf, bet jebkurā gadījumā tas nebija problēma šeit,
Es refluksēju tikai divas stundas un pēc tam visu nakti tikai maisīju pie RT, bet, kā jau teicu, pārlejot ar ICY ICY COLD izopropilu, tas nesabruka. Pašlaik tas ir saldētavā, bet acīmredzot kaut kas nav kārtībā, jo visi vienmēr piemin, cik viegli ir kristalizēt šīs sliktās molekules!

Es domāju, ka iemesls, kāpēc es pieminēju savu karsto plīti, ir tas, ka es tikko nopirku jaunu sildīšanas plīti, jo, kad iegādājos savu, es biju tik ļoti aizrāvusies ar digitālo temperatūras displeju, ka aizmirsu pārbaudīt, vai tai ir friggin' mag maisītājs! Tā bija nopietna 🙄😩 kaitinoša situācija.
Taisnības labad jāsaka, ka līdz šim man patiesībā nebija vajadzīga mantija ar maisītāju, jo esmu veicis tikai aukstu, reducējošu triptamīna amināciju dažādos psihoaktīvos savienojumos.

Es it kā mēģinu pāriet uz nitroaldola reakciju ar 2,5-TMOBA vai 3,4,5-TMOBA, lai iegūtu arī savus fenetilaminus...

Īpaši gribēju pastrādāt ar "skalīna savienojumiem, jo nekad neesmu mēģinājis tos iegūt...

Iespējams, ka šis pavediens ir nedaudz pārslogots, bet es atzīstu, ka vakar pirmo reizi izmēģināju dažus TLC.

Es pagatavoju maisījumu 8:2 etilacetāts: metanols un izmantoju to kā kustīgo fāzi.
Man sanāca plāksne (pāris lietas sapratu tikai pēc tam, kad faktiski biju to izdarījis, piemēram, turot plāksnes par malām kā vecās skolas fotogrāfijā), bet es arī, iespējams, "nesapratu" pietiekami mazas, jo es vienkārši izmantoju kapilāru caurulīti, neturēdams lukturīti pie vidus un nevelkot, lai izveidotu mikropipeti vai kā tās sauc...
Ak, jā, sūdi, es arī pārāk ilgi atstāju to attīstošajā tvertnē, nezināju, ka to vajag izvilkt, pirms tā pārklāj visu plāksni...

Tātad es apzinos, ka man ir nepieciešams praktizēt savu TLC pirms mēģināt... tiešām kaut ko, atkal tbf...

Tāpēc es domāju, ka pēc visa tā, tas ir mazliet dūriens tumsā, jautājot jums, puiši, kāpēc tas nav kristalizējas!!

Viena lieta, kas man patīk organiskajā ķīmijā, ir tā, ka man ir vajadzīgs vielas, kas nekristalizējas, sēklas kristāls, lai panāktu, ka tā kristalizējas... lol...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak jā, es arī pievienoju pietiekami daudz nitrometāna 10 g aldehīda un nejauši pievienoju 5 g...

Domāju, ka pamēģināšu vēlreiz... šoreiz PATIESI skatoties uz skaitļiem! Ha

Kāds idiots...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Arī es kā katalizatoru izmantoju etilēndiamīnu...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Mēģinās vēlreiz ar amonija acetātu tbf...

Nepārliecināts par šķīdinātāju patiešām. Iespējams, man vienkārši nāksies piekāpties un izmantot nitrometānu. Tas vienkārši ir dārgs un kaitinošs, jo ar jebkuru izvēlēto šķīdinātāju varu iegūt tikai 40 % w/w - tāpēc izvēlējos DCM, kas labi nostrādāja un ieguvu diezgan daudz, tomēr nepārtraukta sūdus destilēšana prasa laiku un pūles, pretstatā tīra šķīdinātāja pasūtīšanai!
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Mēģiniet savos ziņojumos iekļaut atsevišķu detalizētu, bet pēc iespējas īsāku ķīmiskās procedūras aprakstu, ko esat ievērojis, - tā zinātnes pasaulē notiek informācijas apmaiņa.
Tā, visticamāk, jūsu problēmas būs uzskatāmākas un atrisināsies ātrāk.
Ja vēlaties, varat rakstīt man pm sesijā par palīdzību šajā solī, līdz neesat sabojājis visu aldehīdu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Liels paldies. Godīgi sakot, lielu daļu no tā, ko iv ir mācījies, ir apguvis, izmantojot chatGPT, un pēc tam apskatījis (parasti šeit, ja nevaru atrast brīvu darbu), lai apstiprinātu, ka iv apgūtais patiešām ir patiess.
Es uzskatu, ka, iespējams, esmu pievienojis pārāk daudz metanola un nepietiekami ilgi refluksējis.

Šodien es praktizēju kapilāro caurulīšu izstiepšanu, smērēšanu un vispārēju TLC... vielām, par kurām es ZINU, ka tās ir tīras.

Es tikko uztaisīju plati ar 2 reizes 2,5-DMOBaldehīda plankumiem un tad diviem triptamīna plankumiem (es gribēju izmantot citu aldehīdu, bet jā), un šķita, ka tas darbojas daudz labāk nekā iepriekšējā dienā.

Patiesībā es domāju, ka problēma ar sintēzi, iespējams, drīzāk bija tā, ka tas bija izšķīdināts pārāk lielā šķīdinātāja daudzumā, kas apgrūtināja atkārtotu izšķīdināšanu - es domāju, ka, ja es to būtu samazinājis zem spiediena pēc refluksa, iespējams, tas būtu izdevies...

Jebkurā gadījumā es šeit esmu atradis darbu, kurā kā šķīdinātāju izmanto etilēndiamīnu un IPA - es zinu, ka daudzi cilvēki izmanto amonija acetātu un GAA, bet es domāju, ka tas droši vien smaržos vairāk nekā etilēndiamīns. Iespējams, kļūdījos, bet viss, kas satur amonjaku, parasti smird, tāpēc jā.
Es nezināju, ka tā ir diezgan standarta prakse pievienot gan katalītisku etilēndiamīna, gan GAA daudzumu.....

Jebkurā gadījumā jā, es, iespējams, sazināsimies ar jums, ja apgabalā, kurā, manuprāt, es kļūdījos, es laboju un joprojām nevaru to atrisināt. Ja tas ir labi...

Smieklīgi, ka es tikko palīdzēju kādam šķērsot robežu ar savu n,n-DMT reducējošo animāciju no triptamīna, un tāpēc man patīk veids, kas iet apkārt, nāk apkārt.

Ja es kādam sūtīšu ziņu, es to sakārtošu un numurēšu visus jautājumus - es jūtu, ka man, iespējams, vajadzētu mēģināt vēlreiz, izlabojot tikai tās lietas, kurās, manuprāt, es kļūdījos, pirms es ar kādu sazinos.

Man ir tikai pāris jautājumi par TLC - ooo, kas rīmējās lol
 
Top