Labākais veids, kā kristalizēt MDMA ar "PRO" izskatu (lielie kristāli)?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tātad, mani kristāli ir tīrs prieks, bet mazāki, nekā es gribētu... kāda sistēma tiek izmantota "PRO" ? es domāju , karsti, lai iegūtu šos blīvos un lielos kristālus ar "presētu" izskatu?
Vai tikai daudzums ir galvenais? es domāju, ka, izmantojot lielāku daudzumu kristalizācijai, teiksim, karstā IPA uz nakti, tas uzlabotos?
Vai man vajadzētu pievienot ūdeni IPA, lai samazinātu kristalizācijas ātrumu?
vai ir nozīme tam, kā notiek pirmā kristalizācija (ksilolīne IPA, kamēr notiek sintēze)? t.i., vai gāzes vai šķidrā HCL izmantošana kaut ko mainītu?

iepriekš tnx
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tnx par atbildi! unafortunatelly meth ir daudz vieglāk nekā MDMA kristalizēties lielos gabalos, MDMA , racemic viens (kā vienmēr vajadzētu būt) dont kristalizēties lielos gabalos.... the typicall dutch Crystal is made by a probabilli mix of chemistry/mechanical procedure.... es bet viņi ļauj kristalizēties lēni, bet pēc tam, kad iegūt mazo-vidējā gabaliņi, viņi nospiež kā daudz citu narkotiku..Kā? es deru, ka viņi to dara tāpat kā ļaundari, lai sagrieztu koksu... vienkārši pievieno nelielu daudzumu aproppiāta šķīdinātāja (pietiekami daudz, lai pievienotu nedaudz mitruma, bet mazāk, lai izšķīdinātu un salauztu lauskas), tad nospiež un iztvaicē šķīdinātāju.... vai pat viņi kvazi izkausē mdma ideālā punktā, kur kristāli sasniedz kušanas punktu, bet ne tik daudz, lai visu sabojātu, tad gaida, lai atkal iegūtu istabas temperatūru....

Citas sistēmas es nezinu, bet tie milzīgie QUARTZ līdzīgi kristāli nav ne iespējami ar racēmisko MDMA , runājot par ķīmijas punktu.

vēl kādas idejas?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Paņemiet vienu no saviem relatīvi lielākiem iepriekš sintezētiem iežiem no iepriekšējās partijas un nākamreiz, kad veiksiet pārkristalizēšanas procesu, iemetiet šķīdumā savu jau izkristalizēto MDMA-HCl iežu, pirms sāk veidoties kristāli. Tas darbosies kā pamats lielāku kristālu veidošanai ap ievietoto MDMA kristālu. Pēc tam rīkojieties tāpat kā parasti, un pēc pabeigšanas jums vajadzētu iegūt skaistus, HONKUS kristālus. Informējiet mūs, kā tas darbojas, un ievietojiet rezultāta attēlu, lai cilvēki arī varētu mācīties!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Sveiki, tnx par jūsu atbildi, jā, im doiing šo sēšanas metodi , tikai es nekad nesaņemu precīzu "pro" UG izskatu... Dievs zina, kā viņi to dara.
 

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Vai tas nozīmē, ka esat atrisinājis problēmu, kas bija saistīta ar jaunās partijas krāsu/ smaržu? Kas attiecas uz jūsu aktuālo jautājumu, es esmu ļoti jauns šajā jomā, bet es saskāros ar līdzīgu ierakstu, kurā cilvēki ieteica butanonu lielākiem kristāliem. Neesmu pārliecināts, vai tas bija tikai maisījuma butanons, man šķiet, ka tas bija reddit pavediens r/theehive, bet es varētu kļūdīties. The op jautāja par atkārtotu šūpošanos.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
krāsa joprojām ir gandrīz bālgana , bet smarža atdzīvojas pēc pārkristalizēšanas piesātinātā ūdens šķīdumā.....
 
Top