Question Looking for a vendor Labākais metadona hidrohlorīda tirgus

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Es meklēju uzticamu tirdzniecības vietu, kur iegādāties pēc iespējas tīrāku metadona hidrohlorīdu (99%+). Vai kāds ir saskāries ar labu avotu?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99%+ ja vēlaties iegādāties, ka jums nav nepieciešams nākt šeit uz darknet, jūs varat iegādāties to no clearnet kā analītisko pakāpi no sigmaaaldrich

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

vai nu jūs esat noobie, vai arī troļļojat, jo 99%+ ir bezjēdzīgi, un jūs to neatradīsiet nevienā tirgū.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
piekrītu, es varu būt noob re darknet.

Kad es teicu 99%, es vienkārši teicu, ka tas ir pēc iespējas tīrāks. Turklāt, kāpēc 99 % ir nelietderīgi, es būtu domājis, ka tik tīra viela ir noderīgāka, nevis mazāk. Bet atkal, jā, es esmu jauns darknetā. Es neesmu noob, kad runa ir par metadona hidrohlorīdu ļoti tīrā veidā. Man tas ir izrakstīts injicējamā formā (un es labprāt to pierādīšu). Tas ir mans meklējums. Man kļūst aizvien grūtāk, un mans parakstītājs ļoti cenšas mani no tā atbrīvot, tāpēc mana ideja ir mēģināt to sagādāt no cita piegādātāja, ja notiktu sliktākais un viņi to atsauktu bez iepriekšēja brīdinājuma.

Vai tas nav arī tīrs, nevis tumšais tīkls? Iespējams, es kļūdos, bet es neizmantoju tor vai VPN šai apmaiņai. Bet es nevēlos radīt ienaidniekus vai kaitināt cilvēkus, tāpēc atvainojos, ja esmu to izdarījis uzreiz. Ja jūs varat man palīdzēt, es būtu ļoti pateicīgs.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ok atvainojos par to, ka biju skarbs savā iepriekšējā ziņojumā, tomēr mans labākais ieteikums būs nepirkt nekādus farmaceitiskos līdzekļus darknet lielākā daļa produktu šeit ir pagatavojuši pagrīdes ķīmiķi maksimālā tīrība, ko jūs varat meklēt, ir ~ 70 % vislabāk jums un jūsu veselībai ir klausīties savu ārstu. tomēr tā ir jūsu izvēle, es sasaistīšu dažus cilvēkus, kuri var jums palīdzēt.

Tie ir pārdevēji šajā tirgū sazinieties ar viņiem viņi varētu zināt kādu, kas varētu jums palīdzēt.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum ir pāradresācijas un bbgate.com ir Clearnet spogulis, lai atvieglotu.
tor saite ir
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ja alfabēta tirgus nesamazinās, ir aptuveni 3 pārdevēji. Dārgi. Lētāk atrast klīniku n iet sestdien ar skaidru naudu, Xanax vai kreku n nopirkt vai apmainīt pret pudelēm.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Es nemeklēju šķidro metadonu, kas tiek izrakstīts klīnikās. Es meklēju pārdevējus, kas to sintezē pēc iespējas tīrā veidā. Es meklēju pēc iespējas tīrākus kristālus vai pulveri.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tik tīri, cik vien varēju, es teicu. Turklāt, kāpēc 99 % lietu ir bezjēdzīgas? Es būtu uzskatījis, ka tīra ķīmiska viela būtu lietderīgāka nekā mazāk. Es atkārtošu vēlreiz: Es esmu jauns tumšajā tīmeklī. Runājot par ļoti tīru metadona hidrohlorīdu, es neesmu iesācējs. Tas man ir izrakstīts injekciju veidā (un esmu priecīgs to pierādīt). Tā ir mana misija. Mans plāns ir mēģināt to iegādāties no citas piegādes gadījumam, ja notiktu sliktākais un viņi to izņemtu bez iepriekšēja brīdinājuma, jo man kļūst arvien grūtāk un mans parakstītājs ārkārtīgi smagi strādā, lai mani no tā atbrīvotu.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nezinu, kas jūs esat un kāpēc jūs kopējat manas atbildes, bet vai jūs varat pārtraukt. Paldies.
 
Top