Bērzu reducēšanas domas/ viedokļi

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Vai kādam ir pieredze ar bērzu reducēšanu, ar kuru viņš vēlētos dalīties? Lūdzu, nekādas vienas katliņa metodes, bet gan īstas bērza reducēšanas. Esmu mūžīgi mēģinājis atrast video, kas palīdzētu. Esmu dzirdējis, ka arī bezūdens amonjaka sintēze ir diezgan vienkārša.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tirdzniecībā pieejams bezūdens amonjaks (etanolā vai metanolā 2-4M) nātrija reducēšanai. Bet par šķidro amonjaku mājas apstākļos - aizmirstiet.
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Sveiki @ x9Ev3nTh0riz0n9x
Es atradu šo no oficiālā dokumenta.


Bērza reducēšana: tas notiek, izmantojot efedrīna reducēšanu ar izšķīdinātu metālu.
vai pseidoefedrīna amonjaka klātbūtnē.
Reakcija ietver efedrīna vai pseidoefedrīna sajaukšanu ar bezūdens amonjaka gāzi un nātrija vai litija metālu.
Pēc tam maisījumu atstāj nostāvēties, līdz amonjaks ir iztvaikojis. Metileļļu izolē, izmantojot tiešo šķīdinātāja ekstrakciju un filtrāciju.
Reakcijas produktu tālāk attīra, veidojot hidrohlorīdu.
sāli un pārkristalizē. Nelegālajā praksē bērza reducēšanu parasti pabeidz ar viena soļa reakciju, izmantojot plaši pieejamu amonjaku un litija sloksnes no baterijām. Neraugoties uz to, Birža reducēšanas rezultātā parasti iegūst ļoti "tīru" reakciju.
galaproduktu. Vairāki specifiski piemaisījumi, piemēram, N-metil-1-(1-(1,4-cikloheksadiēnil)-(1,4-cikloheksadiēnil)-)
2-propanamīns. Reakcija ar bezūdens amonjaku ir bīstama, un sprādzieni slepenās laboratorijās nav retums.
 
Top