!!!UZMANĪBU!!! - Pierādījumi par slepeno policijas aģentu klātbūtni peer-2-peer kriptovalūtu tirdzniecības platformās (piemēram, agoradesk un localmonero).

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Pēdējā laikā daudzi cilvēki ir runājuši par federālajiem aģentiem, kas Peer-2-Peer tirdzniecības platformās uzdodas par dažādu kriptovalūtu ESPECIĀLI bitcoin un monero pircējiem un pārdevējiem. Tā rezultātā daudzi cilvēki, iespējams, šos apgalvojumus noraidīja kā FUD un turpināja to darīt. Tomēr, vakar šķirstot darknetlive, es izlasīju rakstu par fentanila pārdevēju, kurš tika notverts, izmeklētājiem veicot policijas operāciju ar nosaukumu "tumšā zelta operācija".


Šādi raksta vārdi:

"Shaughnessy notiesāšana notika izmeklēšanas rezultātā, kas bija daļa no operācijas Dark Gold. Gadu ilgušajā operācijā izmeklētāji zem aizsega izlikās par naudas atmazgātājiem un sniedza savus pakalpojumus tumšā tīmekļa pārdevējiem.
Shaughnessy lietā izmeklētāji kopumā saņēma aptuveni 120 000 ASV dolāru bitkoinos. Viņi pretī nosūtīja skaidru naudu uz Šaunesija dzīvesvietu Dalasā."

Tas ir pierādījums tam, ka šie apgalvojumi par tiesībsargājošo iestāžu klātbūtni atbilst patiesībai, jo vienīgā vieta internetā, kur cilvēki tirgo kriptovalūtas par skaidru naudu, ir tādas vietas kā localbitcoins (vairs nedarbojas), localmonero un agoradesk. ES ŠEIT TIKAI SNIEDZU PIEMĒRUS, ES NESAKU, KA VISI, KAS IZMANTO ŠĪS VIETNES, IR LE. Par laimi, šoreiz tas bija pedo scumbag pārdodot fent laced sūdi kļūst arestēti, bet mēs nevēlamies, lai no labiem tirgotājiem, kas ir godīgi par savu produktu kļūst nozvejotas, vai ne? Nu lasiet tālāk, jo es esmu nācis klajā ar dažiem risinājumiem, kā izvairīties no tā, ka tas notiek ar mums.

Ko mēs varam darīt, lai nepieļautu, ka mūs pieķer?

1.) Saņemot naudas pasūtījumus, šajās vienādranga tirdzniecības platformās katru reizi izmantojiet citu kontu un citu pārdevēju. Ja varat izmantot dažādas adreses, izmantojiet tās, jo iespēja katru reizi izmantot atšķirīgas adreses būs spēles maiņa.

2.) Pārliecinieties, ka līdzekļi, kurus jūs gatavojaties pārdot šajās peer-2-peer biržās, ir pilnībā aizsegti no avota.

Bitcoin no uzņēmuma -> maiņa uz monero kycnot.me -> monero maks 1 -> monero maks 2 / p2p nekyc tirdzniecības platformas maks -> pārdot

Monero no uzņēmuma -> monero maks 1 -> monero maks 2 / p2p nekyc tirdzniecības platformas maks -> pārdot .


Pārtraucot ķēdi uz uzņēmumu, jūs varēsiet saglabāt daudz ticamu noliegumu pat tad, ja jūs arestēs, jo nav pierādījumu, ka līdzekļi ir iegūti no kaut kā nelikumīga.

3.) Neizmantojiet peer-2-peer tirdzniecības platformu, esiet radoši!

Piemēram, citā klēpjdatorā sāciet likumīgu tiešsaistes uzņēmējdarbību, pārdodot digitālos produktus par kriptovalūtām, un, izmantojot iepriekš izklāstītās metodes, aizklājiet savu līdzekļu avotu. Pēc tam sāciet pārdot savu kriptovalūtu, izmantojot leģitīmo fiktīvo uzņēmējdarbību, un pēc tam pārdodiet šo kriptovalūtu, kas ir izgājusi caur jūsu fiktīvo uzņēmējdarbību, izmantojot leģitīmu kriptovalūtu biržu, piemēram, coinbase. Tas būs ļoti vienkārši, jo jūs varat paziņot savai biržai un bankai par to, no kurienes ir nākuši līdzekļi (jūsu leģitīmais fiktīvais bizness). Jūs viegli varēsiet iegādāties jaukus aktīvus, neradot nekādas aizdomas. Vienīgais trūkums ir tas, ka jums, iespējams, būs jāmaksā nodokļi, bet viss ir labāk nekā tikt ieslodzītam.

Secinājums:

Manuprāt, 3. metode ir visdrošākais veids, kā pārdot savu kriptovalūtu, ja esat izdomājis stabilu veidu, kā to darīt. Iespējas tikt pieķertam ir ĻOTI niecīgas, izmantojot šo metodi, jo būtībā ir neiespējami izsekot monero darījumiem, kas ir izgājuši caur vairākiem makiem, kas būs ļoti noderīgi, lai jebkura kriptovalūta, ko jūs beigās pārdodat, izskatītos tā, it kā tā būtu nākusi no likumīga uzņēmuma.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ļoti labs rakstījums. FYI Es domāju, ka no vakardienas 3/4/24 darknetlive vajadzētu uzticēties, vai arī tas drīzumā pāries bezsaistē. Īpašnieks, kurš darbojās incognito tirgus izeja scammed
 
Top