BENZILCIĀNİD (FENILACETONİTRİL) LĪDZ AMFETAMĪNȦNSULFĀTAM

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Sveiki,

vai kāds eksperts, iespējams, var uzrakstīt sintēzes maršrutu ar turpmāk uzskaitītajām vielām?
tas ir labi piemērots lielam mērogam, un es domāju, ka tas ir interesants daudziem cilvēkiem šeit

visi reaģenti ir lēti un viegli iegūstami

  • Benzilcianīds (fenilacetonitrils)
  • sērskābe
  • svina acetāta trihidrāts (vai citas alternatīvas)
  • formamīds
  • skudrskābe
  • HCİ
  • nātrija hidroksīds

iepriekš paldies
ossi
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Visvienkāršākais veids, kā jūs varat lietot fenilacetonitrilu, ir iegūt APAAN. Fenilacetonitrils jums ir jārefluksē metanolā ar nātrija metilātu, pēc 6 stundu refluksa jānodzen viss metanols un visas nogulsnes jāizšķīdina ūdenī, un atdzesējot jāpievieno ledus etiķskābe. Izgulsnēto APAAN vairākas reizes mazgā ar ūdeni un pārkristalizē metanolā. Iegūto balto kristālu hidrolizē skābē (fosforskābē vai sālsskābē), lai no 1 litra fenilacetonitrila iegūtu 860 ml P2P.

Pirolīzes procesam, ko jūs jebkurā gadījumā vēlaties veikt, ir vajadzīga fenilacetskābe, un, lai to iegūtu, jums tik un tā ir jāhidrolizē benzilciānīds.
Es neizvēlētos jūsu izvēlēto metodi un izmantoju APAAN.
Lai gan mūsdienās ir vienkāršākas metodes nekā APAAN un feniletiķskābes sāļu pirolīze ..

Cik es saprotu, jūs vēlaties izmantot leikarta reakciju, lai iegūtu amfetamīnu.
Reakcija aizņem daudz laika, un, ja vēlaties veikt lielu ražošanu, tad ejiet citu ceļu.
Skatīt zemspiediena hidrogenēšanu, izmantojot metāla katalizatorus.

Ar Leukarta metodi var iegūt daudz produktu, bet reakcija prasa izpratni un daudz laika.
Un parasti iesācēja produkcija ilgu laiku nepārsniegs 50 % pēc molmasas uz ketonu.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Paldies par detalizētu atbildi.
Problēma ir tā, ka tas, ko jūs kā nespeciālists varat iemācīties pats, ir ierobežots.
Valstī, kurā es pašlaik atrodos, šīs vielas tiek izmantotas masveida ražošanā. bet šeit neviens man to nemāca.
Es meklēju leikarta metodi lieliem mērogiem ar materiāliem, ko var arī dabūt. Es pārvaldītu šo metodi.
Es varu viegli iegūt iepriekš minētos materiālus.
un 50% man ir ļoti labi.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Es atradu šo

 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Aizstājiet THF ar nitrometānu un metanolu 50/50% aezotropā.


Vai nu ņem piemērotu šķīdinātāju, THF, vai nitrometānu (bet jāpārbauda, vai tas nav grūti radošs metilamīns), pievieno magnija skaidas un ļauj tām reaģēt ar jodmetānu, līdz magnija skaidas pilnībā izšķīst.
Tas jādara tikai, lai iegūtu metilmagnija jodīdu.

Tagad jums ir 1 katls metamfetamīna sintēzes bez metilamīna, un jūs varat destilēt visus šķīdinātājus un izmantot atkārtoti.

Veicot to vienā katlā, piemēram, ar Hg/Al Ga/Al, iespējams, būs pārāk liels eksotermiskums un radīsies draņķīgs haoss. Es iesaku lēnām pilienu ketonu uz to.

Man jums jāsaka, ka šī attiecība darbojas BMK ar ultraskaņu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ak, iespējams, jūs vēlaties palielināt grignarda pH ar tīru kaustisko sodu līdz 8-9.
 

caesare.robot

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Q arī interesē, ja kādam ir pozitīva atbilde par šo metodi ...
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Es neesmu to izmēģinājis.
Jautājiet ekspertiem. Viņiem var būt zināšanas un padomi

@G.Patton @HIGGS BOSSON
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Šī ir nelietderīga sintēze. Grignarda reaģents, milzīgs daudzums šķīdinātāju. Tas ir, ja tikai zinātniskas intereses dēļ, tad to var darīt 1 reizi ne vairāk. Komerciālai sintēzei nav nekādas vērtības.

Ja ir benzilciānīds, ir ļoti viegli iegūt fenilpienskābi, un rūpnieciskā mērogā veikt sāļu pirolīzi, iznākums nav vislielākais, bet ļoti ērts. Galaproduktā būs triju ketonu maisījums, ko ir viegli frakcionēt.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Grignarda reaģenti patiešām ir labi. Īpaši, ja pievieno arī cinka hlorīdu.

Ja izmantojat ultraskaņu, jums nav vajadzīgi bezūdens reaģenti.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
es būtu bezgala pateicīgs, ja jūs man uzrakstītu sintēzi ar šiem reaģentiem. bet amatierim :)
40%-50% iznākums ir ok @Hank Schrader
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Atvainojiet, es droši vien to esmu palaidis garām, lai gan daudz lasīju šeit
 
Top