Melnā darva no opija izejvielām

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

KSxbODRNzZ

Ievads

Šī heroīna forma ir diacetilmorfīna acetāts - heroīna ražošanas produkts, kam nav nepieciešama turpmāka acetilēšana. Pēc konsistences tas atšķiras no heroīna pulvera ar to, ka ir melns, lipīgs, viskozs, un tā konsistence svārstās no diezgan līdzīgas mitram asfaltam un cietam materiāla iezim. To parasti ražo Dienvidamerikā, un tas ir sastopams ASV rietumu piekrastē.

Faktiskais melnā darvas heroīna ķīmiskais sastāvs var atšķirties no baltā pulvera formas. Melnā darva var saturēt mainīgu morfīna atvasinājumu maisījumu, galvenokārt 6-MAM (6-monoacetilmorfīnu), kas ir vēl viens slepenā ražošanas procesā notiekošās aptuvenās acetilēšanas rezultāts.

Brīdinājums!
KQ12DwRmul

Injicējot jebkāda veida audos, šī heroīna forma rada paaugstinātu brūču botulisma risku. Brūču botulisms var būt letāls, un tas izraisa amputācijas un nāvi biežāk nekā melnā darvas heroīna lietotājiem. Vielas konsistences (darvai līdzīgas) dēļ tā var radīt lielāku risku sabrukt, sabojāt vai inficēt vēnas. Šāds vēnu bojājums palielina zemādas un intradermālās injekcijas iespējamību, kas no kaitējuma mazināšanas viedokļa netiek atbalstīta. Lietotājiem, kuri tomēr izvēlas injicēt šo vielu, ieteicams ievērot procedūras, kas atrodamas drošākas injekcijas rokasgrāmatā.

. Tās ir soli pa solim izstrādātas instrukcijas, kā pagatavot kristālisko melnā darvas opiju. Sēklas šai metodei nav ieteicamas. Ja jums ir tikai sēklas, iesaku pagatavot tēju vai iestādīt tās! Es esmu izveidojis instrukcijas līdzīgi kā recepti, lai tās būtu viegli lasāmas un izpildāmas.

Piezīme par morfiju un kodeīnu: Kodeīns aktivizējas pie 68 °C (155 °F) un morfīns pie 82 °C (180 °F), tāpēc ir ļoti svarīgi uzturēt temperatūru 60 - 63 °C (140 - 145 °F).

Piezīme par vārīšanu: Ieteicams izmantot elektrisko cepeškrāsni šai perpetrēšanas metodei
.

Materiāli:
  • 20 g smalki samaltu pākstis, kātiņu un/vai lapu, svaigu vai sausu.
  • 36 unces ūdens (1065 ml)*.
  • 2 šāvieni citrona sulas (100 ml)
  • Smalks metāla sietiņš
  • Gaļas termometrs
  • Panna mērcei
  • Stikla cepamais trauks ar plakanu dibenu

Procedūra.

1. Uzkarsē ūdeni un citronu sulu līdz vārīšanās temperatūrai, ideālā temperatūra ir 63 °C (145 °F)
2. Pievienojiet ūdenim samaltus augu materiālus
3. Ļauj vārīties 1 stundu, ik pa laikam maisot un pārbaudot temperatūru
4 . Stundas beigās izkāš visu augu materiālu
5. Vēl 3 reizes izlaidiet augu materiālu caur sietu, pēc tam šķidrumu atgrieziet mērcei
6. Ļauj vārīt vēl vienu stundu
Uzkarsē cepeškrāsni līdz 63 °C (145 °F)
7. Šķidrumu ielej stikla cepamajā traukā
8. Ievietojiet cepeškrāsns vidējā plauktā uz 8 stundām
9. Pēc 8 stundām uz cepamā trauka dibena jābūt lipīga opija kārtiņai. Ielieciet trauku atpakaļ cepeškrāsnī
10. Izslēdziet cepeškrāsni, atstājot trauku cepeškrāsnī, un ļaujiet tam pilnībā atdzist... apmēram 2 stundas
11. Pēc 2 stundām atkal ieslēdziet cepeškrāsni 63 °C (145 °F) temperatūrā un ļaujiet opijam atkal uzsilt... šis ir solis, kas padara to kristālisku
12. Uzmanīgi vērojiet opiju, kad *slānī sāk veidoties gaisa plankumi un tas, pieskaroties pirkstam, nepielipa pie pirksta, tas nozīmē, ka opijs ir gatavs
13. Izņemiet trauku no cepeškrāsns un, kamēr tas ir karsts, nokasiet opiju ar metāla karoti
14 . Ātri izveidojiet bumbiņu vai kvadrātu, jo, atdziestot, tas veidosies kristālos
15. Dūmojiet! Sajauciet ar džontu, kūpiniet uz marihuānas virspusē vai kūpiniet vienu pašu bļodiņā. Tomēr nepieskarieties ar liesmu tieši opijam, uzkarsējiet to nedaudz virs tā, lai iegūtu labākos rezultātus. Ja jums ir jāizmanto bonga, pārliecinieties, ka tajā nav ūdens un tas ir pilnīgi sauss
.
RHW3V7PBc6
RrywpOIGlk
EzLlcDxgCG
Produkta iznākums ir 4-5 grami ļoti smēķējama kristāliska melnā darvas.
 
Last edited:

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, kungs, varbūt muļķīgs jautājums, bet man jājautā. šis TEK ir tikai opija procedūra, nevis heroīns. Bez acetilēšanas nav melnā darvas heroīns, bet tikai melnā darvas opijs. Vai ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jums ir taisnība. Lai acetilētu morfīnu, starp 5-6 soļiem var pievienot etiķskābes anhidrīdu. Noregulējiet pH ~ 3 un pēc stundas maisīšanas neitralizējiet līdz pH ~ 5,5-6 ar nātrija bikarbonātu.
 
Last edited:

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, J. Patton, Paldies par jauko rakstu. Vai jūs tikko sintezējāt šo produktu no kaltētām magoņu pākstīm? Vai sintēzē netika izmantots opijs?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien, mans segvārds ir G.Patton.
Kā jūs saucat opiju? Žāvētu lateksu, ko iegūst no opija magoņu sēklu kapsulām?
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tekstu tulkošanai izmantoju Translite. Vai jūs domājat citronu sulu, citronskābi? Vai arī jūs izmantojat dabīgo citronu sulu? Ko jūs domājat ar citronu sulu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Citronu sula ir šķidrums, kas tiek izspiests no citrona augļiem.
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Paldies par atbildi un paskaidrojumiem
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Tad diegu nosaukums "Melnais darva" ir diezgan maldinošs, jo "Melnais darva" lielākajai daļai cilvēku nozīmē heroīnu.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Es nezināju, ka var izmantot stublājus un lapas... thx
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
G. Patton, vai jūs zināt šī auga botānisko nosaukumu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien. Lachryma papaveris jeb vienkārši opijs.
>> Vai šis augs aug tropu reģionos?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Tu esi lielisks Dude, thx much bro.
 

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
20 g smalki samaltu pākstis, kāti un/vai lapas svaigas vai sausas.

Vai jūs domājat opija augu?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nesekojiet šai tehnikai. Viss, kas ir jādara, ir jālieto tikai pākstis, nevis stublāji vai lapas, jo tās satur lielāku daudzumu nevēlamo opiātu ar sliktākām blakusparādībām. Atlauziet kaltētas pākstis un izmetiet sēklas (vai saglabājiet tās stādīšanai, uz tām nav līdz infitezmaini mazs daudzums opiātu, kas parasti ir auga rūpnieciskās pārstrādes blakusprodukts), sasmalciniet iespējami smalkākajā pulverī. Ievietojiet pudelē (vēlams stikla pudelē ar aizskrūvējamu vāciņu), aplejiet ar IPA (optimālais ir hloroforms un IPA 90:10, bet IPA ir pilnīgi piemērots arī atsevišķi), ar citronskābi pielāgojiet ph līdz 3,5 un tad kratiet 10-15 minūtes un atstājiet vismaz uz stundu. Filtrējiet un iztvaicējiet, kā vēlaties.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Es ievēroju ļoti vienkāršo un labi izklāstīto recepti, un man izdevās iegūt ļoti jauku kūpošu neapstrādāta opija bumbu... Paldies Pattona kungam par viegli izpildāmo instrukciju!
Vai jums ir kāda pieredze, izmantojot ekstrahēto opija gumiju un gatavojot morfīna hcl?
 

Attachments

  • KkXuS4VnH0.jpg
    KkXuS4VnH0.jpg
    1.9 MB · Views: 287
  • wMgGnZ2QoH.jpg
    wMgGnZ2QoH.jpg
    899.9 KB · Views: 279

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Jauki! Cik daudz magoņu jūs izmantojāt?

Ir dokuments, kurā ļoti labi dokumentēts un izskaidrots morfīna izdalīšanas process no neapstrādāta opija (un arī turpmākā apstrāde un rafinēšana, lai iegūtu diezgan augstu heroīna procentuālo daudzumu), kā to dara afgāņu magoņu audzētāji.
Es pats to vēl neesmu izmēģinājis, bet noteikti izmēģināšu tuvāko nedēļu laikā. Varbūt kāds cits var piezvanīt un pateikt kaut ko par to, vai un kā ir iespējams samazināt ekstrakcijas tehniku, lai tā atbilstu nelielai opija ražai no mājas audzētavas vai tamlīdzīgi. 🤔
 

Attachments

  • 10BWH75rMd.pdf
    508.3 KB · Views: 626

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Sveiki... Vai jums kādreiz ir izdevies mēģināt veikt ekstrakciju? Es vēl neesmu, bet apkopoju vairāk informācijas, lai to izmēģinātu... Man kāds atbildēja uz manu ziņu : Morphine hcl from raw opium (Morfīns hcl no neapstrādāta opija), bet to ir mazliet grūti atšifrēt!
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Sveiki un paldies!! Tas smēķē labi, ja to sajauc ar kādu kaņepju un viegli uzkarsē ar uguni... Jauka patīkama relaksējoša buzz un jauka garša... Lūk, ko es izmantoju, lai izveidotu bumbu (apmēram 4 grami) Es sasmalcināju visu, lapas, stublājus un pākstis un pārklāju ar ūdeni un apmēram 1/2 citrona... Ph bija apmēram 3,5 līdz 4..
Ļaujot vārīties uz lēnas uguns dažas stundas, uzmanīgi vērojot, lai temperatūra nepārsniegtu 60C... Filtrēju caur mitru drānu un izspiedu drānu, līdz vairs netika izdalīta sula... Ielieku augus atpakaļ podā un atkārtoju procedūru... Gala rezultātā, iespējams, bija apmēram 1 litrs patiešām tumšas sulas... Patiesībā es iztvaikoju tikai pusi no tās (atkal nepārsniedzot 60C), lai iegūtu 4 g bumbu... Atlikušo sulu es pataupīju, lai vakarā ieliktu savā alū!!!
VL0KY8iRcq

Vēl viena interesanta lieta, ko es atklāju, ir tā, ka es paņēmu dažas kaltētas pākstis, sasmalcināju tās un uz pāris stundām iemērcu 99% izopropilspirtā.Pēc filtrēšanas un spirta iztvaicēšanas man palika ļoti ārstnieciskas smaržas un garšas atlikums.Varbūt nedaudz līdzīgs kodeīna smaržai? Tāpat kā tad, ja smaržotu tikko atvērtu tablešu pudelīti?
Pēc tam es izmazgāju atlikumu ar ūdeni, un tas lielākoties izšķīda... ūdeni izfiltrēju, un tas, kas palicis, ir pudelē un šļirciņā, kas redzams attālākajā kreisajā pusē... Gribētos zināt, kādi alkaloīdi tajā ir! Es noteikti jūtu iedarbību pēc viena šāviena un citrona sulas izspiešanas, ļoti patīkamā veidā!
Pudele pa vidu ir tikai taisna pākstīšu sula, bet pudele pa labi ir no visa auga, kas redzams attēlā iepriekš...
Atkal vēlos zināt alkaloīdu saturu katrā maisījumā un kā atdalīt tebaīnu, kodeīnu un morfīnu...
Ah, tas viss ir jautri ķīmijas eksperimenti un pētījumi rite!

Es domāju, ka es arī mēģināšu veikt nano mērogā versiju, ko jūs atsūtījāt... redzēsim, kas no tā iznāks... un jā, būtu jauki, ja arī daži citi to izmēģinātu vai izmēģinātu!
Uz veselību!
VQnd10quE3
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Es personīgi būtu ļoti ieinteresēts, lai šis tulkojums tiktu izdots. Tas man atrisinātu VISAS problēmas. Tas izskatās un izklausās lieliski @Zippy53! Vai es varu jautāt, vai jūs personīgi pārraudzījāt audzēšanu vai kā var iegūt izejvielas? Es dzīvoju ziemeļu klimatā, konkrēti netālu no Bostonas - es nedomāju, ka tos var audzēt ārā sezonāli? Man ir LED gaisma vai divas marihuānas audzēšanai, tam nevajadzētu būt problēmai, lai skapī būtu magones vai divas? Cik ilgs laiks paiet no dīgšanas līdz ražas novākšanai? Vai ir kāds uzticams sēklu pārdevējs pa vidu? Es droši vien varu atrast informāciju par audzēšanu erowid, ja ne šeit...
Jau iepriekš paldies par maniem muļķīgajiem jautājumiem. Ar laba vēlējumiem.
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Vai ir iespējams izmantot citu metodi šķīdinātāja noņemšanai, izņemot elektrisko krāsni? Kādu metodi jūs ieteiktu?

 
Top