Vai kāds var, lūdzu, paskaidrot DMT sintēzi no triptamīna?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Man ir ceļā daži triptamīni ar mērķi sintezēt dažas lietas sev.
Pirmais, ko es domāju, ir DMT - tagad es zinu procesu, bet vai kāds var paskaidrot, kas notiek katrā posmā? Tādā veidā es to pilnībā sapratīšu.
Es zinu, ka parasti izmanto 37 % formaldehīdu, tāpat kā absolūto metanolu, kā arī reducētāju - tagad es apjukstu, ko izmantot? Vai tie visi darbojas vienādi? Ko vislabāk izmantot un kāpēc? Vai nātrija borohidrīds vs STAB vs SCABH?
paldies, tauta
 

Wiley Smith

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jā, zinātniskais pamatojums ir ļoti viegli saprotams, bet soļi ir mulsinošāki, es zinu zinātni, bet nezinu precīzus soļus, šeit ir zinātne.
Dzīvniekos un augos atrodamā ķīmiskā viela triptamīns ir ļoti līdzīgas ķīmiskās struktūras kā N,N-dimetiltriptamīns, tikai metilgrupu savienojuma vietā ar slāpekli ir ūdeņraža atomi. Lai triptamīnu pārvērstu tā dimetilvariantā, ir jāveic process, ko sauc par metilziāciju (šķiet, ka tāds ir nosaukums), kurā pamatūdeņraža atomi tiek pārvērsti metilgrupās, šajā gadījumā - ūdeņraža atomi Rn1 un Rn2 pozīcijās tiek pārvērsti metilgrupās, izmantojot metilziācijas aģentu, piemēram, formaldehīdu, formaldehīds pārvērš ūdeņraža atomus metilgrupās, kas izraisa pamattriptamīna pārvēršanu tā maģiskajā variantā - DMT. (Ja es kļūdos, labojiet mani.)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Godīgi sakot, es tagad zinu procesu un esmu gandrīz līdz galam - man izdevās iegūt dažus kristālus no pēdējā rex no heptāna, bet priekšpēdējā solī (ja izmanto NaBH4) radītā eļļa ir SUPER SKAILA, lai no tās veiktu veiksmīgu rex.

Sintēzi, ko es ievēroju, es atradu Reddit, bet ar citiem esmu apstiprinājis, ka tā ir paredzēta darbam - es tikai esmu mazliet neizpratnē, kāpēc mana eļļa pēdējā posmā nevēlas reeksistēt no vāroša heptāna.

Tāpat neesmu pilnīgi pārliecināts, vai es veicu minētā heptāna sasalšanas nogulsnes, lai piekļūtu DMT, vai arī man vajadzētu iztvaicēt heptānu. Es pieņemu, ka pēdējais variants - tāpēc arī ir pieminēta vajadzība pēc vakuuma kameras (kaitinoši), jo tā maksā vēl vairāk naudas.

Tas ir kļuvis par sintēzi, es domāju, ka es mēģināšu atkal un atkal, līdz es to izdomāt, redzot, ka man ir tik daudz triptamīna.
Es plānoju sākt vienkāršāk, iegūstot aldehīdu un veicot Henrija reakciju ar to, pēc tam reduktīvā aminācija, lai iegūtu meskalīnu un kādu no TMA, bet es lēnām taupu nitrometānu un nitroetānu, lai to izdarītu, pirms es nopirkšu daudz attiecīgo aldehīdu.
Tas ir diezgan traki, cik daudz es uzzināju, kopš es uzrakstīju šo ziņu, lai būtu godīgi!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Starp citu, tas viss man izklausījās pareizi, negribēju, lai tas izklausītos augstprātīgi. Tā bija patiešām laba atbilde... Es to nejauši nejauši paslēpu zem paklāja, jo esmu tik tuvu tam, lai veiktu RXN, tikai neesmu pārliecināts, vai pārāk agri nepievienoju reducējošo aģentu - man šķiet, ka, starp citu, jūs to aizmirsu pieminēt, tomēr formaldehīds jums ir pareizs, un tieši šeit es sajaucos - vai NaBH4 darbojas kā katalizators un vai tas joprojām ir reduktīvā aminācija - ņemot vērā, ka triptamīns jau ir amīns.....Tas ir tas, kas mani mulsināja, kad es uzrakstīju šo ziņu, un kopš tā laika es to neesmu noskaidrojis.
Tāpēc man ir saprotamāka dažu aldehīdu reduktīvā aminācija - es neesmu aplūkojis parastos amfetamīnus, bet noteikti psihedēliskos, un to ir vieglāk saprast.
 
Top