Question Vai kāds var palīdzēt sagādāt ķīmiskās vielas presei

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Mēs cenšamies spiest xanax, adderal un oksi. Vēlētos samaksāt par palīdzību sagādāt galvenās nepieciešamās ķīmiskās vielas. Es saprotu, ka, veicot pietiekamu izpēti, es varētu atrast to, ko meklēju, bet es labprātāk vienkārši samaksātu par to, lai tas tiktu izdarīts un šis solis pabeigts. Es esmu diezgan aizņemts cilvēks, un es pateicos par palīdzību. Būs jāmaksā xmr. Vienkārši cenšos izvairīties no krāpšanas un lietotājiem ar sliktiem nodomiem, un es uzskatu, ka maksājot par informāciju, var iegūt ātrākus un uzticamākus rezultātus. Paldies
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Man vairāk būtu nepieciešama palīdzība, lai atrastu katras uzskaitītās tabletes aktīvo sastāvdaļu. Esmu izmēģinājis šeit populārāko sastāvdaļu prcurēšanas veidu, bet bez rezultātiem. Paldies, ka veltījāt laiku, lai izklaidētu manu ceļojumu. Es varu sniegt pienācīgu atlīdzību par jūsu palīdzību un pakalpojumiem.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Es esmu The Maker. iespējams, ka varu jums palīdzēt, jo pašlaik strādāju pie līdzīga projekta. Sastāvdaļas, porcijas un materiāli ir viegli pieejami, bet formulu nav tik viegli aprēķināt. Ir patents uz Adderall zīmolu un sastāvu, ko var tikai farmakoloģiski pareizi salikt, kur tā ir vislīdzīgākā, jo nav iespējams iegūt porcijas, jums vienkārši ir jāsaprot, jūs varat man ziņot un mēs, iespējams, varam dalīties piezīmēs.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ko jūs domājat ar galvenajām ķīmiskajām vielām?

Galvenās ķīmiskās vielas ir aktīvās sastāvdaļas. Pārējās ir palīgvielas.

Vai arī jums ir nepieciešami prekursori, lai sintezētu galvenās vielas?

Man ir vajadzīga plašāka informācija par to, ko jūs tagad darāt un kādus rezultātus sagaidāt.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Es atvainojos, es sāku vairāk tā, ka gribēju aktīvo vielu, bet redzu, ka man var rasties grūtības to darīt attiecībā uz tādiem produktiem kā M30 replikas vai adderall replikas. Tagad esmu vairāk tendēts lūgt palīdzību prekursoru sagatavošanā, lai sintezētu galveno sastāvdaļu. Man ir vajadzīga palīdzība tablešu izveides procesā, un es esmu lasījis. Vēlētos detalizētu skaidrojumu par tabletes izveidi, formulu, krāsvielas un pārklājuma attiecību un to, kura sintēzes metode būtu visauglīgākā, lai radītu Anphetemine par adderall un dažādas citas tabletes. Es gribētu kādu, kas neiebilst veltīt laiku, lai kopā ar mani izietu šo ceļu, un es labprāt kādam samaksātu par veltīto laiku.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ne aktīvās sastāvdaļas var viegli iegādāties, tāpat kā neaktīvās sastāvdaļas, piemēram, laktitolu un nātrija saharīnu, kuru dozēšana jums ir nepieciešama palīdzība. Tāpat kā materiālus tablešu fiziskai pagatavošanai. Jums ir nepieciešams blenderis, tablešu presēšanas iekārta, panēšanas ierīce, pneimatiskais smidzinātājs, un jums būs nepieciešams izveidot polimēru maisījumu, lai pārklātu tabletes. Grūtākais būs mainīt krāsvielas mašīnā, lai izgatavotu dažādas tabletes, un uzklāt pareizo pārklājuma slāni uz tabletēm. Tas ir 1200-1 500 ASV dolāru vērts projekts, bet tā ir dāvana, kas turpina dot. Tas, ko es daru un ko es ceru sasniegt, pašlaik ir mazliet konfidenciāli, un mums nav nekādas vēstures, lai par to runātu. Tomēr es esmu legit, Es esmu tikai viens no daudziem īstiem Heisenburgas.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Paldies. Es pieļāvu, ka viens no sarežģītākajiem soļiem būs pareizi izmērīt un sajaukt krāsvielas, lai iegūtu farmaceitiskajai kvalitātei līdzīgu krāsu. Vai jums ir bijušas kādas problēmas ar aktīvo sastāvdaļu nodrošināšanu? Es redzu, ka dažas aktīvās sastāvdaļas ir vieglāk iegūt, piemēram, benzo aktīvā viela, t. i., xanax, salīdzinājumā ar opioīdu aktīvo vielu, t. i., Mbox m30. Es domāju, ka tas ir saistīts ar to, ka Ķīnā dažas preces ir pilnībā aizliegtas. Man ir grūti nodrošināt aktīvās sastāvdaļas pēdējiem. Vai aktīvā viela kombinācijā ar saistvielu, piemēram, firmapress, varētu darboties? Man ir grūtības atrast amfetamīna aktīvo sastāvdaļu, kas būtu viegli pieejama, neprasot kāda veida dokumentāciju no Ķīnas vai štatiem.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Atvainojos, Marvine Popcorn Es atbildēju uz jūsu komentāru tā, it kā jūs man būtu uzdevis jautājumu. Tas ir tikai mans izglītots un pieredzējis viedoklis.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Atvainojiet par novēloto atbildi, bet pašlaik strādāju pie tā paša projekta. Ja vēlaties apmainīties kontaktiem, nav problēmu ar mani.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es tikai vēlos teikt, ka jūsu atbildes ir ļoti inteliģentas, mans draugs, arī man ir tāda pati interese šajā jomā. Vai neiebilstat, ja es pievienojos?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
LFA tablešu preses

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Jums ir rūpīgi jāsajauc firmas prese & aktīvās sastāvdaļas kopā.
Pēc tam pulveri kārtīgi izžāvējiet un uzreiz nospiediet, citādi ķīmiskās vielas sāks atdalīties, un tad uz tabletēm parādīsies balti punkti...
 
Top