• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Kaņepju pieprasījums valstīs?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Meklējam jaunus Pārdevējus, lai papildinātu mūsu šobrīd diezgan plāno sarakstu no ASV uz ASV. Visur ir tik daudz kaņepju tirgotāju, un, ņemot vērā legalizāciju vairākos štatos, cilvēkiem ir vieglāk nekā jebkad agrāk iegūt reibumu, kāda ir patiesā kaņepju vērtība mūsdienās? Vai šeit, BB, ir tirgus pārdošanai no ASV uz ASV?

Pašlaik es aicinu pieteikties pārdevējus, ar kuriem esmu personīgi sadarbojies, vai, jūs, puiši, domājat, būtu vērts man veltīt laiku, lai es Telegramā apciemotu arī vairākus lielos Kali puišus? Es sekoju daudziem kanāliem, un tur ir daži patiešām profesionāli pārdevēji, kuri, iespējams, varētu mūsu tirgum piedāvāt patiešām smagas preces. Pagājušajā mēnesī man bija Sativa pie fucking 55% THC, es atceros, kad es biju sajūsmā vienkārši par divciparu skaitļiem, tas ir ārprātīgi, ko šie puiši izliek mūsdienās.

Mēs noteikti esam zemā līmenī arī psihedēliķu pusē, Amerikas Savienotajās Valstīs, tie ir tie pārdevēji, pēc kuriem es līdz šim esmu braucis.

MORE WEED???? Ko jūs, puiši, domājat?

P.S. Marihuāna ir kaņepju vergu nosaukums, uzziniet to! un pārstājiet to saukt par marihuānu!!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Es labprāt redzētu vairāk nezāļu ASV sadaļā. Ir dažas lietas, kuras mums noteikti noderētu vairāk. Savulaik nezāle bija mana maize, tagad tur, kur es dzīvoju, cilvēki drīzāk dosies uz dispo izpārdošanas dienā, nevis atbalstīs vietējo dīleri. Vairāk nekā puse no tiem, kurus es zināju, visi aizgāja pensijā vai bija spiesti to nomainīt, jo piedāvājums pieauga līdz debesīm un cenas palielinājās. Mūsdienās vienīgais veids, kā gūt pienācīgus ienākumus, šķiet, ir audzēt pašiem, turklāt tas ir arī jautrāk. Nezinu, cik liels ir pieprasījums, bet vienmēr ir vajadzība pēc lielākas nezāles!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Vairāk nezāļu!!! Manas domas tieši tā! Kad sākās visa legalizācija, man bija nopietna morāla dilemma, mans dīleris ir ar mani jau vairāk nekā desmit gadus, un es atsakos viņu apgrēcināt, tāpēc kādu laiku turpināju no viņa pirkt tikai principā. Bet beigās pat viņš man teica, lai eju paņemt kādu no dispo 🔥 un es arī viņam paņemu lol. Cik zinu, viņam joprojām ir bizness, un es nevaru sagaidīt, kad viņu ievedīs BB, īsts profesionālis, Marija ir viņa mūza, viņš mani padarīja par Stoner lol

Telegrammā profesionālisma līmenis, ko esmu redzējis no šīm Cali komandām, ir pārsteidzošs... ātrāka klientu apkalpošana nekā fucking Target vai Bank of America, patiešām augstas klases cilvēki.

Šobrīd nezāļu sadaļa man izskatās kā parasta, "pirms dispo dienas" narkotiku dīleru izvēle. Kas ir labi, bet... potenciāls...! Edibles! Augsts THC līmenis! (dispo joprojām sūcas) HASH!

Produktu izvēle, manuprāt, ir vislielākā Dispo pievilcība, protams, arī cena ir faktors, bet kopumā es domāju, ka stoneri, kas veic daudz pasūtījumu, visvairāk vēlas vienu: konsekvenci. Ir patīkami zināt, ka dienas beigās, kad jūs to vēlaties, jums būs zāles. Iegūstot visus šos produktus šeit, es domāju, ka vairāk cilvēku būs gatavi pirkt no visiem..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man patīk turēt nedaudz līdzi, bet es to smēķēju vairs tikai reti. Tas ir diezgan daudz, lai būtu tas sūds, kas nogalināja Elvisu. Tas nav mani vairāk interesē smarža un garša nekā thc vairāk nekā 25% Man kādreiz bija vecs draugs, kurš pārcēlās d uz Kolorādo, un viņš man pārdeva ir slikti feno pumpuri reāli lēti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas ir pieprasīts, taču ir arī milzīgs piedāvājums. Manā štatā nupat tika atvērti pirmie rekreācijas dispanseri
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tur, kur es esmu, vienīgie cilvēki, kas to pērk pa vecam, ir vecās skolas ļaudis, no kuriem es nāku un mācījos. Mani mājinieki visu nodod maniem ļaudīm uz pensiju. Viņi mani tajā audzināja un apgādāja gadiem ilgi, līdz oficiāli aizgāja pensijā, tāpēc es domāju, ka viņi to ir nopelnījuši. Es nekad neesmu devis nevienam dispo ne centa un nekad to nedarīšu. Kāpēc maksāt 100 par kvadrātmetru, ja var saņemt to bez nodokļiem par pusi lētāk. Tātad THC nav 25 %, tā joprojām ir labas kvalitātes zāle, iespējams, sasniedz aptuveni 19 %, un mēs neievietosim jūsu vārdu datorsistēmā ar visu jūsu informāciju. Kaut kas nav īsti pareizi, ka to dara tā pati valsts, kas agrāk mūs arestēja un joprojām arestēs, ja pieķers, ka audzējat vai pārdodat bez tās atļaujas un atbilstošām atļaujām/licencēm utt., un tehniski viņi audzē un pārdod nelegāli federālā līmenī, tad kas viņus padara likumīgus, bet mūs ne? $$. Tik daudzi jaunie smēķētāji tagad pat nepazīst to sajūtu, kad viņi dodas uz "weedmans" māju, apsēžas pie labas mūzikas, nedaudz izsmēķē un to nosver viņu priekšā, un dažreiz arī šādā veidā ir no kā izvēlēties. Pieredze ir arī daļa no tās, kas ir pārveidota par komerciāla veida darījumu. Budtenders... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tā taisnība @prophet man nav bijis labs "dūmu sesh" gadiem ilgi. un jūs labi norādāt par lietotāju aprakstiem, Federālā līmeņa lieta joprojām mani uztrauc, cik ilgi Fedz var tik ilgi pievērt acis uz to? Tas viss ir viens "paklāja vilkšanas" attālumā.. Lielākie rekvizīti jums par to, ka rūpējaties par saviem cilvēkiem, man patīk to redzēt, patiess "kriminālās apdrošināšanas plāns", brāļi palīdz brāļiem. Lietas mainās, bet tad atkal tās nemainās tik daudz.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Maniem pastāvīgajiem klientiem savulaik patika sēdēt un smēķēt un izvēlēties maisiņu vai vērot, kā to nosver. Šādās reizēs tiek noslēgti daudzi citi neparasti un galīgi darījumi, kas paver pārējo pieejamo materiālu klāstu. Ja dienā ir 10 dažādi pircēji un viņi visi pazīst dažādus cilvēkus, tas palīdz biznesam, un, ja ir apmierināti klienti, kas atgriežas, vienmēr var atrast citu gardumu, kad tas ir nepieciešams. Runājot par nezāli, es domāju par hašiša iegādi un piedāvāšanu, bet man būtu nepieciešams pārbaudīt pieprasījumu, lai Im nav iestrēdzis ar to visu. Vietējais ir ierobežots, jo īpaši attiecībā uz hašišu... Domāju, ka apmēram 15 gramu par gramu? Vēl neesmu pārliecināts...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Jā, cilvēk, ir īsta māksla vienkārši šaudīties ar savu dīleri. Esmu dzirdējis šausmu stāstus par dīleriem, kas liek saviem klientiem gaidīt stundām ilgi, bet vienmēr domāju, ka cilvēks vienkārši "nesaprot" lol.

Esmu bijis regulārs nezāļu galva jau daudzus gadus un joprojām neesmu atradis Hash. Es noteikti iegādātos dažus gramus par šo cenu. No tā, ko esmu redzējis citos tirgos, tas būtu briesmīgi, droši vien tas ātri aizietu.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Jā, man bija interesanti, kā tas tiks pārdots. Es zinu, ka dispo cena ir augsta hash, kur es esmu. Es redzēju to par 50 $ par G, Im kā NO WAY. 80. gadu vidū tas bija 8$, apmēram 2005. gadā vai tā apmēram 12$, pēdējo reizi man bija kāds. Velns, es domāju, ka vasks par 17 $ par G būtu pievilcīgs, tas ir uz vietas, bet pagaidām ne tik daudz šeit. Ja man būtu bizness, es pārdotu unces, nevis gramus.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Esmu no TPB Rikija domas skolas par nezālēm: "Just get it in you" attiecas ne tikai uz nezāli, bet arī uz citām vielām, protams, lol, bet, visas šīs fucking "recenzijas"... "tas smaržoja pēc kastaņiem, kad to atvēra, terpēnu garša ir augļu un krēmīga" fuck off, tā ir nezāle, sūdi garšo kā nezāle lol, ja tas mani pacels augstāk, es esmu par to. Vaski, smiltis, sviesti, viss tas sūds man apkārt ir pārlieku dārgs. Dažādība būtu lieliski tirgus
 
Top