B-nitrostirēna jautājumi....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Labi, es saprotu, ka 2c-h frībāze nav stabila, un es esmu cilvēks, kurš pārdzīvo benzo abstinences, tāpēc atzīstu, ka var paiet zināms laiks starp konkrētu soļu veikšanu.....
Man ir nedaudz 2,5-DMOBA, un es apkopoju visu, kas man vajadzīgs, lai to pārvērstu 2c-h un tad no tā visa potenciālā produktu varavīksne...
Es jau kādu laiku gatavojos šim procesam, un man pagāja ilgs laiks, kamēr sagādāju visu vajadzīgo sūdu.
Man tikai interesē, cik stabils ir b-nitrostirēns? Vai es varētu veikt šo posmu un pēc tam uzglabāt to kā tādu dažas dienas pirms samazināšanas bez problēmām?
Patiesībā es pat ieguvu nedaudz LAH, kam vajadzētu būt foršam. Un arī etlenediamīns, kas man vēl ir pieejams, varētu būt noderīgs šajā procesā.
Tā kā man bija nepieciešams tik ilgs laiks, lai savāktu un sāktu pētīt kaut ko citu, izņemot triptamīna reducējošās aminācijas, es negribu izgatavot stirēnu un pēc tam atgriezties un atrast, ka tas ir fucked!
Iespējams, es to jebkurā gadījumā iepakotu vakuumā, bet jā. Man tiešām vajadzētu to darīt vairāk - vajadzēja to darīt ar manu n,n-DMT, kad es to taisīju, tas varbūt nebūtu kļuvis sarkans... lol, tas ir tikai pāris gramu, bet tomēr. Dīvaini.
Anyway yeah ikviens, kurš ir darījis sintēzi vai nu a la shulgin ar amonija acetātu, vai pat, ja esat to darījuši, izmantojot etlenediamīnu kā katalizatoru, chime in šeit un dodiet man zināt, ko es esmu par! Ta
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
2C-H ir daudz stabilāks par beta-nitrostirēnu, kā brīvā bāze tas lēnām absorbēs CO2 no gaisa un daļēji tiks piesārņots ar tā karbonāta sāli, bet tas ir tikai brīvā saskarē ar gaisu, ja tas ir cieši noslēgts un uzglabāts ledusskapī, var gaidīt daudzus gadus, pirms no tā izdarīt kaut ko interesantāku, protams, ja esat pietiekami pacietīgs.
Alternatīva ir pārvērst HCl sālī, lai to varētu ilgi uzglabāt, turklāt vēlāk to var tieši bromēt arī sāls veidā.
Arī pārkristalizētus vai pietiekami tīrus nitrostirēnus var diezgan ilgi uzglabāt ledusskapī cieši noslēgtās stikla pudelēs vai flakonos, vai vēl labāk noslēgtās ampulās.
 
Top