Melnais kokaīns

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Ja to nosūta uz laboratoriju, tas netiek nodots. Izturēs suņu un pamata pārbaudi.
 

Attachments

  • YiPF2JDKlc.jpeg
    YiPF2JDKlc.jpeg
    936.3 KB · Views: 155

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Tas tiek veikts ar bāzi, tāpēc jums ir jāpabeidz produkts. Izmanto aptuveni 1200 gramus bāzes.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Vēlētos uzzināt arī vairāk.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Man nāk prātā vairāki varianti, vai nu viņi veido sāli ar organiskām skābēm ar garu ķēdi, vai arī modificē ekgonīnu, un tad to pārstrādā atpakaļ ekgonīnā.
Visvienkāršākais variants ir, ja laboratorijā ražo tropinonu, tad to pēc tam benzilmetilē līdz ekgonīnam, šajā posmā var iegūt ekgonīna analogu, uz kuru nereaģēs suņi un tests, tad tropinonu izolē atpakaļ un pārveido par ekgonīnu.
 

Torroo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai ir iespējams pastāstīt, kā jūs to darāt??
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ja jautājums ir domāts man, es atbildēšu īsi. Standarta kokaīna siera ražošanā (šis dažādu alkoholu maisījums ar tropāna skeletu) ir divi tālākās sintēzes veidi, pirmais veids ir atbrīvoties no nevajadzīgajiem alkoholodiem siera kokaīnā (parastais ceļš), un otrais veids ir visu kokaīnu ar piemaisījumiem tulkot uz tropānu (t. i., tulk. Un kokaīns to dos un pārējie alkoholoīdi papildus palielinās tropāna iznākumu), tad var vai nu eksportēt pašu tropānu (noteikti pārbaudiet suņu reakciju uz tropānu), vai pakārt pagaidu ēteriskās grupas eksportam (šajā gadījumā pagaidu ēteriskās grupas atkal tiek noņemtas uz tropānu , ierašanās vietā notiek standarta reakcijas ekgonīna iegūšanai no tropāna.
 
Top