Labākais veids, kā iegūt Monero

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
agrāk to darīju ļoti sarežģītā/specifiskā veidā. tagad meklēju jaunu veidu, kā iegūt savus monero (vēlams bez monētu apmaiņas). jau meklēju pa forumu, bet neko aktuālu nevarēju atrast.
kāds padoms?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Divi veidi; ļoti vienkāršā veidā stāsta

vai nu iet pirkt sub monētas, kas nav izsekošanas maki un pārvērst to monero dash utt. un pārvietoties apkārt

vai iet uz launderer vietējais puisis maksāt kādu komisijas maksu un saņemt skaidru naudu / digitālo tīru naudu.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
vai es varētu pārdot jums vai ikvienam, kam ir monero. vai ne?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Atvainojiet par novēlotu pārbaudi, vai šis jautājums bija man vai amata īpašniekam?

ja tas ir man, tad ko pārdod? Es nepērku un nepārdodu monero no šejienes, bet es pārdodu pax un localmonero, lai sajauktos. Un šķiet, ka jūs esat pieredzējis puisis, tāpēc es ticu, ka jūs zināt, kā tīrīt savu pusi. Tomēr, ja jūs iesaistījās vairāk, nekā jūs varat rīkoties, lai padarītu to anonīmu, es vienmēr esmu atvērts uzklausīt piedāvājumus.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Atvainojiet par ļoti ļoti novēlotu pārbaudi! lol . tas bija komentārs par amatu, jo tā tas ir jātirgo. (people to people) aizmirst šīs apmaiņas. ja "tauta" nebūtu tik indoktrinēta,nobijusies vai nedomātu, ka valdība ir tās draugs, mēs varētu darīt daudz labāk. Paldies im vienmēr interesē uzzināt vairāk.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Domāju, ka tas nav pārāk sarežģīti :)

Jūs varat iegādāties BTC, izmantojot jebkuru avotu (birža, p2p, tirdzniecība), un pēc tam apmainīt BTC jebkurā anonīmā apmaiņas platformā, piemēram, Majestic Bank.

Jūs varat atrast viņu sīpolu šeit: https://majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/.
Es nesniedzu nekādas garantijas par saišu drošību.

Jebkurā gadījumā tur jūs varat apmainīt BTC pret XMR, tas ir ļoti ērti. Tīmeklī un darkweb ir hound simtiem šādu vietņu.

Lai iegādātos BTC 100% anonīmi, es varētu ieteikt anonīmus bankas kontus, tos vienkārši atver uz citu cilvēku vārda, izmantojot viltotus ID..tas var būt sarežģīti ar lielākām bankām, bet es varu palīdzēt ar to daudzās dažādās valstīs.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Izmantojiet LocalMonero. Viņiem ir pat mobilā lietotne.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Ya vietējais monero ir labākais. Vienādranga, ātra un bez kyc. Zema maksa atšķirībā no paxful un citām atkritumu vietnēm.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Ir vietnes, kurās var iegādāties xmr arī ar kredītkarti/debetkarti, sameklējiet to, lai gan daudzas bankas ir pilnas ar sūdiem un neļauj veikt maksājumu (piemēram, Chase banka). ASV pnc banka to atļauj.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Esmu dzirdējis par veidu, kā to iegādāties, kas ietver pārvietošanu starp maciņiem gandrīz par velti, bet es noteikti mainītu pirmo soli. Lai sāktu pirkt kādu Litecoin (viņi teica, lai izmantotu venmo, bet... man ir jāmeklē labākais variants). Tad pārskaitiet to uz savu Cake maku (maksa ir daudz zemāka nekā BTC) un konvertēt uz XMR. Tad es pārskaitītu uz citu maku, un viss. Nav ne jausmas, vai tas ir lētāk nekā localmonero, ko es esmu izmantojis, vienkārši daloties.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es izmantoju Kūku maku. Es parasti pērku kaut ko, piemēram, litecoin vai kaut ko citu ar zemām nodevām, nosūtu to uz savu Cake wallet un apmainu to pret XMR tur.
 
Top