• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Ratiņi

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Par to, ko cilvēki NA sagaidītu samaksu, BHO ratiņi un dzīvie ratiņi pieklājīgā aparatūrā.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Tāpat kā viena lieta, ko es brīnos, vai klienti apēstu 5 dolāru cenu starpību lētos ratiņos pret tiem līmētiem bez stūra cellēm? Vai arī lētāki (bet joprojām cienījamas reputācijas) ratiņi ir pareizais ceļš?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šeit, ASV, ir daudz cilvēku, un esmu redzējis visdažādākos ratiņus. Katram ir savas vēlmes. Es personīgi esmu izvēlējies lētos vienreizlietojamos un vairākkārt lietojamos. Kādreiz es iztērēju krietnu gabalu naudas par komplektu, kam bija 502(?) vītņotas baterijas un varēja izmantot dažādas pretestības spoles, un bija daudz piederumu, bet šķita, ka tie prasa daudz uzturēšanas. Es ar tām vienmēr kaut ko darīju. Kad es sastapos ar mazajiem, kas visi ir no viena gabala un vienīgais, ko varēja mainīt, bija faktiskais kārtridžs, tas man to ievērojami atviegloja. Esmu iegādājies vairākas vienreizlietojamā tipa, kuras nav viegli izņemt un, kad tās ir tukšas, tās izmetat, bet ne reizi vien ir noplūdušas vai nav pareizi uzlādējušās. Iekšpusē esošā produkta cenai ir daudz sakara ar to, kāda veida aparāts man patīk. Cerams, ka daži citi cilvēki drīzumā chime in.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Nu, es domāju par to, vai ir tirgus vītņotiem vāciņiem/uzpildāmiem ratiņiem no pieklājīga uzņēmuma, kas pildīti ar 1 g dažādu kaņepju ekstraktu. Vienkārši tirgus aplēses, jo tagad ASV ir grūtāk atrast pircējus, ņemot vērā visus legālos štatus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Domāju, ka diezgan spēcīgs melnais tirgus saglabāsies vēl dažus gadus, jo kartes iegūšanas izmaksas, bet vēl vairāk - nodokļi, kas ir diezgan neprātīgi. Legālā zāle ir dārga. Arī aptiekas pārbauda visu muļķību, un tām ir astronomiskas prasības attiecībā uz pelējuma sporām, izšķīdušajām cietajām vielām un citiem aspektiem. Man ir draugs, kurš. Pirms vairākiem gadiem pārcēlās uz Kolorādo, lai īstenotu savu sapni, bet tas viņam kļuva par murgiem, jo viņš nevarēja pārdot savu nezāli. Tā vienkārši nebija pietiekami laba. Viņš man to pārdeva par 100 dolāriem par unci zīmolu sēklu bankf1 indoor.
Tāpēc tagad es saprotu, ka tam ir spēcīgs tirgus, bet peļņas norma nav pārāk liela. Tas ir piesātināts tirgus visapkārt
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Jā, man vienkārši ir daudz papildu lietu un rēķini, kas jāapmaksā, tāpēc šķiet, ka tirgū pietiek ar to, kas man vajadzīgs.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Pašlaik ēdienkartē ir violeta miglaina BHO, kas izgatavota no n-butāna (relatīvi bez aromāta). Un pēc pasūtījuma izgatavoti karti no d9/d8/cbd/cbg/cbn destilāta un pēc izvēles terpēniem. Visa aparatūra ir autentiski CCELL vītņotie (atkārtoti uzlādējami) ratiņi. Vai arī ispire vai ikrusher ražotie vienreizlietojamie bez logotipa. Vienreizlietojamie materiāli pašlaik nav pieejami, nelielas loģistikas problēmas saistībā ar jaunāko aparatūras partiju.
 
Top