Labākie veidi, kā dozēt savienojumus, kuru devu nepieciešams izmērīt aptuveni 1-10 mg vienā lietošanas reizē?

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, visi!

Man ir vajadzīga palīdzība, lai atrastu labākos, cerams, pārnēsājamos, veidus, kā dozēt kādu savienojumu aptuveni 1-10 mg uz vienu uzņemto devu.

Godīgi sakot, es ar nepacietību gaidīju iespēju spiest savas tabletes. Bet es arī esmu iesācējs, kad runa ir par to.
Būdams atvērts alternatīviem veidiem, es labprāt uzzinātu, vai ir kādas citas labas metodes, piemēram, kapsulēšana vai vispār citas metodes.
Svarīgākie aspekti ir tie, lai nepārsniegtu 10 mg vienā devā un lai devas būtu pārnēsājamas pēc iespējas mazākā formā.

Atgriežoties pie tabletēm, vai ir kādas labas presēšanas iekārtas, ko var darbināt ar rokām?
Kādas jūs iesakāt? Ja runa ir par smagākām iekārtām, kāds budžets man būtu jāiegulda?


Savienojums, ko es vēlos iepresēt tabletēs, ir: 2-fluoro-6-(fenilētinil)piridīns hidrohlorīda sāls veidā.
Molekulmasa: 200,23 g/mol (HCL sāls 236,69 g/mol),
Tīrība: aptuveni 97 %.
Molekulārā formula: C13H11NF


Iespējams, lai varētu presēt tabletes, es vēlos, lai to diametrs būtu aptuveni 6 mm un augstums - 3 mm (augstumam nav nozīmes, bet diametram vēlams, lai tas nebūtu lielāks par 6 mm).
Kādu nesējvielu jūs ieteiktu izmantot?

Kādu nesējvielu jūs ieteiktu izmantot, ja man ir nepieciešams mērīt devas citā veidā?

Kāds ir kāds rīks, kas noteikti ir nepieciešams, lai mērītu aktīvos savienojumus šajos diapazonos (1-10 mg)?


Ja man ir jāsagatavo šķidrs šķīdums, vai labākais veids būtu izmantot pipetes pudeli? Kādu šķidro nesējvielu es varētu izmantot šajā gadījumā? Vai vislabākā izvēle ir ūdens?

Pateicos par jūsu ieguldījumu, es labprāt izlasīšu jūsu komentārus. Arī jaunpienācēju padomi ir ļoti vērtējami!!!
Iespējams, kādam no jums ir grāmatu ieteikumi, lūdzu, dalieties ar tiem!


Novēlu jums visiem veiksmi jūsu projektos.


Ar cieņu,

LiterateGain
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Visaptveroša rokasgrāmata par tabulām ir atrodama šeit: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/tableting.348/.

Tableting jeb kapsulēšanas gadījumā jūs pievienojat aktīvā savienojuma svaru un palīgvielu svaru, pēc tam ļoti rūpīgi samaisāt. Izmantojiet mehāniskos maisītājus, blenderus, kafijas dzirnaviņas utt. un maisiet ilgi, līdz pat 30 minūtēm, un aktīvā viela vienmērīgi sadalīsies maisījumā. Pat ja strādājat ar kaut ko tādu kā melatonīns, kur vēlaties 1 mg devu vienā kapsulā, tad, ja kā palīgvielu izmantojat rīsu miltus, 3 izmēra kapsulas neto svars būs ~ 160 mg/kapsulā. Tas nozīmē, ka, ja vienā kapsulā ir 160 mg, katrā kapsulā būs 1 mg melatonīna. Tāpat rīkojieties arī ar citām vielām. Vielu svaru var viegli atrast, izmantojot DDG.
Iepriekš publicētajā saitē ir atrodami visaptveroši saraksti ar piemērotām palīgvielām tablešu pagatavošanai.

Ir nepieciešami miligramu svari, bet jūs nekad nemērāt 1 mg, jūs nolemjat izgatavot 100 tabletes vai 100 kapsulas un tad izmērīt 100 mg jūsu vielas. Tad apskatiet palīgvielas, to svaru un aprēķiniet, cik katrai tabletei vai kapsulai būs nepieciešams, tad pievienojiet 100 x šo daudzumu un samaisiet tās kopā.

Tas ir atkarīgs no tā, ko jūs darāt ar šķidrumu. Ūdens, fizioloģiskais šķīdums, spirts...
 
Top