Question Labākie forumi?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Labākie forumi? Šis, šķiet, labi meklē tādus, jo es zinu, ka bailes pašlaik ir samazinājies.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Polijas sīpolu forums
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Vai varat dalīties ar saiti? tas ir deepweb forums?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ja neesat apmierināts ar šo grāmatu, varat izmēģināt "Maizes cepšanas eksperts"...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Idk, kāpēc kāds, kam ir vesels prāts, meklētu tālāk par šo foruma šedevru. Tāpat kā? Es savā īsajā laikā šajā realitātē nekad neesmu redzējis neko līdzīgu, tā "galveno dalībnieku" uzmanība detaļām un centība ir nepārspējama... Tas ir piesaistījis arī diezgan interesantu cilvēku pulciņu. Patiesi vienreizēji. Es mīlu šo forumu! Es mīlu BB.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Kas noticis ar šausmām? Šajās dienās es nevaru sazināties ar Toru, tāpēc nezinu, kas tagad notiek ar dread.
Protams, es domāju, ka breaking bad ir lielisks, bet es vēlos jums ieteikt arī dažus citus forumus.

1.https://drugbuyersguide.info/threads/chemsales888.8484/page-3#post-222367
NPjeMiUdO4
Labs forums, lai apmeklētu.
2. https://dopek. eu/
PbJAnO6kSr
Lielākā daļa foruma lietotāju ir no Eiropas.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Jo tas ir specializēts ražošanā, un šeit ir patiešām daudz labu, inteliģentu, labi izglītotu lietotāju un ne tik daudz krāpnieku bērnu, jo viņi pat nezina, par ko tas ir!

Cebulka arī ir lieliska, bet diemžēl lielākoties ne angļu valodā.

Man patika arī Dread, bet tā kā tas visu laiku ir dīkstāvē, tas ir nelietojams! Nezinu, vai tas ir busted...

Mani arī interesē šādi dēļi, bet bez neprofesionāliem gangsteru bērniem un cilvēkiem bez specifiskām zināšanām par narkotikām utt.

Tāpēc, ja ir kāds "uzlabots" dēlis, lūdzu, dodiet man zināt! Bez narkotikām, kas ir mana galvenā interese, mani interesē arī dokumentu viltošana un krāpšana.

Visas lielās tēmas, bet līdzās tam ir tikai dēļi, kur 90% noobs, es nevēlos dalīties ar savu informāciju, ko esmu savācis gadu gaitā, tikai ar profesionāļiem, jo pretējā gadījumā neinformēti cilvēki paņem informāciju un padara to nelietojamu, jo viņi izliekas, ka zina, ko viņi dara.

Piemēram, kā uzbūvēt skimmeri vai daudzas citas lietas, ar kurām baidos dalīties ar nūbiem.

Šeit ar visiem video utt tās redzams, ka ir profesionāļi, kas vēlas, lai paceltu kuģa un padarīt kopienu spēcīgāku!

Tāpēc diezgan priecīgs par šo, bet es esmu atvērts padomiem, lai izveidotu lielāku tīklu un mācīties no profesionāļiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vai meklējat informāciju par ķīmiju vai vienkārši vēlaties iegādāties zāles? Ja vēlaties informāciju par ķīmiju, ir dažas vietas, kas pastāv vai ir pastāvējušas jau ilgu laiku, un līdz ar to jūs varat meklēt tēmas, kas šajā vietnē nesaņems nevienu trāpījumu, jo tās vienkārši nav parādījušās.
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Vai es varu uzzināt par šo saiti, kungs?
 
Top