Breaking Bad asistenta vakance jūsu pilsētā!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Vai jums ir brīvs laiks? Vai tev ir radošs prāts?
Vai esi gatavs interesantiem āra uzdevumiem savā pilsētā?
Tevi gaida vietējais Breaking Bad asistenta darbs!

Mums ir vajadzīgi cilvēki, kas palīdzētu mums anonīmi izplatīt dažādu produktu paraugus savā pilsētā jebkurā valstī. Mums ir vajadzīgi īsti profesionāļi. Tev nav nepieciešams sūtīt mums savu dokumentu kopijas, mums no tevis nevajag naudas iemaksu, mums ir nepieciešama tikai vēlme nopelnīt naudu, veicot aizraujošu darbu tavā pilsētā vai jebkurā citā tavā izvēlētā pilsētā. Nepilnas slodzes darbam mēs piedāvājam vairākas iespējas, un, ja jums veiksies labi, jūs ne tikai saņemsiet naudu, bet arī iespēju karjeras izaugsmei Breaking Bad profesionāļu komandā .
Nepalaidiet garām savu iespēju!
Svarīgi zināt: Mēs piedāvājam darbu, kas pilnībā izslēdz iespēju tikties ar jebkuru personu. Tu nekad neredzēsi mūs, mēs neredzēsi tevi, klienti tevi nekad nesatiks - tu esi viens pats, un mēs tev nodrošinām pilnu tiešsaistes atbalstu.
Ja tevi interesē Breaking Bad projekts, ja tevi interesē perspektīvs darbs tavā pilsētā vai reģionā, ja tu vēlies tikt apmācīts un sākt strādāt - raksti man
PM, mēs par to parunāsim. Tikai 18+.

Varbūt tu esi dīleris un vēlētos izveidot veikalu savā reģionā? Vai varbūt vēlies palielināt klientu skaitu savā pilsētā, un vēlies droši nosūtīt savas preces pa pastu visā pasaulē? Mēs esam gatavi palīdzēt jums popularizēt jūsu uzņēmumu, palīdzēt izplatīt paraugus un iegūt atsauksmes, kā arī iemācīt jums unikālus veidus, kā piegādāt un iepakot jūsu produktu. Mēs palīdzēsim jums atraisīt savu potenciālu un pāriet nākamajā darba līmenī. Vienīgais, kas jums nepieciešams, ir vēlme un nopietna attieksme. Rakstiet man PM, mēs parunāsim par to
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man patīk, kurp šī platforma virzās :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Jā, patiešām, es biju ļoti pārsteigts, kad pirmo reizi uzkāpu uz BB, un ar sajūsmu vēroju tās attīstību! Man patīk, no kurienes šī platforma ir sākusi un kādā veidā tā attīstās! Uz priekšu, BB komanda !!!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ļoti interesē, vēlos uzzināt sīkāku informāciju
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Man patīk šis forums. Un atbalstu jebkuru darbību.
Tāpat aicinu līdzīgi domājošos brāļus diskutēt ar mani.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Hei, kā klājas, mans draugs.im neticami interesē kāds 2c-b vai pat 2,5 trimetoksibenzalds.ceru, ka šī nav nepiemērota vieta, lai to pateiktu. lūdzu, dzēst, ja tā.
 
  • Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Atvainojiet *3,4,5 trimetoksibenzalds*
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tas mani interesē, labprāt uzzināšu vairāk. Esmu vecāks par 18 gadiem, divreiz vairāk.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
ieinteresētās personas
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Man šķiet smieklīgi, ka zāļu sintēzes un izplatīšanas forumā ir "personāla vadītājs". Man patīk, kad netradicionālo dzīvi cilvēkiem, kas lieto narkotikas, padarāt līdzīgu pilnīgi konvencionālai dzīvei cilvēkiem, kas narkotikas nelieto. Tas ir sava veida sistēmas troļlis kopumā. Jūs arī nevarat tam atteikt, jo tad jūs "atbalstāt narkotiku lietošanu", pieņemot savu ideoloģiju šajā vidē.

Labi, ka tu esi šeit, cilvēk. Mums visiem vajadzēja pārvaldnieku forumā, lai saglabātu ir kontrolēt ar atjauninājumiem! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Interesē arī, bet iestrēdzis Amerikas Savienotajās Valstīs patiešām traucē arī tikai par visu...
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Ceru, ka viss noritēs labi :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Labākais forums Ever.. 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Hei, draugs, es noteikti esmu ieinteresēts, ja ir kaut kas, ko tu īpaši esi domājis, un esmu pārliecināts, ka, mums iepazīstoties, es varu tev pastāstīt par dažām manām slēptajām īpašībām.
 
  • Like
Reactions: vis
Top