Nitrometāna katalītiskā hidrogenēšana dod?

phenylethics

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ja nitrometānu reducētu, izmantojot katalītisko hidrogenēšanu, vai iegūtais iznākums būtu līdzīgs al/hg iznākumam? Piemēram, ar 20 ml vielas pietiktu, lai pārstrādātu 25 gramus ketona?

Vai tiek iegūts ekvivalents daudzums?

Kamēr es esmu pie tā, cik reižu vispār var izmantot palliduimu uz oglekļa? Es mēģinu pāriet no dzīvsudraba sāļiem, mēģināju NaBh4, bet man nepatika iznākums... paldies!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Piemēram, 25 g nitrometāna 25 g MDP2P. Tas būs trīskāršs pārpalikums. Iespējams, pietiek Al/Hg reducēšanai. Ar ekvimolāro attiecību šai reakcijai nepietiek. Ja vēlaties izmēģināt katalītisko hidrogenēšanu, vai jums ir piekļuve gāzveida ūdeņradim un iespēja iegādāties katalizatorus?
 
Last edited by a moderator:

phenylethics

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jā, man ir piekļuve palliduim uz 10% oglekļa, par mazāk nekā 15 dolāriem par gramu. Es esmu pārliecināts, ka varu dabūt ūdeņradi vietējā gāzes veikalā!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Man ir līdzīgi jautājumi, bet par MDMA, vai jums izdevās kaut ko izstrādāt?
Jūs domājat, ka labāk būtu izmantot Adamsa katalizatoru vai Pd/C? Vai MDP2P+ nitrometāns varētu darboties vienā solī?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jā, tam ir jādarbojas
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Kādā proporcijā?
Tāpat esmu lasījis, ka nitrometāna katalītiskā hidrogenēšana dod zemu iznākumu... Mani tas interesē, jo es varu iegūt nitrometānu, bet ne metilamīnu... tāpēc tas būtu lieliski...
Vai varat dalīties ar zināšanām?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Rakstīts personīgajos ziņojumos. Nitrometāns viena katla sintēzei nav ļoti piemērots katalītiskajai hidrogenēšanai.
 
Top