Labākā 4MMC kristalizācijas metode garāžā

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Labākā 4MMC kristalizācijas metode garāžā

Šī garāža, kas man ir pieejama, ir ļoti nomaļa un nomaļus, nav pieejama pastāvīga elektrības plūsma. Man ir invertors, kas ļauj man izmantot elektrību, kamēr es tur esmu ar savu transportlīdzekli, bet tas ir mans vienīgais elektrības piekļuves veids (ja vien es turu automašīnas akumulatoru vai 2 vai vairāk, ko es varu savienot kopā un izmantot to kā savu elektrības veidu, un, kad tie izlādējas, es varu vai nu izmantot savu transportlīdzekli, lai tos uzlādētu, izmantojot lēciena vadus, vai ņemt tos uz mājām, lai uzlādētu, tomēr es to labāk nedaru). Es gribētu, lai tiktu atrasta kristalizēšanas metode, kas ir visvieglāk piemērota šādai iekārtai. Man nav iespējas kontrolēt temperatūru, kamēr esmu prom. Šeit man ir vajadzīgas idejas un ekspertu palīdzība, lūdzu. Vajadzības gadījumā man ir pieejama mikroviļņu krāsns, lai sildītu, vai arī es varu izmantot kempinga plīti, kas darbojas ar gāzes kanniņām. Es ceru, ka ir cilvēki, kuriem var būt līdzīgi iestatīts, kur tas nav visvienkāršākais veids, ko es zinu, bet es vienkārši gribu būt ļoti nošķirts kā savu galveno prioritāti, un viss pārējais man būs jāatrod veids, kā strādāt ap to. Cerams, ka šeit ir cilvēki, kas var palīdzēt ar dažām metodēm.
 
Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Metode, kas ietver divkāršu šķīdinātāju un to %, kā arī samaisītā karstā šķīdinātāja un 4mmc pulvera attiecību. Kopā ar iepriekš minēto sajaukto šķīdumu augstumu centimetros un kāda lieluma kristālus es varu sagaidīt, lūdzu. Jebkura palīdzība būs ļoti noderīga.
 
Top