Bromīns

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
(varbūt "jauks" būtu brīdinājums) par benzolu / bromu :)
Tos ir gandrīz neiespējami iegūt. Nu, ar uzņēmuma reģistrāciju un dokumentiem tas ir iespējams, bet es pagaidām izlaidīšu (uzņēmumam tikai 2 nedēļas).

Tā kā es jau iztērēju vētrainu naudu, lai iegādātos aprīkojumu, nav īsti atpakaļceļa, kā vien pašam to ražot (bromu).

Tagad es redzu visus šos video, kuros ir pilni bīstamu izgarojumu un smagas ventilācijas sistēmas, brīdinājumi un tā tālāk, bet es uzķēros uz šo zemāk.

Man ir interesanti, gandrīz šķiet, ka šādā veidā es varu iegūt savu bromu, vienkārši noņemot virsējo slāni, izmantojot pipeti vai kaut ko citu bez "pārāk lielām briesmām".

Vai ir kāda pieredze? Vai tas ir dzīvotspējīgs? Arī tad, ja kālija bromīda vietā izmanto NaBr?

https://imgur.com/a/xHw0vMD
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Vai jūs nevarat izlaist šo soli un iegādāties bromētu prekursoru?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Jā, protams, bet ieguvu diezgan daudz, tāpēc pēc tam tas noteikti būtu variants. Lai gan Im nav pārliecināts, vai tas ir daudz vieglāk. Laiks un mācīšanās līkne rādīs
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
ja u ir no eiropas, es varu nopirkt viegli brom vai Hbr ar perhidrol daudz vieglāk, kā es video.
 
View previous replies…

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Paldies. Es to atcerēšos vēlākai lietošanai. Es varu arī tieši iegādāties galaproduktu, bet tas mazliet izjauc šī centiena mērķi.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
kāpēc, ja jūs pērkat daudz 2b4m viņi dod u labu cenu. Tas pats, ja jūs izgatavojat 100 kg, jums nav nepieciešams izmantot reaktoru 100 l. Manā valstī viņi izmanto mauzer 1000 l, un viņi sajauc visu kopā, un tie iegūst kristālus kā ledus.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Idc par cenu, bet tie ir skaitļi, kas man pat nav mērķis. Es gatavojos pirmajam mēģinājumam ķīmijā. Es būšu vairāk apmierināts ar 250g pašgatavotu izcilas kvalitātes produktu (kādreiz), nekā ar 100kg kaut kā, ko kāds svešinieks "samaisījis visu kopā".
Bet jebkurā gadījumā paldies
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Es sāku to ražot, un process ir diezgan vienkāršs, bet noturēt to, lai tā neiztvaikst, ir grūti, un katru reizi, kad es to darīju, es to ievietoju saldētavā, lai tā tik viegli neiztvaikst.

Pēc kāda laika man apnika un es uzrunāju kādu uzņēmumu, lai man to importē, un es nopirku 2 litrus, un tas ilgst ilgu laiku.
Vienkārši ir grūti to kontrolēt.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Lai atbildētu uz šo: tas it kā darbojas, bet izskatās tālu no "lietojams".

 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bromu var iegūt no bromskābes ar ūdeņraža peroksīdu (oksidētājs var būt cits oksons un tamlīdzīgi), to var iegūt no metālu bromīdiem, reaģējot ar sērskābi un oksidētāju. Vairumā reakciju bromu var iegūt tieši reakcijas laikā, neizolējot to tīrā veidā, kas ir ļoti nepatīkama viela.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Vakar izmēģināju kaut ko, kas šķiet daudzsološs, izmantojot kālija bromīdu, nātrija hipohlorītu un HCl.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Visi hipohlorīta šķīdumi tiek stabilizēti ar nātrija hidroksīdu; šis nepatīkamais punkts ir jāņem vērā. Jūs izmantojat ļoti neērtu oksidētāju.
Jūs varat izmēģināt fosforskābi vai sērskābi, sālsskābe nav labākais variants, jo tās var oksidēties līdz hloram brīdī, kad beidzas bromīds.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Varbūt NBS ir iespējams jums? CuBr2 arī ir iespējams. CuO/joda sistēma. H2O2/HBr sistēma (mana mīļākā izvēle).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Paldies!
Ja es pareizi saprotu, es varētu bromēt tieši, izmantojot N-bromosukcinimīdukā br2 aizstājēju? Tas ļautu ietaupīt ārkārtīgi daudz darba + būtu viegli iegūstams.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
NBS bromēšanas katalizators ir Tos skābe, reakcija ir ļoti ātra, selektīva un tīra. NBS ir dārgs salīdzinājumā ar citiem broma avotiem.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
pārāk vēlu. 500 g ir ceļā. kas ir Tos skābe btw?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
KBr ir plaši pieejams (NaBr es nezinu). Vienkārši pievienojiet nedaudz koncentrētas sērskābes un sagatavojieties vakuumdestilācijai. Lēnām pievienojiet H2O2, izmantojot piltuvi. Kad tas ir izdarīts, ņem atdalīšanas piltuvi un pievieno nedaudz koncentrēta h2so4, ielej broma+ūdens šķīdumu atdalīšanas piltuvē, izņem apakšējo slāni mēģenē un aiztaisa ar lodlampu. Bīstamākā daļa ir šķidruma pievienošana sep piltuvei.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Jā, tas ir arī visā YouTube. H2O2 šeit ir ierobežots, tāpēc grūti iegūt, izņemot attīrīšanu. Es atradu kādu, ko es joprojām gaidu, bet tikai 35%.
 
Top