• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Cannabinoids Caut colaborator Substanta / meklē 5cl piegādātāju Rumānijā

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Meklēju vielu, ko iegādāties Rumānijā, iespējams, izkraušanas partneri. Pirmo reizi es gribētu monstru .. Es pēdējā laikā esmu ņēmis pārāk daudz trāpījumu, ja jums ir nepieciešams kāds, kas varētu nogādāt Rumānijas dienvidos, rakstiet man PM.
Meklē 5cla Rumānijā vai Bulgārijā, lai iegādātos
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pm (SonGoku) Es aizmirsu, ka es nevaru izmantot kontaktus...un es saņēmu ban...
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
protams, mēs varam palīdzēt
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Profilul lui SonGoku apare ca "Šī lietotāja profils nav pieejams."
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Es esmu Holandē, es varu jūs sazināties ar kādu, kas ir 100% pārliecināts, ka es pats to izmēģināju!!!!Ja jūs interesē, rakstiet man!!!!. 5 dienas nokļūt mājās!!!
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Intr-tr-adevar daca iei f2f de la cine nu trebuie e foarte usor sa iei gherla. Reiz es devu 500 lei un man vajadzēja paņemt 1,5 g, vīrietis aizgāja un vairs neatnāca xD. Tagad es runāju ar kādu, lai redzētu, vai ir labāk, un, ja viss būs ok, varēšu jums ziņot.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Es uzreiz uzdāvināju 3-4g, kad redzēju, ka kāds cits to dara, zinot, ka tā daru es, esmu ļoti priecīga, ka ļāvu sev un ka varu reizēm izbaudīt pae ar nezāli. Kā piebildi, tas ir pārāk vienkārši, lai to nedarītu pats, un peļņa ir salīdzinoši absurdi liela, tāpat kā salīdzināt saules gaismu ar mēness gaismu. Viegli pagatavot nenozīmē mazāk bīstami, tas ir atkarīgs no tā, cik daudz esi gatavs uzņemties.
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Jums ir partneris?
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
joprojām meklē kādu dienvidu rumānijā
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Un es joprojām esmu Rumānijas dienvidos.
 

Luchy777

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
caut substanta si eventual colaboratori , sunt in centru romaniei, la noi preturile sunt absolut exagerate pe canabinoizi , 3g de ceai gata preagatit ajunge la 500 lei !!!
pm me
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
:oops: Es zinu, es atradu puisis no Craiova, un viņš man nosūtīja naftalīns, starp citu, es dzīvoju Holland....eu man ir 5cl vecs avots, ja jūs pieņemat 3 nedēļas, lai samaksātu paraugu, ko kāds Rumānijā nosūtīja no Holandes un
Es sazināsimies ar jums 2 nedēļu laikā, lai nosūtītu paraugu uz mājām pēc tam, kad es jums uzrakstīšu, ja jūs vēlaties 300 lei es jums nosūtīšu 1,5 g tīra 5cl un es jums iemācīšu, kā padarīt smēķēšanas garšvielas, ja jūs neesat kā es, lai to liktu tieši!!!!
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
JA vēlaties vēl vienu darbu, mēs tiksimies un es jums parādīšu, kā tas tiek darīts, maksājam 50 pret 50, man ir recepte un cilvēks ar recepti, un ķīnietis ar piedāvājumu...
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Bet, ja vēlaties ar mani tikties, ziniet, ka manas drošības labad neko nesaņemsiet, kamēr es neizbraukšu no valsts!
 
Top