Vai kokaīnu var vēl vairāk attīrīt, atkārtoti oksidējot ?

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

pašlaik man ir grūtības atrast piemērotu avotu. Pat pēc
1.Aceton skalošana
2. Etanola pārkristalizācija (es paātrinu filtrāciju ar vakuuma palīdzību, vai tā varētu būt problēma?)
3. Pārvērst par bāzi
4. Heksāna L-L skalošana
5. Atkal pārvērst HCL
6. Otrā etanola mazgāšana
Rezultātā man ir vismaz 4 ļoti atšķirīgi izskatīgi kristāli..... Krāsu testi joprojām sniedz neskaidru reakciju daudzu atšķirīgu indegrientu klātbūtnes dēļ. Pat mazgāšana ar ūdeni nepalīdz.
Esmu daudz lasījis par šo tēmu un nonācu pie jautājuma, kas notiktu, ja es apstrādātu HCL kā lapas ražošanā?

Es domāju
1. Izšķīdinot sārmainā šķīdumā, lai iegūtu bāzi.
2. Pievienot benzolu vai petroleju
3. Noņem ūdeni un pievieno sērskābi + nātrija karbonātu.
-> es iegūstu pastu
4. Pievieno pastu sērskābei un ūdenim
5. Pievieno kālija permanganātu (ceru, ka tas noārdīs visu, izņemot kokaīnu).
6. Atkārtoti veido uz bāzi, izmantojot amonjaka hxdroxid
->bāze
bāzei uz hcl jābūt dzidrai.


Vai tas darbotos? Vai kāds to ir izmēģinājis?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tas viss ir pārāk sarežģīti. Tas ir krietni pārspīlēts. Esmu diezgan pārliecināts, ka jums nav ne jausmas, ko jūs darāt. Tas izriet tikai no jūsu izvēlētā vārdu lietojuma un no tā, kādu informāciju jūs neesat iekļāvis. Es esmu diezgan pieklājīgs kristsallogrāfs, redzēsim kristālus. Vai jūs izmantojat vairāku šķīdinātāju pārkristalizāciju? Es varu jums piedāvāt shēmu, kas faktiski neatstās praktiski nekādas piemaisījuma pēdas, bet tajā netiks izmantots petroleja vai benzols. Tā noteikti neizmantos nātrija sulfātu, ko jūs nezināmu iemeslu dēļ gatavojat. Vai jūs pārbaudāt savu ph, kamēr veicat visus šos zinātniskos pētījumus? Kokaīns ir jutīga molekula, un ir 100% iespēja, ka jūs to bojājat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Publicējiet reaģentu krāsu testu rezultātus.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Labi, es neesmu pārliecināta par Ērliha reaģentu. Tam nav jākļūst zaļam... Pārējie sniedz jauktus signālus.
 

Attachments

  • 8PZFQqUbdj.jpg
    8PZFQqUbdj.jpg
    1.4 MB · Views: 152
  • X3TYI6ROC7.jpg
    X3TYI6ROC7.jpg
    2.3 MB · Views: 157

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Šie un vēl daži citi ir visi tīrraksti, ko var atrast internetā. Bet jums taisnība, man nav ne jausmas, kas notiek molekulārā līmenī. Es neesmu ķīmiķis. Bet man patiešām patīk mācīties visas šīs lietas un saņemt atlīdzību ar labu triecienu. Patiesībā es iztērēju vairāk naudas par iekārtām un ķimikālijām, nekā vēlos atzīt. Esmu izlasījis tik daudz zinātnisku rakstu un patentu, ka nonācu pie secinājuma, ka tas būtu iespējams. Īsumā aprakstītais veids ir atrodams erowid. Ja jūs varat man palīdzēt noteikt, kas ir šie kristāli, es būtu ļoti pateicīgs. Ledusskapī glabāju arī paraugu ar 4 mg uz ml MeOH. Ja varat ieteikt labu šķīdinātāju maisījumu kustīgajai fāzei plānslāņainai hromotogrāfijai, es būtu ļoti pateicīgs. Manos mēģinājumos neizdevās sadalīt sastāvdaļas.

Šie ir attēli ar kristāliem, ko es domāju. Vispirms etanolā. Daudzas atšķirīgas lietas, es vienmēr domāju, ka tikai tīri gludas virsū ir pareizās. Vai tas ir pareizi? Otrajā attēlā arī ir etanols. attēlā 3. attēlā ir heksāns, tas nav tas ziemas brīnums, ko es gaidīju. Kristāli ir blāvi un nav tīri balti. Abi attēli ir benzīna ēteris no bāzes. Arī šīs adatas man nešķiet pareizas.
 

Attachments

  • gDiozSavkx.jpg
    gDiozSavkx.jpg
    3.8 MB · Views: 159
  • zqK4DT6Zwx.jpg
    zqK4DT6Zwx.jpg
    1.2 MB · Views: 168
  • vGxNdqMc91.jpg
    vGxNdqMc91.jpg
    1.5 MB · Views: 168
  • KvZ51EJM4Y.jpg
    KvZ51EJM4Y.jpg
    2.1 MB · Views: 164
  • 2b3hN0nmC6.jpg
    2b3hN0nmC6.jpg
    2 MB · Views: 170

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es esmu tikai kāds ačgārnis internetā, bet šeit ir mana interpretācija:
MARQUIS, nav pozitīvas reakcijas
MORRIS, pozitīvs kokaīns
ROBODOPE, nav pozitīvas reakcijas
SIMONS, pozitīvs kokaīns
EHRLICH nav pozitīvas reakcijas
MECKE, pozitīvs fenecitīns
LIEBERMAN pozitīvs kokaīns

Kristāli. Es analizēju tagad es piekrītu, ka 1. attēlā, starp 11 un 2vo'clock ir kvintesenciālie kokaīna hidrohlorīda kristāli, ko es redzu.
attēlā redzama tāda pati struktūra, kādu es redzu savos kristalizējumos, kas, manuprāt, ir pretsāpju "kaīna" benzokaīns, iespējams.
attēlā ir daži skaisti kokaīna kristāli, kas man šķiet ļoti tīri.
un 5. attēlā ir monokliniska struktūra, kuras aspekts un attiecība atbilst fenacetīnam literatūrā aprakstītajai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
KHTs68SbXQ
Z3sGxTCiFW
Vx9Qz6JHMq

Pirmajā attēlā redzama tā pati struktūra, ko es saucu par benzokaīnu. Tas ir tikai izšķīdināts ledus aukstā dzeramajā RO ūdenī @ 2ml/g, un ātri dekantēts pīrāga traukā un iztvaicēts.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mana sieva bija man uz pakaļas, lai darītu kaut ko citu, nevis skatītos uz kokaīna kristāliem, kad es sākotnēji atbildēju, ko es nepaspēju pateikt, tas ir, jauks darbs ar reaģentu reakcijām un kristālu fotoattēliem, kad es pirmo reizi atbildēju, es domāju, ka atbildu kādam bērnam, kurš spēlējas ar savu ēdienu, un jūs mani pārsteidzāt ar savas atbildes pamatīgumu. Es domāju, ka mēs atrodamies līdzīgā vietā ar līdzīgu motivāciju par kokaīnu. Tā ir mana iecienītākā narkotika, un es esmu meklējis augstu un zemu, lai iegūtu vairāk informācijas. Esmu atradis daudz, bet liela daļa no tās ir ārpus manām ķīmijas spējām.
Ir noslēpumi, kas paliek apslēpti par šo ķīmisko vielu, un es ceru tos atklāt, un es pieņemšu visu palīdzību, ko varu saņemt. Droši dalieties ar visām zināšanām, ko atklājat, un es arī dalīšos ar jums savējās. Jaunākais atradums zem virsraksta par kokaīna ķīmiju man ir Deivida Lī grāmata "Kokaīna rokasgrāmata" un "Kokaīna lietotāju rokasgrāmata ". Tie ir vecāki izdevumi (78. un 80. gads), bet tajos ir ietvertas dažas zināšanas, kuras es iepriekš nezināju. Tās ir pieejamas bezmaksas lejupielādei no vairākām vietām. Ja neesat tās lasījuši, jums vajadzētu. Ja nevarat tās viegli atrast, es varu norādīt saiti uz pdf lejupielādes lapām. Es mēģināju augšupielādēt vienu, bet atteicos pēc tam, kad tas neizdevās trīs reizes.
Es lasīju, ka dzeltenīga nokrāsa nav pozitīva reakcija uz Ērlihu un ir diezgan izplatīta. Es personīgi tajā neredzu zaļu krāsu. Iespējams, zaļgani dzeltena, kas nav concusmm×.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Vau, paldies par draudzīgo un cieņpilno atbildi. Esmu pārliecināts, ka mēs varam atrast labākus attīrīšanas veidus. Vai ūdens pārkristalizācija bija tā, ko jūs domājāt ar "Es varu jums piedāvāt shēmu, kas faktiski neatstās praktiski nekādas piemaisījuma pēdas, " ? Ja skatos savā piezīmju grāmatiņā, es to mēģināju jau 6 reizes, nekad ar panākumiem :( Ko es darīju:
-Uzpildīju 2 ml ūdens mēģenē ar skrūvējamu vāciņu.
-uzliek skrūvējamo vāciņu un ievieto ledus ūdenī.
-tajā pašā laikā sasmalcina 1 g materiāla
-izņemtu mēģeni, atvērtu to un iebērtu tajā pulveri. (Varbūt es biju pārāk lēns un 2ml ūdens atkal sasniedza istabas temperatūru).
-aizvērt mēģeni un sakratīt -> ļoti neliela daļa nav izšķīdusi.
-izlej no mēģenes, atbalstoties uz stikla statīva, lai izvairītos no pilēšanas un aizturētu atpakaļ neizšķīdušo materiālu.
-Es šim nolūkam izmantoju stikla griešanas lentu, kas izgatavota no rūdīta stikla.
-liecu plati uz terārija sildīšanas paklājiņa (temperatūra nekad nepārsniegs 35°C) + izmantoju portatīvo ventilatoru, lai palīdzētu iztvaikot ūdeni.
..... Tas aizņēma veselu mūžību, jo konsistence bija kā kļavu sīrupa... es sagriezu plāksni, lai iegūtu lielāku virsmu karstumam un ventilatoram, bet tomēr iztvaikošana bija ļoti lēna, salīdzinot ar etanola iztvaikošanu. Tiklīdz tas vairs nebija šķidrs uz manas plates, es to novietoju vēsā vietā pie logiem, lai vējš palīdzētu kristalizēties. Un ziniet ko? Visi dīvainie kristāli joprojām ir šeit... + vairs nav laba efekta. Ūdenim un temperatūrai ir jāhidrolizē saprātīgā molekula... Nākamreiz es ieliku kokaīnu arī jau mēģenē aukstā vietā, pievienoju tikai aukstu ūdeni, īsi sakratīšu un iemetīšu porcelāna Buknera piltuvi ar vakuumu (es joprojām neesmu pārliecināts, vai vakuums tiešām var paātrināt hidrolīzi,). Lai atbildētu uz jūsu jautājumu: Vai jūs pārbaudāt savu ph, kā jūs darāt visu šo zinātni? Jā, izmantojot labi kalibrētu digitālo ph mērītāju un normālu testa sloksnīti. Vai jūs regulējat ūdens ph, lai no tā izvairītos?
Piemēram, šeit https://drugs-forum.com/data/attach..._stability_of_cocaine_in_aqueous_solution.pdf.
istabas temperatūrā ieteicams uzglabāt ūdeni ar ph 5.
Protams, es zinu arī Deivida Lī grāmatas, tas bija arī mans sākumpunkts, bet tagad ir nedaudz novecojis.....
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Vai varat paskaidrot, kā darbojas zupa ? Es varu atrast avotus, kuros norādīts, ka 2,7 - 3,2 ml etanola var izšķīdināt vienu gramu. Ja es mēģinu ar līdz 4 ml uz gramu, filtrā palikušā viela joprojām ir pozitīva, izmantojot Morisa reaģentu. Mana teorija ir tāda, ka tur ir sajaukts kāds cukurs. Cukurs var izšķīst ūdenī un veido gļotu, un šī gļota var izšķīdināt vairāk kokaīna? Es esmu diezgan pārliecināts, ka esmu to jau redzējis ar hloroformu. Ja es izmēģināju hlorforma kristalizāciju bez acetona skalošanas, viss izšķīda. Bet, ja pulveris tika pareizi izmazgāts ar acetonu, es varu izfiltrēt gabalus ar hloroformu, jo ne viss izšķīda. Es domāju, ka mans ienaidnieks ir emulgators, kas palīdz dažādajiem savienojumiem vienmērīgi sajaukties.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kad jūs teicāt, ka tas ir lipīgs pēc tā vannas. Es zināju, ka mēs runājam par cukuru. Droši vien par mannītu , tas ir cukura spirts, tāpēc tas izšķīst etanolā metanolā un ūdenī. Es reiz nejauši izmantoju NE aukstu ūdeni, un tas pārvērtās par brūnu līmi, un pēc 20 ekstrakcijām es veiksmīgi zaudēju visu kokaīnu. Nē, dekantēšana, es parasti to daru tieši 1 reizi, un, ja man izdodas izvilkt kaut ko vērtīgu, es izvilku visu maisiņu, bet 4/5 reizes es neko neizvilku. Vārošs karsts izopropils man lielākoties nodrošina diezgan labu ekstrakciju. Es ielieku to Buchnera aparātā, uzleju karstu izo, 5 sekundes virpuļoju un ieslēdzu slēdzi. Tad es iešļakstīju dažus ml verdoša karsta izopropila, lai izsūktu visu, kas palicis Buchnera tvertnē.
Ja paņem šo ledus auksto ūdeni un neitralizē to ar kādu sb, var izņemt akmentiņus un ir likvidēta lielākā daļa, ja cukurs paliek izšķīdis ūdenī, tad to sasmalcina, atkārtoti uzvāra jaunā ūdenī un nedaudz bāzes un savāc otrreiz. Vai zinājāt, ka c.hcl ir tik polārs, ka 7 ph ūdenī tas disociējas 50%, ph mērītāja izmantošana ir svarīga, jo, ja jūsu ph atbilst jūsu pka, tad tehniski tas ir 50% apvienojies un jums draud zaudēt 1/2 jūsu sūda. Pārliecinieties, ka jūs pārbaudāt, vai jūsu ph ir vismaz 2 pka, bet kokaīns ir arī trausls un tas viegli sadalās. Skābes ekstrakcija, ph<6,6, kad mēģini to tīrīt, pirms atdalīji polāro/nepolāro, pārbaudi ph un koriģē to, jo, ja tas ir 7, tu zaudē produktu. Esmu redzējis dažus dokumentus, kuros aplūkota levamizola klātbūtne. Ir 2 līdzīgi dokumenti ( otrais, manuprāt, ir viltojums un intelektuālā īpašuma zādzība). Abos dokumentos ir 3 stiprumu kokaīna un levamizola maisījuma paraugi, un abos dokumentos levimisols ir veiksmīgi atdalīts, neitralizējot to un attīrot ar heksānu, un pēc tam atkārtoti protonējot ar hcl gāzi. Lai gan pirmajā rakstā, ko es lasīju, tika paziņots, ka, lai gan Lewisa skābes rekonjugācija un 3x mazgāšana ar heksānu ir labākais veids, kā attīrīt visu levamizolu tikai 2 mazgāšanas reizēs, tomēr, ja jūs lasāt rakstu, arī ar otru metodi tika atdalīts viss levamizols, bet tam bija nepieciešamas 3 mazgāšanas reizes. Tas bija hcl hloroforms ūdenī. Kokaīna hcl izšķīdina ūdenī, 3 reizes sakrata ar hloroformu un tad iztvaicē vakuumā. Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, ka levamizols ir grūti noņemtā hlorkaino zelta standarts.
Es neesmu redzējis pierādījumus, kas liecinātu, ka kursa ( vai spēcīgs, ja par to ir runa) vakuumam ir kāda kaitīga ietekme uz kokaīnu. Tas mani noved pie kaut kā, par ko es nekad neesmu dzirdējis vai redzējis, ka tas būtu izmēģināts. Centrifugēšana. Es tikko medīju mannīta un kokaīna hcl fizikālās īpašības un pamanīju dažus interesantus faktus. Kokaīna hcl ir mol. Wt. ir 2 reizes lielāks nekā mannīta. Tajā pašā laikā mannatolam ir 2 reizes lielāka polārā virsma nekā kokaīna hcl (vairāk nekā (120A pret 55A), kas padara to par lielisku kandidātu centrifugēšanai. Tas ir izpletņi un torpēdas. Arī 120 angstromus varētu izfiltrēt ar celulozes disku, un jums vajadzētu būt iespējai atrast atbilstoša izmēra disku, kas ir lielāks par 55 un mazāks par 120.
 
Last edited:

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Tā kā man pieder centrifūga (vai uzbūvēt tādu no veca drona motora), es to izmēģināšu.
Atgriezties pie aktuālās tēmas un atbildēt uz savu jautājumu. Jā, kokaīnu var reoksidēt attīrīšanai. Skatīt https://www.emcdda.europa.eu/publications/eu-drug-markets/cocaine/production_en#figure1.

Vēl viena saite interesentiem. Es domāju, ka ir vērts izlasīt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
YIKES! Tāds ir mans sākotnējais iespaids par šo otro saiti. Es neierosinu neko, kas tajā rakstīts. Es varētu, bet man tas būtu jāanalizē, izmantojot faktoloģisko informāciju, un jāveic skaitļi. Mans sākotnējais iespaids ir tāds, ka tas ir lielisks veids, kā zaudēt daudz produktu. Es pārtraucu to lasīt, kad nonācu pie 10. nepatiesas/ maldinošas informācijas. Tas būs garš ceļojums, lai to visu atspēkotu ar citātiem.
 
Top