Vannas sāļi

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kas bija conmanly vannas sālēs ASV, kad tās bija ziņās?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Manā jomā mēs to vienkārši saucam par kristālu , nav precīza nosaukuma:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tātad vai tas ir tikai kāds amfetamīns? RC? Maisījums?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Tas bija MDPV jeb mefadrons. Neesmu pārliecināts, vai pēdējo uzrakstīju pareizi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Labi sapratu. Liels paldies!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
jūs domājat ziņas par tiem, kas kādam lika apēst citam seju?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jā, tieši tās. Es nebiju pārliecināts, vai ir kāda stingra recepte, vai tā ir dažāda
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
lol es tikai mēģināju būt smieklīgs. kāpēc jūs gribētu kaut ko tādu, kas nejauši varētu likt jums darīt riskantas lietas?

Lai nu kā, kādreiz bija zīmolots tablešu produkts ar nosaukumu Purple Bombs, kas man deva īsu "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" motivācijas uzplaiksnījumu un ātri norima pēc apmēram 10 minūtēm lol. man ir pieredze ar stimulantiem, un es nekad neesmu piedzīvojis tik lielu motivāciju, lai veiktu visu, ko es vēlējos darīt. Cilvēki, kas aprakstīti šajā ziņu sižetā, visticamāk, jau bija aizrāvušies ar dīvainībām, jo jums joprojām ir vajadzīga sākotnējā tieksme/ideja, lai pieliktu degvielu motivācijas ugunij. narkotikas nedara domāšanu jūsu vietā . viņiem droši vien bija kaut kas jādara.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ak, jā, es negribēju, ka es gribēju zāles, kas mani padarītu traku. Es tikai jautāju par tiem pašiem vannas sāļu veidiem (esmu pārliecināts, ka tam sejas ēdājam bija kādas garīgās veselības problēmas.) Agrāk tos vienkārši pārdeva konvient veikalos un smēķētavās, vai ne? Tagad tās ir aizliegtas? Es vienkārši gribēju izmēģināt stim, ko vēl nebiju lietojis. Es esmu iepazinies ar visiem ADHD medikamentiem, kā arī preses, ko pārdod tiešsaistē (galvenokārt metamfetamīnu), es tiešām gribētu izmēģināt RC presi. Man nav pietiekami labas skalas, lai dozētu to pats, tāpēc prese būtu ideāli. Vai smēķēt veikala vannas sāls haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Tā bija A-pvp, kas bija cilvēkiem, kas ēd sejas. Tas ir velnišķīgs stimulants, liela deva ir 25 mg. Jūs esat ēnas cilvēki uz šo sūdu. Es labprāt dabūtu kādu, tas ir patiešām grūti dabūt. To ir viegli pagatavot, ja var dabūt bromovelarofenonu, bet es to nevaru un neviens no maniem paziņām to nevar. WillD pat nespēja to dabūt (pazīstams arī kā William dampier).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ak, cilvēk, tātad tā kāpums sastāv no trauksmes un stresa? Idk, vai man tas patiktu. Man patīk stimuli, kas padara mani produktīvu un laimīgu bez miega
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tas jāiegūst kristāliskā formā un jāiztvaicē kā ledus, tad blakusparādības būs minimālas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Kā jau esmu teicis iepriekš, Ed50 un dat/net/sert attiecību salīdzināšana nesniedz jēgpilnus aprēķinus par to, kā cns zāles liks jums justies. Es tikko redzēju tabulu, kurā bija parādīti stimulantu saraksta relatīvie koeficienti, un jūs varētu zināt, ka, piemēram, kokaīnam koeficienti ir pietiekami tuvi viens otram, lai iespējamā devā kavētu visu 3 galveno neiromediatoru atpakaļsaistīšanu ( t. i., tas ir sdnri), bet mets tik ļoti neietekmē serotonīnu, tāpēc tas vairāk ir dnri), un A-Pihp un A-pvp ir tikai DRI, tātad tie noteikti liks jums kustēties, un tieši mazas devas ilgstoša darbība un piespiedu atkārtotas devas nonāk psihozes problēmās.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Cilvēks, šķiet, ka jūs pārzināt farmakokinētiku
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha atvainojos par savu kļūdu
 
Top