Labākā metode metamfetamīna ražošanai lielā mērogā

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, kāda būtu visrentablākā metode, lai saražotu aptuveni 1 kg metamfetamīna. Man ir vienalga, vai tas ir racēmisks vai nē.

Attiecībā uz efedrīna / pseidoefedrīna metodi - cik daudz Metamfetamīna es varētu iegūt no 1 kg KASKARĀKĀS no šīm vielām?

Gan pseidoefedrīnu, gan efedrīnu es šeit varu diezgan viegli dabūt, lai gan tas ir ļoti dārgs. Es nezinu, vai būtu vērts.

Kādas citas metodes varētu būt dzīvotspējīgas, lai saražotu 1 kg partiju ar ne tik smagiem prekursoriem?

Vai P2P ir pārāk grūti iegūt? Vai tas ir tā vērts?

Iepriekš paldies!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Izmantojot mūsu priekšgājēju pārdomātos vārdus, izmantojiet šausmīgo meklētājprogrammu 🤷🤷😂😂
. Patiešām, lai gan 50-80 % ir tas, ko es redzu no efedrīna enantiomēriem. P2P es redzēju 65%, tātad tas ir tajā pašā diapazonā. Fenilkarbonāls fenilpropanolamīns L-pac, P2NP, fenilacetons, benzilhlorīds un dažas citas lietas ir 2-3 soļi tālāk.
Ja jums tas viss ir vienāds, no L-efedrīna vai D-pseidoefedrīna var iegūt D-metu, kas ir daudz vairāk vērts nekā D,L
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
P2P (pazīstams arī kā BMK) var iegādāties Ķīnā kā glikidāta esteri, un p2p glikidāta pārvēršana p2p ir triviāla.
 
Top