Question Vai to var izmantot acetilēšanai?

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki, draugi,

Man ir vajadzīgs acetilēšanas aģents, precīzāk, etiķskābes anhidrīds (es nevēlos nodarboties ar nevajadzīgi toksiskām lietām, piemēram, acetilhlorīdu).
Katrā ziņā, meklējot apkārt, es atradu šo produktu (un tikai šo produktu):

CwN937DJhU

(virsrakstā vācu valodā ir rakstīts "Etiķskābe 100%" ).

Vai tas ir tas pats, kas AA? Tā ir reglamentēta viela manā valstī, bet tikai dāsnā daudzumā no 100 l un vairāk. Tomēr šķiet, ka šeit ir diezgan sarežģīti to iegādāties. Pat ledus etiķskābe ir diezgan reti legāli iegūstama. 🤔

Īsāk sakot, vai šis produkts ir etiķskābes anhidrīds un ir izmantojams acetilēšanai?

Arī: Vai ir droši to pasūtīt, vai arī pircējs uzreiz nonāks kādā visvairāk meklēto personu sarakstā, piemēram, kā medus podiņš? 🥴 Vai pirms šī produkta iegādes man būtu jāveic kādi sarežģīti un īpaši piesardzības pasākumi?

Iepriekš paldies! 😊
 
Last edited:

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Tas nav etiķskābes anhidrīds. Tas ir etiķskābes acids. Dažādas ķīmiskās vielas. Ja jums ir šaubas, varat pārbaudīt savienojumu CAS numuru, jo tas pilnībā nošķir nosaukumus. Ja tiem ir vienāds CAS numurs, tie ir viens un tas pats savienojums.

Ko vēlaties acetilēt? Dažreiz var izmantot GAA. Ja tas ir morfīns, to varētu izmantot, pievienojot sērskābi kā katalizatoru, bet šis ceļš literatūrā nav ļoti labi aprakstīts.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki un paldies par atbildi! Ak, tas ir skumji. Es nodomāju, ka tam jābūt anhidrīdam, jo tas ir 100% tīrs, bet, šķiet, ka tā ir kļūda manā domāšanā. Es domāju, ka 99 % = GAA, 100 % = AA?

Jā, es gribēju acetilēt morfīnu (morfīna bāzes ekstraktu, lai būtu pilnīgi precīzs). Paldies par padomu! Es varu dabūt GAA, tikai nezinu, kā ir ar sērskābi? Izskatās, ka ir nepieciešams kāds eksperiments, ja tas nav labi dokumentēts. ;-)

Rediģēts: Mana izpēte, šķiet, parādīja, ka šī 100 % etiķskābe patiesībā ir GAA. Tā ka es to jebkurā gadījumā pirksim un meklēsim izmantojamu katalizatoru reakcijai. 👍🏻
 
Last edited:
View previous replies…

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki un paldies par precizējumu! Tātad būtībā tas nozīmē, ka man ir jāizmanto tas, ko es varu šeit iegūt, un (tāds bija mans sākotnējais plāns) jāiet uz 6-MAM sintēzi ar ledus etiķskābi.

Par katalizatoru: Vai jūs zināt, vai sērskābes vietā varētu izmantot kādu alternatīvu katalizatoru (varbūt HCl 37 %?) Vienīgais veids, kā to iegūt bez receptes, ir akumulatoru skābe, un es nejūtos labi, ja to izmantotu kaut kam, kas paredzēts lietošanai pārtikā. Un nopirkt to neiesaiņotu no Ķīnas arī nešķiet labs risinājums, jo man būtu vajadzīgi tikai daži ml. :-/.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Cik man zināms, 3-MAM var iegūt no morfīna. 6-MAM var iegūt no heroīna. Neesmu atradis nekādu informāciju par alternatīviem veidiem. Manuprāt, HCl šajā sintēzē kā katalizatoru izmantot nav iespējams.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Acetilējot ar etiķskābi, tiek iegūts tā dēvētais "darvas heroīns". Etiķskābes anhidrīdu var viegli pagatavot no acetilhlorīda, Tas ir vienkārši pievienot GAA hlorīdu un destilēt IIRC, sīkāku informāciju atradīsiet sciencemadness.org ķīmijas viki ar saitēm uz saistītiem pavedieniem.
Acetilhlorīds no Polijas, es domāju, ka jūs zināt, kur. Benzoilhlorīds arī varētu derēt, tas ir pieejams Nīderlandē. Veikals būtu zināms.

H2SO4 šāda veida reakcijās var aizstāt ar metafosforskābi, ko var nopirkt vai arī to var pagatavot, ilgstoši karsējot H3PO4 aptuveni 150 °C temperatūrā, līdz paliek tikai kristāliska masa, kas sastāv, ja gaidīts pietiekami ilgi, pārsvarā no metafosforskābes. Tā darbojas ļoti labi un tīri kā katalizators, bet tās darbam nepieciešams laiks, pat vairākas dienas.
Citi katalizatori varētu būt tosīnskābe (bezūdens) vai triflskābe.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Paldies par atbildi!

Meklējot plašāku informāciju par šo reakciju, citā forumā atradu dažus ziņojumus par cilvēkiem, kas veiksmīgi izmanto ledus etiķskābi ar nātrija acetātu kā katalizatoru, lai no morfīna veidotu 6-MAM. Es gribu eksperimentāli izmēģināt šo ceļu, bet man bija jautājums un mēģinājums noskaidrot, cik daudz nātrija acetāta būtu vajadzīgs un kā būtu jānoņem katalizators no gala produkta. Cilvēki tur stāstīja, ka var stohiometriski aprēķināt, cik Natrija acetāta nepieciešams, bet, jāatzīst, es nezinu, no kurienes par to sākt.
Atvainojos par tik daudzajiem jaunpienācēja jautājumiem, ceru, ka es jums jau neeju uz nerviem un ka kāds var man palīdzēt. 😊
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jūs ietaupītu sev daudz (patiešām daudz) rūpju un sāpju, ja pievērstos etiķskābes anhidrīda vai tā ražošanai nepieciešamo ķīmisko vielu sagādei. To izraisa vienkāršais fakts, ka etiķskābes anhidrīds ir reaktants, kas ļauj bez nopietnas pieredzes ķīmijā no morfīna izgatavot heroīnu.

Vairāk nekā 20 gadu laikā, kad es esmu nodarbojies ar narkotiku ķīmiju, es no cilvēka, kas cieta no maldiem, ka visam jābūt bez receptes, kļuvu par cilvēku, kas drīzāk velta vairāk laika kvalitatīvu prekursoru un ķimikāliju sagādei, jo pat tad, ja tie ir pieejami un ir pienācīga izpratne par ķīmiju un laba laboratorijas prakse, bieži vien tas joprojām nav tik vienkārši, kā izskatās.
 
Top