Question Labākais veids, kā kristalizēt 4MMC lielā mērogā

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Gudrība,

Esmu meklējis forumā labāko veidu, kā izkristalizēt mefedronu plašā mērogā, bet esmu atradis daudz dažādu metožu ar daudz dažādu cilvēku atšķirīgiem viedokļiem. Es meklēju labāko veidu, kā iegūt skaistus kristālus. Es izmantoju 2b4mp ar DCM kā šķīdinātāju. Visus padomus un ieteikumus ļoti novērtēšu.

Mīļie sveicieni,
Mora
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
cik daudz u ir liels mērogs ?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Nepieciešams kristalizēt aptuveni 15 kg, lai sāktu ar
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 diena
 

Attachments

  • MD7zGK52uI.mp4
    3.4 MB · Views: 0
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ja jums ir laiks, labākos kristālus iegūst no 30/70 ūdens/spirta šķīduma sausā telpā 18-20ºC temperatūrā. Taču šis process aizņems vairākas dienas. Vislabāk ir izmantot gaisa sausinātāju, lai izžāvētu gaisu.
Ja jums ir ierobežots laiks, šķīdinātāja iztvaicēšanai labi noderēs rotācijas iztvaicētājs. Izvēlieties to atkarībā no tilpuma. 15 kg mefedrona iztvaicēšanai izmanto 30 litrus šķīdinātāja (ūdens/spirts). Tātad jums būs nepieciešams rotācijas iztvaicētājs 10 litriem vai vairāk.
Bet ātra kristalizācija vienmēr dos smalku frakciju. Kristālu augšanas process ir atkarīgs no laika.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Var darīt, bet nav nepieciešams
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Vēl viena kristalizācijas metode ir kristalizācijas šķidruma temperatūras pazemināšana. Lai iegūtu rupju frakciju, ir nepieciešama pakāpeniska temperatūras pazemināšana līdz temperatūrai, kas ir zemāka par -20ºC.
Smalku frakciju var iegūt, strauji sasaldējot. Kā aukstumaģentu var izmantot sauso ledu (CO₂).
Kristalizācija ir diezgan jutīgs process. Lai iegūtu optimālus rezultātus, nepieciešama prakse. Ja jums vajadzīga mana palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mani, izmantojot PM.
 
Top