Vai kāds var apstiprināt, vai "taisni uz E" joprojām darbojas sarkano karsto 30. gadu laikā?

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Vai kāds var apstiprināt, vai "taisni uz E" joprojām darbojas sarkano karsto 30. gadu laikā?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Frāze "straight to E" kontekstā "sarkano karsto trīsdesmito gadu", visticamāk, attiecas uz MDMA (ekstazī) sintēzes metodi, izmantojot īpašu prekursoru vai reakcijas ceļu. Nelegālo narkotiku sintēzes kontekstā "E" parasti attiecas uz MDMA, un "sarkanā karstuma 30's" var attiekties uz konkrētu reakcijas stāvokli vai temperatūru.
Ja "sarkani karsti 30's" attiecas uz konkrētu temperatūru vai reakcijas apstākļiem, lūdzu, paskaidrojiet arī to. Plašāks konteksts ļaus man sniegt jums precīzāku un noderīgāku atbildi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Straight to e ir ekstrakcijas paņēmiens, kas nozīmē tieši efedrīnu, bet straight to b ir "taisni uz bāzi" dabā A/B , es devos taisni uz basi. tā ir alternatīva A/B exr Red 30 ir mazas apaļas sarkanas 30 mg pseidoefedrīna tabletes.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Paldies par skaidrojumu ✌️
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
2009. gadā es izmēģināju tiešo E ekstrakciju ar aptuveni 14 gramiem veselu tablešu. Bija dažas 12 h 120, un dažas valphed 60. Sasmalcināju visu, un, kad šķīdinātāji sasniedza vajadzīgo temperatūru, pseido uzreiz pārvērtās šķembās, un es šķidrumu izfiltrēju. 98 % iznākums! Un p-fed bija brīvā bāze. Es ielādēju dažas I. A caurules un smēķēju to. Apbrīnojama ekstrakcijas tehnika. Es gribu to izmēģināt vēlreiz, bet labāk netērēšu 100 ASV dolāru šķīdinātājiem, ja tas nedarbosies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es neesmu sēdējis un skatījies taisni uz e apmēram 10 gadus, metode, ko es izmantoju, ir otrā metode thr pavedienā "efedrīna ekstrakcija tabletēm" izklāstīto paņēmienu sarakstā. Pēdējo un vienīgo reizi, kad es mēģināju mazos sarkanos, man bija rozā dope, kas izskatījās pēc viltota sūda. Nekas, ko es varēju atrast, nevarēja to izpludināt. Vislabākais variants ir nokasīt to vai mērcēt tās spirtā, līdz visa krāsviela ir likvidēta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es arī gribēju norādīt, ka, manuprāt, tajā ir teikts, ka jūs runājat par brīvo metamfetamīna smēķēšanu, kas istabas temperatūrā ir eļļa, kodīga un nepatīkama. Es vienmēr esmu dzirdējis, ka tas briesmīgi apdedzina rīkli, ja mēģināt to smēķēt.
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Nē, kungs, es runāju par pseidozāles, ko es ieguvu, izmantojot straight to E. Tā bija brīvā formā, un to faktiski varēja smēķēt kā narkotiku. Pēc dažiem triecieniem tas kļuva brūns un garšoja kā sūds, bet tas arī tevi pamodināja.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Vai jums ir kāds šīs tehnikas apraksts/detalizēta informācija? Es gribētu izdomāt un panākt, lai EP/PSE kstallizējas no šķīduma - pie pietiekami augstas vai "pareizās" temperatūras?
Šķiet, ka tas būtu patiešām tīrs un ietaupītu daudz laika, ja tas būtu iespējams. Taisni uz bāzi un gāzi, iespējams, ir nākamā labākā lieta, bet tā var nedarboties tik labi bez iepriekšējas šķīdinātāja ekstrakcijas/mazgāšanas.
Esmu mēģinājis vienkārši iemest sarkanās karstās, lai sakratītu un izskalotu, un man nebija labu rezultātu, salīdzinot ar to, kad vispirms ekstrahēju ar metanolu. Tas var būt vai nebūt precīzs neveiksmes iemesls, bet esmu diezgan pārliecināts, ka tas ietekmē galaprodukta kvalitāti. Es ieteiktu veltīt laiku un pūles, lai pārliecinātos, ka visas sastāvdaļas ir optimizētas, uzsākot reakciju.
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3

Reaģenti.

  • 91- 99% izopropilspirts (aptiekā)
  • MEK Metiletilētilketons (krāsu / datortehnikas veikals)
  • VM&P Ligroīns - bez aizvietotājiem (krāsu / datortehnikas veikals)
  • (Nelietot Colemans, petēteri, šķiltavu šķidrumu u. c.)
  • Ksilols (krāsu / datortehnikas veikals)

Žāvēšanas palīglīdzekļi.

  • Epsoma sāls vai mazgāšanas soda (aptiekā/pārtikas preču veikalā).
  • Sāls (pārtikas veikals)

Procedūras kopsavilkums

  1. Izgatavot ekstrakcijas šķidrumu.
  2. Ievietojiet veselas tabletes vārglāzē.
  3. Pievieno ekstrakcijas šķidrumu.
  4. Uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai, maisot, līdz tabletes izšķīst.
  5. Karstu filtrē elemeijera kolbā.
  6. Atkārto divas reizes.
  7. Sajauktās ekstrakcijas atgriež tīrā vārglāzē.
  8. Pievieno ksilolu
  9. Uzkarsē līdz 105 °C, lai spirts izvārītos.
  10. Izfiltrēt pseidohlorūdeņražskābi.
  11. Pseido HCl izmazgāt ar MEK un ļaut nožūt.

Procedūra
1)
Par katru izmantoto tablešu kastīti: tīrā vārglāzē un šādā secībā apvienot šādus šķīdinātājus un žāvēšanas materiālus:
70 ml izopropilspirta
70 ml VM&P ligroīna
2 g sāls
4 g žāvētu epsoma sāļu vai žāvētas mazgāšanas sodas

2) Dažas minūtes maisiet ar stikla stieni, pēc tam ļaujiet nostāvēties 10 minūtes. Atkarībā no tā, cik daudz ūdens sākumā bija izopropilspirtā, maisījums nosēdīsies 2 slāņos vai 1 slānī ar mitru cietu vielu apakšā.

Kāpēc sākumā neizmantot iepriekš izžāvētus šķīdinātājus? - Tas ir pilnīgi ok, ja jums tie ir, bet es esmu novērojis, ka, pievienojot izopropilu un ligroīnu kopā, gandrīz vienmēr izdalās nedaudz ūdens, neatkarīgi no tā, cik sausi tie bija iepriekš, tāpēc es šo soli neizlaistu.

3) Iefiltrējiet to elemeijera kolbā, atstājot cietās vielas vai apakšējo šķidruma slāni, un pēc tam pārlejiet šo šķīdumu otrā tīrā vārglāzē.

4) Ievietojiet veselas tabletes trešajā tīrajā vārglāzē.

Kāpēc veselas tabletes? Vai man tās vispirms nav jāsasmalcina? - nē, mēs cenšamies samazināt zaudējumus līdz minimumam, un malšana nav nepieciešama, jo izopropila/naftas maisījums tās ļoti labi izšķīdinās.

5) Uzlejiet 1/3 šķīdinātāja maisījuma uz tabletēm.

6) Novietojiet vārglāzi uz karstmasas un uzkarsējiet līdz vārīšanās temperatūrai, izmantojot vidēji augstu karstumu. Izmantojiet nelielu ventilatoru, lai nepieļautu tvaiku uzkrāšanos. Ik pa laikam maisiet ar stikla stieni, līdz tabletes ir izšķīdušas pulverī. Ļaujiet vārīties 1-2 minūtes.

7) Ievietojiet piltuvi ar filtrpapīru elemeijera kolbā. Karstā šķīdinātāja maisījumu filtrējiet, atstājot pēc iespējas vairāk cietās vielas vārglāzē.

8) Atgriež cietās vielas vārglāzē un divas reizes atkārto 5. līdz 7. darbību, apvienojot ekstrakcijas elemeijera kolbā.

9) Katru izmantoto tablešu kastīti pievieno apvienotajai ekstrakcijai:
- 50 ml ksilola

10) Ekstrakcijas maisījumu pārlej atpakaļ tukšajā šķīdinātāja vārglāzē un novieto vārglāzi uz karstās plates. Uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai, izmantojot nelielu ventilatoru, lai nepieļautu tvaiku uzkrāšanos. Vāra, līdz šķīdums sasniedz 105 °C.

11) Izmantojot tīru piltuvi un filtru, kamēr šķīdums ir karsts, nofiltrējiet pseidohlorūdeņražskābi no papīra.

12) Pseido HCl izskalo ar lielu daudzumu MEK, kamēr tas atrodas piltuvē.

13) Izņemiet filtru un filtra raušus no piltuves un ļaujiet tiem pilnīgi nožūt. (vairs nav jūtama MEK smaka)

14) Nosveriet un izbaudiet, iznākumam jābūt no 80 % līdz 90 % Ievads
 
Top