Question Vai es varu izveidot savu laboratoriju dzīvoklī?

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Es gribētu izgatavot amfetamīnu un MDMA, ir kādas problēmas to darīt dzīvoklī?
Es pārceltos uz citu vietu pēc iespējas ātrāk, bet tuvāko mēnešu laikā es nevaru. Naudas visam nav, man jau tagad ir jāpērk ķimikālijas un stikla trauki.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Es stingri ieteiktu neveidot laboratoriju savā mājā vai jebkurā vietā, kuru var viegli izsekot.

Laba sākumvieta varētu būt garāža (maksājot skaidrā naudā ar viltotu personu apliecinošu dokumentu), lai saglabātu pēc iespējas lielāku anonimitāti.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Es nekad nesaņemšu aizdomīgas ķīmiskās vielas, kas tiek piegādātas uz manu mājvietu. Ar šo piesardzību problēma par to, vai man mājās ir laboratorija, ir atrisināta?

Mani vairāk uztrauca trokšņi un smakas... Pārāk liels troksnis un smakas dzīvoklim?
Tur ir priekšrocība, ja gadās, ka kāds jūt smakas no ielas, viņš nezina, no kuras ēkas tās nāk, priekšrocība salīdzinājumā ar māju!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jūsu nākamā problēma varētu būt smakas, draugu un ģimenes viesi vai aizdomīgi kaimiņi. Kā jūs plānojat tos visus novērst?
Īpaši smakas.

Vai jūsu prekursoru un laboratorijas aprīkojuma avoti ir 100 % anonīmi? Ja nē, pret jums vērsta izmeklēšana var ļoti ātri novest LE līdz pirmajai vietai, kur, domājams, atrodas jūsu laboratorija vai prekursori, proti, jūsu mājām!

Jūsu pieņēmums nav kļūdains, lai gan ir veidi, kā jūs varētu pēc iespējas vairāk izvilināt smakas, piemēram, izmantojot ozona ģeneratorus un izplūdes/filtrēšanas sistēmu, kas filtrē ar ūdens šķīdumu.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Atvainojiet, tik daudz jautājumu... amfetamīna sintēzei ir smarža, ja es izmantoju p2pn un dzīvsudraba metodi?
Es skatījos de video par 10 gramiem, ļoti mazs daudzums, bet es varētu veikt 5 šādas reakcijas vienlaicīgi. Ja es varētu izgatavot 100 g amfetamīna dienā, tas būtu labs sākums!

Es biju marihuānas audzētājs, un ozona ģeneratori tika pārdoti smaržai, lai izmantotu kopā ar oglekļa filtru. Es nekad nebiju pircis ozona ģeneratoru, jo oglekļa filtri 100 % likvidēja smaku. Ar marihuānas 2 kg oglekļa, apmēram 12 dolāru, ir pietiekami, lai novērstu smaku no telpas uz 1 gadu. Bet ar ķimikālijām ogle ļoti ātri piesātinās.
Vai ozona ģeneratori darbotos amfetamīna ražošanai?
Iespējams, vadīt axhaust caur ūdeni nav laba ideja, jo oglekļa filtri ir mazāk efektīvi, kad palielinās mitrums.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Es vairāk domāju par MDMA un amfetamīnu, ja viegli pārdot 4mmc, varbūt es varētu to darīt! Jo man ir arī jāpārdod, ne tikai jāizgatavo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nav jāuztraucas!

Jā, būs smakas un toksiski izgarojumi, kas būs jāpārstrādā/jānodala. Manuprāt, vislabāk ir strādāt ar aktīvās ogles filtrēšanas sistēmu, kas novietota virs reaktora, tieši tur, kur ir smakas/dūmu avots. Šo oglekļa filtru var apvienot ar ozona ģeneratoru, tieši tādu pašu, kādu izmanto nezāļu stādījumos!

Es pieņemu, ka tas darbosies tāpat, jo tas ir, lai novērstu smakas izplatīšanos pārāk plaši, nevis cīnītos ar toksiskiem izgarojumiem..

To vadāšana pa ūdeni patiesībā ir kaut kas tāds, ko es diezgan bieži redzu, kā parādīts nākamajā attēlā (labajā pusē stūrī), tāpēc laboratorijā to darīt ir normāli:

OHApPCe2Vh


Tas nav 100% ūdens, bet gan šķīdums ar kaut ko, ko es tagad precīzi neatceros.

Jūs varat arī apskatīt šo rakstu, lai uzzinātu:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
 
Top