Vai varat man sniegt formulu, kā pārvērst fenetilamīnu par metamfetamīnu

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Esmu daudz pētījis par to, kā pārvērst feniletilamīnu par metamfetamīnu, bet, ja paskatās uz formulām, es varu atrast.
Ts0aV6pLqg


es jautāju savam draugam, bet viņš teica, ka to nevar pārvērst par metafetamīnu, bet es domāju, ka feniletilamīnu var pārvērst par feniletilamīnu, ko pārdod mūsu valstī es būtu pateicīgs, ja jūs varētu man palīdzēt, es būšu ļoti priecīgs, ja jūs man pateiksiet, kādus materiālus es varu iegādāties
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jūs varat, bet jums būs jātērē tik daudz naudas, ka Tā būs komerciāli nelietderīga darbība, un jūs, iespējams, nevarēsiet to izdarīt bez labām ķīmijas prasmēm un aprīkojuma.
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Vai jūs varat man palīdzēt, kādas iekārtas iegādāties man ir apmēram 200 gramu fenililamīna man rokās es gribu izgatavot šo metamfetamīna kristālu vai jūs varat paskaidrot, kā to izdarīt?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Man nav praktiskās rokasgrāmatas. Tas ir bezjēdzīgs veids, kā es jums jau teicu.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Es brīnos, vai kādu dienu es izdzeršu pietiekami daudz narkotiku, lai atbildētu tā, it kā es nebūtu pat izlasījis ne vārda no tā, kas man tiek teikts, un lielītos, ka man ir 200 g komerciāla uztura bagātinātāja, kā man bija 2,5-dimetoksibenzaldehīds.
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
vai ir lēta metamfetamīna recepte, ko ir vienkārši pagatavot ar rokām
 
Top