Vai jūs varat smēķēt 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki. es gribēju uzzināt, vai kādam ir vai ir zināms, vai 4mmc mefedrons ir smēķējams?

Paldies
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tīrais vēzis
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Var ir toksisks, ja u smēķē tikai apvp var
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
varbūt jūs varat to iztvaicēt
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Es zinu, ka metamfetamīnu var smēķēt stikla caurulē, tikai interesē, vai tas bija tas pats?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Nav
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Jūs nevarat smēķēt metamfetamīnu, smēķēšana nozīmē tā dedzināšanu. Jūs vēlaties izmantot inkrasētu temperatūru, lai inkrasētu tvaika spiedienu, lai to iztvaicētu. :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Smēķēšana 4-MMC parasti netiek uzskatīta par drošu vai efektīvu. Mefedronu nav paredzēts smēķēt, un, to darot, savienojums var sadalīties citās, potenciāli kaitīgās vielās, pirms tas nonāk asinsritē. Tas var mazināt vai mainīt tā psihoaktīvo iedarbību. Mefedrona iedarbība smēķēšanas gadījumā ir neprognozējama, jo lietošanas veids maina zāļu uzsūkšanās un metabolisma veidu. Tas var izraisīt nepastāvīgu iedarbības sākumu, apgrūtinot devas kontroli un palielinot pārdozēšanas risku.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Es to izmēģināju vienreiz, pirms uzzināju šeit uzskaitīto drošības informāciju. Es to noteikti sadedzināju, es saņēmu uzmundrinājumu, bet tas bija salīdzināms ar šņaušanu un neturpinājās tik ilgi, man sāpēja galva, (droši vien saņēmu smadzeņu vēzi @armanimani haha) tas bija muļķīgi, nedari to lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Šī ziņa lika man vairāk domāt par šņākšanu! Un labi, es esmu pilnīgi snorting tieši tagad, bet es domāju, ka tas joprojām ir labs un "attiecas uz Thread" padoms!:

Mēģiniet vienmēr izmantot tikai vienu nāsi, izveidojiet to par savu "maģisko maģistrāli", bet otru atstājiet brīvu elpošanai, komfortablai dzīvei utt.
Šāda rīcība man ir devusi vairākus ieguvumus;
Ļoti labi, ja pārdozē pārāk agri, es atzīstu, ka gaidīt pulksteni var būt grūti.. Ja mans maģiskais maģistrālais ceļš joprojām ir sasirdzis, varbūt tagad nav īstais laiks mēģināt tur iebāzt vēl kaut ko vairāk(?) "Lielisks darbs, Kurt!".

SO ir mazāka varbūtība, ka kļūs aizdomīgs, ja netiks ievērota visa nejaušā šņākšana, kas notiek apt, kad viņi ir mājās!

Tu visu laiku nebūsi muļķīgs mutes kaktiņš!

Kad es esmu nāk uz leju, neatkarīgi no tā, cik tīras ir manas nāsis, mana Magic Highway vienmēr sāk atkal uzliesmot (gribot vairāk no šīs saldās saldās Meow Meow esmu pārliecināts) Bet, kā visi, kas ir mēģinājuši šo sūdu zina, nav miega.. līdz BROOKLYN! (vai aptuveni tikai pēc 5-6 stundām), tāpēc man ir jāplāno, kad apstāties dienā. Ar vienu tīru nāsi es tiešām varu fucking gulēt un nevaru iedomāties murgu, ka abi šie sejas caurumi ir aizsērējusi uzreiz... Diezgan pārliecināts, jo es pazīstu sevi, es teiktu "fuck it" un šņaukt daži vēl tikai, lai atvērtu tos, tāpēc būtībā es, iespējams, nekad vairs nekad gulēt.

Es biju legit atkarīgs no deguna aerosola pirms vairākiem gadu desmitiem, un tas bija fucking briesmīgi, tikai daži izredzētie. es gribētu vēlēties šo konkrēto šausmas. Iedomājieties, ka ik pēc divām stundām vajag kaut ko lietot tikai medicīniskā efekta dēļ, lai atvērtu savas nāsis. Pagāja apmēram divas jākaunas nedēļas, līdz tas sūds pazuda. TURIETIES PROM NO STIMULĒJOŠIEM DEGUNA AEROSOLIEM! (ja vien jums nav citu motīvu? ;) )

Pēdējais padoms no manis šodien: tīrs fizioloģiskais šķīdums (Arm & Hammer ir lielisks bez medikamentiem) deguna aerosols ir ļoti noderīgs apmēram trīsdesmit minūtes pēc "akta", lai notīrītu jebkādu paliekošo medikamentu garšu, tad es cenšos plānot apmēram divdesmit minūtes pirms nākamās rindas un atkal izmantot deguna aerosolu, tas ir pārsteidzošs atšķirība, ko es varu sajust, un ļoti noderīgs, jūsu sekundārais sejas elpošanas aparāts izskatīsies un pateiksies jums!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Ja esat pašnāvnieku nodaļas vadītājs

pamēģini
 
Top