Vai es varu droši izmantot vakuumsūkni ar tipiskajiem MDMA šķīdinātājiem? (ksilols, IPA, HCL, NAOH u.c.)?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Nu, saņēmu savu jauno vakuumsūkni, pirms tam izmantoju nelielu manuālo sūkni, un, godīgi sakot, bija pietiekami labs , tātad... tā kā tam ir motors utt., vai es varu bez riska izmantot vakuuma destilācijā?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Atkarībā no tā, no kāda materiāla ir sūkņa daļas, kas saskaras ar šķīdinātāju, ir jāpievieno aukstuma uztvērējs, lai kondensētu tvaikus, kas rodas vakuumā. Tas arī novērš šķīdinātāja tvaiku izplatīšanos telpā.


Jums vajadzētu arī izveidot iespēju regulēt vakuumu, jo ne vienmēr ir nepieciešama pilna sūkšanas jauda.
Es to esmu atrisinājis ar T-veida elementu iesūknēšanas līnijā, kur varu ievadīt viltus gaisu, lai regulētu vakuumu.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tnx a lot draugs, tas ir ļoti jauki , tvaikiem man bija ekstraktors tieši uz manuālā sūkņa izejas, bet šī metode ir tieši tas, kas man vajadzīgs.
Vēlreiz tnx kungs.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tātad... tika mēģina saprast, kā savienot... un... im nav pārliecināts haha ...
vai jūs, lūdzu, varētu man paskaidrot?

Kura daļa man būtu jāpievieno manam vakuuma adapterim?
 

Attachments

  • xGW4v1JM9S.PNG
    xGW4v1JM9S.PNG
    112.8 KB · Views: 329

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

ok, viss saprasts, montāža ir ļoti vienkārša un loģika haha...... tikai... ar ledus vannu vajadzētu pietikt, vai ne? tam nav vajadzīgs šķidrais slāpeklis , vai ne?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es izmantoju ledus/sāls vannu -21 -24 °C temperatūrā, bet jums vajadzētu izmantot kaut ko tādu kā dewar , lai ilgāk saglabātu aukstumu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vispirms savienojums ar jūsu aukstuma uztvērēju, tad vislabāk, veids, kā regulēt viltus gaisu, lai iestatītu vakuumu, un tad uz sūkņa iesūknēšanas pusi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Sveiki, tā nav auksta lamatas. Tas ir vakuuma adapteris vakuumdestilācijai.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Atkarīgi no šķīdinātāja (piemēram, labāk izmantot šķidro slāpekli ar dietilēteri), bet parasti, kā teica Pennywise, pietiek ar ledus sāls vannu.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
jā, jā, es zinu, es augšupielādēju, lai parādītu savu vakuuma adapteri, mana aukstuma uztvērēja ir ceļā!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

Kas ir parastā galda sāls? kāds ir sāls iemesls?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
attiecībā uz dewar.... ir kāds cits variants? tikai ledus/vannas sāls nepietiek? piemēram, izmantot atbilstoša izmēra metāla trauku?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Jo lielāks sāls daudzums, jo zemāks sasalšanas punkts (līdz noteiktam punktam; tiklīdz sāls ir tik daudz, ka vairs nešķīst, sasalšanas punkts vairs nesamazinās). Okeāna ūdenī ir aptuveni 3,5 % sāls; jūras ūdens sasalst pie aptuveni 28°F (-2° C). 10 % sāls šķīdums sasalst pie aptuveni -6 °C (20°F), bet 20 % šķīdums sasalst pie -16 °C (2°F).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja ir iespēja vienmēr pievienot vai nomainīt ledu/sāli, tas ir iespējams arī bez izolēta trauka. Atkarībā no tā, cik ilgi izmantojat sūkni, dzesējošais sālījums uzsilst un sildītājs kļūst neefektīvs.
Atdzelžotājs ilgstoši saglabā sāls/ledus maisījumu aukstu.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tātad, es gribētu iet uz pilnīgi piesātinātu? piemēram, sālījumu? vai tas būtu nepieciešams, ja varētu sasaldēt zemākā temperatūrā nekā -16? ar šķidro slāpekli utt. vienkāršai ūdens/ledus vannai , jo es redzēju, ka tā ievēro proporciju, kādu sāls % jūs man ieteiktu?

man nav dewar, bet termokonteiners varētu derēt? (nezinu, vai termo trauks ir pareizi nosaukts angliski? (tas, ko izmanto, lai uzturētu aukstu/karstu pārtiku/kafiju utt.).
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

kaut kas tāds varētu darboties? (tas ir tipicall, lai dabūtu pārtiku/kafiju utt. labā temp) šeit ir nosaukts termo vai termo
 

Attachments

  • uGnkNzsETc.jpg
    uGnkNzsETc.jpg
    18.7 KB · Views: 297

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es esmu pārsātinājis sālījumu ar sāli, tāpēc pie manis uz dibena joprojām ir sāls, kas nav izšķīdusi, virs tās vienmēr ir bieza mīksta ledus kārta, kā sniega putra un pēc termometra rādījumiem -21-23 °C aukstums. Ar acetonu es varētu mēģināt vēl dziļāk, bet man ar to pietiek. Sālījumu izmantoju arī kolbas dzesēšanai eksotermiskās reducēšanas laikā, es visu laiku izmantoju vienu un to pašu sālījumu.
Ja jums nepieciešams vēl zemāks, noskaidrojiet par sausā ledus piegādi jūsu reģionā, sauso ledu, iespējams, var izmantot līdz 48 h un arī piegādāt pēc grafika.

Jā, var, ja tas ir pietiekami liels, dewar ir tas pats tikai divas reizes un vairāk izolēts nozares standartā, es vienu lētu dabūju lietotu onlinestore manai lamatai piemērotā izmērā.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tnx daudz, interesanta informācija!!!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

Tātad... tas izklausās tagad tikai domāju, ka man ir nepieciešams, ir izmērīt temp. un iegūt noore loģika man, tikai es domāju par to, cik grūti būtu iegūt ledus ieži no sālījumā, bet, ja jūs sakāt, ka man vienkārši ir izmērīt temp. un saņemt par sniega konsistence ill darīt pareizi.

Kas attiecas uz sauso ledu, es par to domāju, iekšpusē mana paštaisītā dewar kolba varētu atrisināt visas šīs problēmas. gonna veikt meklēšanu tagad, lai redzētu, vai es varu to iegūt.

par sauso ledu , vai nav problēmu ar dūmiem utt., vai ne? tas vienkārši sublimējas bez jebkāda riska, vai ne?

Gāzes šķīdinātāji, ko es gribu "likvidēt", būs IPA , ksilols, DCM ... un HCL / NAOH no sārmu/skābju soļiem.....
vai tos varētu viegli "likvidēt"?
 
Top