Vai es varu izmantot STAB boro reducēšanai

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Man ir STAB Domāju, ka tā nosaukums ir nātrija triacetoksiborohidrīds. Mans jautājums ir, vai es varētu to izmantot PMK boro reducēšanai.

Paldies u
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Man ir STAB Domāju, ka tā nosaukums ir nātrija triacetoksiborohidrīds. Mans jautājums ir, vai es varētu to izmantot PMK boro reducēšanai.

Man ir 100 l vietas, un es cenšos koncentrēties uz to, lai darbotos ar pēc iespējas augstāku efektivitāti. Pašlaik es izmantoju al/hg un ceru, ka izdosies palielināt līdz 4 kg 100L reaktorā, es dzirdēju, ka ar boro reducēšanu es varu uzreiz ievietot daudz lielāku reakciju un arī palaist to daudz drošākā(?)/zemākā temperatūrā, kā arī palielināt iznākumu un laboratorijā nav dzīvsudraba.

Man teica, ka all/hg ir tikai 70 % iznākums? Es domāju, ka tas ir 90+, ko es esmu saņēmis.

Paldies u
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Vai vēlaties izmantot nātrija triacetoksiborhidrīdu, vai jautājat tāpēc, ka jūsu dzīvesvietā nav pieejams nātrija borhidrīds?
Nātrija borohidrīdu pārdod Eiropā 120 eiro/kg ar bankas kontu vai no Ķīnas 115 eiro/kg ar bitcoin no tā paša piegādātāja pmk glicidāta.
 
Top