Question Labākais veids, kā precīzi atšķaidīt cietu narkotiskās vielas paraugu

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Nesen sintezēju nedaudz amfetamīna un lietoju to darbā. Tomēr nepieciešamās devas (~25 mg) ir diezgan mazas, un katru rītu ir nepieciešams izņemt manus precīzākos svarus, lai to nosvērtu. Un manam draugam, kuram es devu dažas vielas, ir tādas pašas problēmas. Tas vienkārši ir mazliet apgrūtinoši, un es cenšos atrast veidu, kā vienkārši pagatavot tabletes vai kapsulas, ja iespējams.

Es gribu darīt kaut ko līdzīgu tam, kā ar to rīkojas farmācijas uzņēmumi - viņi pievieno tam pildvielas, lai tabletes būtu vieglāk apstrādājamas. Taču, tā kā viņi var tērēt miljoniem dolāru, lai būtu pilnīgi pārliecināti, ka katra tablete satur 25 mg produkta, man būtu jāatrod veids, kā to izdarīt par daudz mazāku algu.

Es domāju atrast spirta šķīdumā šķīstošu pildvielu, tad spirta šķīdumā izšķīdināt gan pildvielu, gan amfetamīnu un vakuumā izgarot līdz sausumam. Tagad man ir pulveris, kurā, kā zinu, ir apmēram 25 mg amfetamīna uz katriem 250 mg pulvera.

Es zinu, ka daži no jums varētu teikt kaut ko līdzīgu: "Vienkārši ielieciet lodveida dzirnaviņās pildvielu (laktozi, dekstrozi utt.) un amfetamīnu, ieslēdziet to, un jums ir maisījums". Bet es neesmu pārliecināts, ka tas patiešām ir labākais veids. Es nevaru garantēt, ka katra amfetamīna un pildvielas molekulas izmērs ir vienāds, tādējādi es nevaru garantēt, ka katrā maisījuma porcijā būs vienāds amfetamīna daudzums.

Vai kādam ir labs risinājums? Es patiešām dotu priekšroku šķidrajai līdzšķīduma pieejai. Vai kāds zina kādu labu pildvielu, kas šķīst alkoholā aptuveni tādā pašā koncentrācijā kā amfetamīns? Tas būtu milzīgs atbalsts.

Paldies.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Es domāju, ka jūs pilnībā nesapratāt jēdzienu, ko es aptvēru, lol..

Tas, ko es jautāju, bija - kāds ir visdrošākais veids, kā atšķaidīt pulverveida vielu. Uzticami nozīmē, ka, ja jūs paņemtu svaigi atšķaidītu pulveri, sadalītu to 100 vienmērīgi nosvērtās kaudzītēs, katrā no šīm 100 kaudzītēm būtu praktiski pilnīgi vienāds pildvielas un produkta daudzums.

Es domāju, ka ar vienkāršu sajaukšanu blenderī vai lodveida dzirnaviņās nepietiek. Kaut kas līdzīgs šķidruma iestrādāšanai izklausās ideāli, bet es nevaru atrast daudz pildvielu, kas šķīst spirtos līdzīgās koncentrācijās kā amfetamīns (ķīmiskā viela, ko es vēlos atšķaidīt, lai ar to būtu vieglāk strādāt).

Cerams, ka šoreiz es nedaudz labāk to izklāstīju..
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Visvienkāršākais variants imo būtu ievietot 1 g amfetamīna sulfāta mērglāzē, sākt to šķīdināt destilētā ūdenī un piepildīt to līdz 20 ml tilpumam, lai iegūtu 50 mg/ml šķīdumu. Tagad vienkārši paņemiet 0,5 ml šļirci un sāciet injicēt pilnu tilpumu vienu reizi katrā no 40 gumijas lācīšiem. Vajadzības gadījumā var izlutināt caurumu ar uzkarsētu adatu. Imo šķiet diezgan neiedomājams, precīzs un garšīgs risinājums, ja ņem vērā pūles. (Neuzglabājiet tos pārāk ilgi)
 
Top