Vai 4MMC karstuma ietekmē var mainīt krāsu un kļūt mitrs?

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Labdien,

Esmu saskāries ar kaut ko, kas tiek reklamēts kā 4MMC. Krāsa ir brūna, un tas ir mitrs. Es to savā dzīvē neesmu redzējis. Tā nav smarža kā 4MMC vai cita MMC. Es to pārbaudīju ar reaģentiem, un Ropadobe ir zils/ violets, kas izslēdz MMC. Arī Zimmerman ir neparasti perfekti rozā krāsā. Es pievienoju fotogrāfijas ar produktu un testa rezultātiem.

Ja kāds var man palīdzēt pateikt, kas, viņaprāt, tas ir, vai pateikt, kā to tīrīt, kā žāvēt ?

Paldies!
 

Attachments

  • 5ogxdC3UQY.jpg
    5ogxdC3UQY.jpg
    125.8 KB · Views: 348
  • W359sGTe7f.jpg
    W359sGTe7f.jpg
    244.6 KB · Views: 317

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien, es domāju, ka tas ir produktu maisījums, un es noteikti iesaku jums no tā atbrīvoties. Ja vēlaties, varat izlasīt par mefedrona mājas attīrīšanas metodi. Ņemiet vērā, ka šī viela var izraisīt spēcīgu blakusparādību vai jūs varat saindēties.
 

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vienkārši mācību nolūkos es domāju, ka varu izmēģināt attīrīšanas metodi. Ja man neizdosies, tad es netērēšu labu produktu.
Mani interesē, pēc tam, kad attīrīšana būs veiksmīga, kādus rezultātus es iegūsim reaģentu testēšanā, kā arī nosūtīšu to laboratorijai pienācīgai testēšanai.

Paldies!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Aceton izmantot to pašu var izmantot, lai paātrinātu mdma mda un vairāk zāļu mazgāt krāsu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jūs varat dalīties ar mums savos rezultātos, lai apspriestu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Izskatās ļoti dīvaini, tas nav 4-mmc.:poop::poop::poop:
 
Top