BMK glicidāts CAS: 5413-05-8

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es esmu iesācējs šajā pasaulē, es nopirku bmk glicidātu no ķīnieša, jo viņš man teica, ka to ļoti viegli pārvērst A eļļā, bet tas tā nebija. Es gribētu pajautāt, vai būtu iespējams to pārvērst A-eļļā, lai izgatavotu ātruma pastu. vai bmk glicidāts ir tas pats, kas p2np? Vai AL/HG sintēzes metode man derētu? Sveicieni un paldies!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vai jums ir fotoattēls? Tas nav kā p2np, kā P2P (BMK), bet to var izmantot AL/HG sinhronizācijai. Savienojums jāhidrolizē no glicidāta BMK ar skābi (HCl aq. perfekti der). Uz 1 kg BMK Gly vajag 3 l koncentrētas HCl skābes. abt. Tālāk, sildot glicidātu ar skābi, notiek hidrolīze, izdalās eļļa BMK (A-eļļa).
 
Last edited by a moderator:

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Dārgais mister Dampier,

Vai šī pati attiecība attiecas arī uz pmk gly? Tātad 1kg pmk gly 3L skābes 37%?

Paldies 🙏🏻
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kāda ir atšķirība starp p2p un p2pn? Vai bmk glicidātu būtu viegli pārvērst A eļļā? A-eļļa es domāju to, ko viņi pārdod darknetā, kam tikai jāpievieno sērskābe un metanols, un tā veido ātruma pastu. Paldies par palīdzību.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2p eļļa, vieglāk sintezēt metamfetamīnu. p2np - cietie kristāli, viena reakcija uz amfetamīnu (galvenokārt)
Ļoti viegli, ja ir HCl aq. 15% un vairāk.
Sērskābe, nav labākais reaģents konversijai.
 
Last edited by a moderator:

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ei, brāli, paldies par atbildi. Man nav fotoattēla, bet BMK, par kuru es jums runāju, ir pulveris. Kas man būtu nepieciešams, lai to padarītu par A-Oil, ko viņi pārdod tumšajos tirgos? Jūs varat man pateikt, cik daudz Daudzumi Daudzumi Un kādi instrumenti būtu nepieciešami? Sveicieni!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pirmajam solim nepieciešama koncentrēta ūdens sālsskābe, aptuveni 3 litri uz 1 kg pulvera.
 

nitrochronic

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mans draugs, kāds ir nākamais solis pēc sālsskābes pievienošanas?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
karsēšana 80-90*C temperatūrā 3 h ar skābi un maisīšanu, pēc atsevišķa slāņa P2P vai ekstrahēšana
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, Viljams,
vispirms paldies, ka dalāties ar mums savās zināšanās.
Tātad es pareizi pieņemu, ka pilnīga eļļas ekstrakcija no bmk sastāv tikai no šādiem procesiem
1 kg pulvera pārlej ar 3 l hci skābes un uzkarsē traukā līdz 80° vai 90°(?), maisot, līdz izveidojas divi dažādi slāņi, un pēc tam tikai noskalo virsējo slāni (p2p-eļļu)?
kādam jābūt HCI skābes procentuālajam daudzumam, un kā tieši mainās attiecība, ja es izmantoju skābi ar lielāku vai mazāku tīrības pakāpi?
kāds ir precīzs iznākums?
vai mainoties sastāvdaļām, mainās to daudzums, vai arī tās visas paliek tādas pašas, piemēram, ja es ņemu 100 gramus bmk pulvera un 300 ml HCI skābes?

ar sveicieniem
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Sveiki, ✌️

Esmu jau daudzas stundas lasījis forumu un nesaprotu, kāpēc tā arī nekad netiek sniegta detalizēta un izsmeļoša atbilde.
Vai tam ir kāds īpašs iemesls?
Daudzi cilvēki, kuriem nav vajadzīgo zināšanu kā Jums, kļūst nedroši, sniedzot nepilnīgas atbildes, jo nevēlas kļūdīties.



Es arī zinu, ka tikai ar sērskābi 37% vai 1/4 conc. sērskābe / metanols, lai iegūtu pastas, kā to visi zina Eiropā.
Kādu alternatīvu jūs ieteiktu?


Vai atdalīšana būtu iespējama ar dalāmo piltuvi, vai kāds, jūsuprāt, būtu labākais variants?
Citādi nekas vairāk, kā jūs aprakstījāt iepriekš, nebūtu nepieciešams?

xoxo
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Vai saskaņā ar jūsu rīcībā esošajām zināšanām būtu vēl kādi citi BMK produkti, kurus var iegūt, izmantojot to pašu sērskābes un metanola/izopropanola procesu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Šī "A-eļļas" slenga sūdīšana ir smieklīga.
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Es ceru, ka tas ir saistīts ar graudu atdalīšanu no pelavām, tāpēc tas joprojām saglabā interesi to darīt... ja katrs lietotājs sāks veidot savu partiju, tirgus izžūs... un tā kā gandrīz tik viegli ar dažiem meklējumiem to izdarīt, jābūt kādām slēptām durvīm, kas redzamas tikai atrodot pareizās brilles. ✅
 
View previous replies…

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Tā ir interpretācija no negatīva viedokļa... ja es gribētu tevi tā nosaukt bez iemesla, es būtu uzrakstījis, ka tu esi kviešu... tāpēc ceru, ka tas noskaidroja gaisu
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Haha jā, varbūt mazliet sasprindzināt manu pusi, bet man jāatceras tikai koncentrēties 1 lieta... un ne mana dzimtā valoda, tāpēc jā, tev taisnība... 🫡 🫡
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
No 1kg bmk var iegūt 650g P2P
(feniacetons), ko labāk ir attīrīt... no tā var iegūt aptuveni 30% amfetamīna bāzes (ko cilvēki sauc par A-eļļu)... aptuveni 195g.
Tāpēc labāk būtu iegādāties P2NP, no tā ar reduktīvās aminācijas palīdzību var pagatavot aptuveni 700 g amfetamīna bāzes.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Labdien, vai esat kādreiz izmantojis NaBH4 reduktīvās aminācijas procedūru? Es vēlētos uzdot jums dažus jautājumus.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Varbūt jūs varat izskaidrot attīrīšanu soli pa solim?
Un vai ir kāda alternatīva DCM?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Es vēl nestrādāju ar p2p, jo es nedaru metamfetamīnu un šajā spēlē esmu pilnīgs iesācējs, tikko izveidoju dažas P2NP un amph.
G. Pattonam ir pavediens,
"P2P sintēze no BMK glicidāta ēteriem".
Labi apraksts
 
Top