Question Pirts sāļi (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) dod pozitīvus rezultātus testos pret narkotiskajām vielām, piemēram, MDMA, amfetamīnu...?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Man ir šaubas par to, vai vannas sāļi (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) dod pozitīvus rezultātus reaktīvajos pretnarkotiku testos, ko izmanto MDMA, amfetamīna...), vai nē...
Paldies jums visiem!!
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Es nedomāju, ka MDPV ir kāds metabolīts, kam būtu kopīgs ar MDMA; tāpēc nē.
Tas ir piro un vairāk līdzinās alfa-PVP nekā MDMA, pat ķīmiskā struktūra patīk kā abu kombinācija.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ģeikomiskā atbilde ir tāda, ka ketonus saturošas stimulējošas vielas metabolizējas līdz to hidroksianalogam, kas rodas arī tad, kad tiek lietotas līdzīgas vielas bez ketonu daļas. Tādējādi tiem visiem ir kopīgi metabolīti, bet man nav zināms, vai to pusperiodam ir kaut kas kopīgs. Esmu izdomājis mutes aerosolu, kas padara nederīgu lielāko daļu siekalu testu (neļauj metabolītam mijiedarboties ar testā esošo antivielu). Ja ir pozitīvs metamfetamīna tests, jums būtu jāpaziņo, ka efedrīna deguna aerosola ļaunprātīga lietošana ir kļūdaini pozitīva rezultāta cēlonis.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
deguna aerosola ļaunprātīga izmantošana deklarācija manam draugam tika atgriezta kravas automašīnas vadītāja apliecība, jo viņš ir profesionāls autovadītājs... un mēs, reiveri, esam atkarīgi no kravas automašīnu vadītājiem, tāpat kā mēs esam atkarīgi no tādiem cilvēkiem kā es, kas apkārt māca ķīmiju.
 
Top