Izmaiņas foruma noteikumos

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dārgie BB foruma lietotāji!
Pirms dažām dienām mums apritēja 2 gadi! Divu gadu laikā esam paveikuši lielu darbu, mūsu nelielā, bet ļoti saliedētā komanda katru dienu ir smagi strādājusi, lai nodrošinātu, ka forums tiek moderēts gandrīz nekavējoties un katru dienu tiek pievienots jauns noderīgs saturs. Mēs eksperimentējām, dažkārt pievienojām jaunas funkcijas, dažkārt tās likvidējām. Saskaņā ar mūsu politiku mēs neesam ņēmuši naudu par jūsu reklāmu rādīšanu forumā un neplānojam to darīt. Tāpat mēs atjaunojām vairākus mūsu YouTube kanāla blokus. Galu galā mūsu galvenais kanāls tika bloķēts pie 30 000 abonentu atzīmes.

Šodien mēs droši varam teikt, ka esam labākais forums savā nišā. BB forumā jūs varat atrast visu nepieciešamo populārāko psihoaktīvo vielu ražošanai jebkurā, pat rūpnieciskā mērogā. Turklāt visas šīs preces var anonīmi pasūtīt, izmantojot BB Escrow sistēmu. Turklāt jūs varat saņemt profesionālas konsultācijas no mūsu ekspertiem un pēc iespējas īsākā laikā izveidot pilnvērtīgu ražošanu, organizēt savas produkcijas pārdošanu.

Šodien forumu katru dienu apmeklē vairāk nekā 6000 unikālo apmeklētāju! Un šis skaitlis ar katru dienu pieaug. Patiesībā tikai 5 % unikālo apmeklētāju ir mūsu lietotāji. Tas ir sagaidāms, jo viss saturs ir vienlīdz pieejams gan reģistrētiem apmeklētājiem, gan viesiem, kas aplūko forumu bez reģistrācijas.

Šodien mēs pārstāvam dažas izmaiņas, lai veicinātu reģistrāciju un padziļinātu auditorijas iesaisti, un tās
ir šādas.
1. Mēs atceļam iespēju iegādāties maksas statusus (premium un sponsora).
2. Turpmākvisi statusi tiks piešķirti automātiski, un tie ir jānopelna.
Pēc noklusējuma visiem tikko reģistrētajiem lietotājiem tiks piešķirts statuss "Jauns dalībnieks".
Ja lietotāji paliks pie mums ilgāk par 30 dienām, šajā laikā forumā izrādīs nelielu aktivitāti, viņu statuss tiks mainīts uz "Dalībnieks".
Turpmāk, ja "dalībnieks" turpinās izmantot forumu un nākamo 30 dienu laikā izrādīs lielāku aktivitāti, tad šis lietotājs iegūs statusu "Rezidents".


Statusi "Jauns dalībnieks", "Dalībnieks", "Rezidents " ir nekomerciāli, tāpēc nekā lietotājiem ar šiem statusiem būs īpašs uzraksts "Nepērc no manis". Nekomerciālajiem lietotājiem nav atļauts atklāti publicēt savu kontaktinformāciju, šo noteikumu mēs ieviešam, lai samazinātu iespējamās krāpšanas.
3. Mēs ieviešam pārdevēju vērtēšanas sistēmu. Mēs sadalām pārdevējus trīs kategorijās.
"Jaunais pārdevējs" - lai iegūtu šo statusu, pietiek paziņot par savu nodomu tirgoties forumā (ievietojot savu sludinājumu Tirgū vai Sarakstā, vai atverot pārstāvniecību foruma komerciālajā sadaļā). Jaunajiem pārdevējiem arī nebūs atļauts publicēt savus kontaktus.
"Pārdevējs" - lai iegūtu šo statusu, jums ir jāizdala vismaz 3 bezmaksas paraugi, jāveic vismaz 3 veiksmīgi darījumi, izmantojot mūsu eskreditēšanas sistēmu, jāsaņem vismaz 3 atsauksmes.
"Ražotājs Pārdevējs" - Ražotājiem mums ir tādas pašas prasības kā Pārdevējiem, bet papildus ražotājiem ir jāpierāda foruma ekspertiem savas laboratorijas esamība, laboratorijas darbinieku kvalifikācija, jāsniedz informācija par viņu ražotās vielas sintēzes metodi.

4. Grupas tiks izformētas nākamo divu nedēļu laikā. Šāds lēmums pieņemts tāpēc, ka lietotāji izveidoja savas grupas, ievietoja tajās informāciju un savus kontaktus un vairs pat neparādījās forumā, neizrādīja nekādu aktivitāti un nepiedalījās kopienas dzīvē. Visi lietotāji, kuriem bija komerciālas grupas, turpmāko divu nedēļu laikā foruma komerciālajā sadaļā bez maksas varēs atvērt komerciālu pārstāvniecību. Turklāt mēs ieviešam nomas maksu 50$ mēnesī. Šis pasākums ir nepieciešams, lai tirgotāju pārstāvniecības, kas nav aktīvas, tiktu automātiski slēgtas.

5. Mēs nepiemērosim noteikumu par kontaktu publicēšanas aizliegumu pārdevējiem, kuri uzsākuši komercdarbību forumā pirms šīs dienas.
Pārdevēji, lūdzu, iepazīstieties ar BB foruma uzņēmējdarbības veikšanasnoteikumiem.
Lietotāji, atgādinām, ka jebkurus darījumus ir vērts veikt, izmantojot escrow sistēmu. Nedodiet savus personas datus, piemēram, e-pastu, sociālo tīklu un ziņapmaiņas pakalpojumu kontaktus saziņai ar foruma lietotājiem. Jūsu drošība ir jūsu pašu rokās!


Ar sveicieniem, BB foruma administrācija.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Lietotāji, kuriem ir aktīva Premium dalība, var bez maksas izveidot savu pārstāvniecību komerciālā foruma sadaļā. Vienkārši izveidojiet tēmu, par to nemaksājot, un tēma tiks publicēta.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Pietiek, ka kāds interesējas par tīmekļa vietni, dažiem īpašiem pakalpojumiem un viņi uzlauž šo tīmekļa vietni, piekļūstot datiem, kam tie ir vai kur tie atrodas utt. Otrkārt, kāpēc man sintēzi kādam aprakstīt un dalīties ar to, un tad tā būs pieejama forumā un ar 1 labo būs 1000 jaunu, kas nozīmē cenu kritumu, tātad mazo labo nebūs izdevīgi ražot ...... Ja tā tam vajadzētu izskatīties, tad es labāk šeit nepārdodu.....
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, jūs neesat izgudrojis neko īpašu. Mēs arī neprasām, lai jūs mums pastāstītu savu zinātību vai jebkādus personas datus (to zina visi). Tikai divas lietas, kas tika prasītas no jums, ir pierādīt, ka neesat krāpnieks, un ievietot savu sludinājumu BB Market. Jūs nolēmām atteikties. Tāpēc, lūdzu, nevajag spēlēt mocekļa lomu.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Yo vīrieši zināšanas ir vienīgā lieta, kas vairojas, ja dalās ar šo forumu, šis forums ir paredzēts vielu mīļotājiem un ķīmijas mīļotājiem, es nekad nebūtu varējis veikt savu pirmo sintēzi bez šīs vietas, es domāju, ka, ja jūsu nav labi, lai dalītos, es domāju, ka jums nav ko darīt jebkurā forumā...
<3
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Īsti ķīmiķi dalās ar zināšanām un metodēm. Kā jūs domājat, kā mēs esam tik tālu nonākuši? Sadarbība. Jums ir patents, ko varat pārdot? Ej uz to.

Informācijas aizturēšana ir tas, ko vēlas valdošā šķira un tie, kas ir pie varas.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Jūs domājat pārāk vecmodīgi.

Ceļi ir pieejami, jums ir jāpierāda savas zināšanas foruma administrācijai, lai iegūtu ražotāja statusu, tas nenozīmē kompromisu ar jūsu drošību.
Turklāt pietiek, ja jūs viņiem paskaidrojat, ka jūsu laboratorija atrodas Polijā, ko nav grūti noskaidrot. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Man tas ļoti patīk, un man ir bijis liels gods būt daļai no Breaking Bads agrīnajā posmā un prieks redzēt, kā tas attīstās līdz tam, kāds tas ir šodien!

Pārdevēja/ražotāja statuss


Man šķiet, ka jauniem lietotājiem varētu būt grūti atšķirt "ražotāju" un "pārdevēju".
Varētu šķist, ka ražotāji nav pārdevēji.
Vai ir iespēja to pielāgot, lai arī ražotāji varētu iegūt "pārdevēja" statusu?
Attiecībā uz Amphetamine es esmu ražotājs, un domāju, ka statuss tādējādi var novest potenciālos klientus pie manis. Katrā ziņā tas varētu nederēt potenciālajiem klientiem, kas meklē piegādātāju ķīmiskajām zālēm vai farmācijas produktiem, kurus es pārdodu, jo nav nosaukuma, kas apliecina, ka esmu sertificēts pārdevējs šīm :)

Personīgās grupas.

Man ir skumji dzirdēt, ka manas grupas vairs nebūs. Tā bija liels darbs, un man tajā izdevās izveidot aktīvu kopienu savam veikalam.
Turklāt es vadu vēl vienu grupu, kuras mērķis ir tikai kopienas veidošana, bez komerciāliem iemesliem. Vai arī šī grupa būs jāslēdz?

Tas ir ļoti skumji, es būtu gatavs maksāt ikmēneša maksu, lai šīs grupas darbotos, jo man šķiet, ka man ir vajadzīga kāda veida saikne ar klientiem/kopienu, lai izklaidētu viņus ar spēlēm vai sipli atjauninātu informāciju.

Sponsora/prēmijas statuss

Man šķiet, ka tas ir lielisks risinājums, un "ziedojumu tablo" var būt jauns veids, kā paust apbrīnu padomei.

Manas lielākās bažas ir tikai par to, ka mani varētu neatzīt par pārdevēju un ka es zaudēšu svarīgu piekļuvi un tiešu saziņu ar savu privāto kopienu, pie kuras esmu ļoti smagi strādājis :)
Es redzu savu Breaking Bad kā savu privāto facebook saviem narkotiku klientiem, būtu skumji to redzēt aiziet. :(
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Savu grupu varat atjaunot foruma komerciālajā sadaļā. Attiecībā uz ražotāja statusu. nosauksim to par
"Ražotājs pārdevējs"
 
Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Es saprotu :). Pagaidām tas būs smaga tablete, ko būs grūti norīt, bet ilgtermiņā tas dos labumu forumam!
Es jau gatavojos gatavot savus ziņojumus komercsadaļai!

Es domāju, ka tagad būs lietderīgi sakārtot sadaļu "Ēnu sfēras serviss", jo tur joprojām regulāri ir ziņojumi, kas var būt maldinoši.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Savu personīgo profilu varat izmantot arī kā ziņu plūsmu saviem abonentiem
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
No cik daudzām ikdienas publikācijām tas tiks uzskatīts par surogātpastu? Es nevēlos, lai mani atkal aizliegtu :D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. Mēs to izdarīsim.
Atvainojamies par to, bet tas ir jādara. Jums ir divas nedēļas laika, lai informētu un pārvietotu visu/visus no jūsu grupas uz Komercdarbības sadaļu.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Paldies par jūsu uzmanību :)

Nekas, es tagad mazliet noplaku, un vēlāk viss būs labi.
Es šodien izveidoju savus ierakstus komercsadaļā un visus tur ievilināšu, esmu pārliecināts, ka šī attīstība ir uz labo pusi!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Manuprāt, apzīmējums "nepērc no manis" ir lieks un nomācošs. Ikvienam, kas pērk šajā vietnē, būtu jāizlasa noteikumi, un tajos diezgan skaidri norādīts, ka pārdevēji un ražotāji ir apstiprinātie pārdevēji, tāpēc ikviens, kas neuzrāda plāksnīti, kurā norādīts kāds no tiem, nav vietnes apstiprināts pārdošanai.
Es jūtos tā, it kā man būtu uzvilkta dunča cepure un es iepriekš piesēdināts stūrī.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs nenovērtējat cilvēku lētticību un muļķību. Mēs šeit vēlamies pasargāt šādus cilvēkus no jebkāda veida krāpšanas.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Padomājiet par pasaules problēmām. Daudzas no tām ir izraisījuši cilvēki, kas augsti pārspējuši dabisko atlasi. Es sniegtu analoģiju, bet tas būtu aizvainojoši. Tas būtu saistīts ar to, ka transseksuāļiem būtu jāvalkā zvaigzne ⭐, lai vīrieši nesajauktu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ar vēstījumu problēmu nav, bet formulējums noteikti ir neveiksmīgs, saprātīgiem cilvēkiem* tas var izklausīties nedaudz necienīgi. Arī visa pieredze rāda, ka šādas lietas nevienu ar sliktiem nodomiem neattur, bet godīgos parasti nokaitina.

* saprātīgi cilvēki ir puse Āzijas un visa Polija ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Man patīk, ka jums ir piešķirts virsraksta statuss nepērciet no manis, tas skaidri parāda, kas ir pārdevēji un ražotāji. Jebkuri darījumi, kas veikti ar personu, kurai ir statuss nepērc no manis, nepārprotami ir uz jūsu pašu risku un uzticību.

Turklāt es skatos, cik ilgi personai ir bijis konts. Vai viņi ir rezidenti vai biedri, tad kāda ir viņu aktivitāte šeit. Šeit pieejamo profilu atvērtība, lai apskatītu šo informāciju, var palīdzēt uzticēties personai. Es uzskatu, ka mēs visi esam draudzīgi svešinieki.

Tad ir ķīmijas aspekts, cilvēki ar nelielu vai nekādu pieredzi citās vietnēs tiktu pilnībā pazemoti. Tikai par to, ka viņi uzdod jautājumus, kas pārsniedz viņu spējas, šeit ir daudz iecietīgāki un runa ir par drošību, izglītošanu un nevis cilvēka, kas uzdod jautājumus, izstumšanu.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Vissvarīgākais ir tas, lai visi dalībnieki paliktu drošībā, ko, manuprāt, administratori cenšas darīt.
Un vēl viena lieta, visi sintēzes šeit ir pieejami citur, bet tas, kas padara šo vietu unikālu, ir tas, ka jūs saņemat iekšējos padomus par to, kā to darīt labāk pirkt cilvēkus, kuriem ir bijusi pieredze tos darīt.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Lieliska ir arī iespēja iegūt nepieciešamās ķīmiskās vielas tieši forumā. :)
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ļoti taisnība, ka tas ir pārsteidzošs plus iegūt reālu prekursoru ir puse no jūsu kaujas viens nav svarīgi, vai jūs dzīvojat pasaulē ar visiem dalībniekiem avotiem jūs saņemsiet legit prekursori
Lai būtu godīgi im gaida, lai redzētu, kurš pārdevējs ir labākais bmk glicidāts uz vietas, jo tas 800ml atgriešanās p2p ir bullshit vairāk kā 600ml no visiem pārējiem pārdevējiem, es esmu mēģinājis bez bloomteckz nav pildvielas viņa es saņēmu 800ml no viņa bmk
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Tas ir pilnībā balstīta uz uzticību nav escrow tas ir psihodēlisko dw forums viņi ir Jaunais pārdevējs uzticams pārdevējs ans superzvaigzne, ja es remenber labi, signāls ir jāapstiprina administrators befor jums piekļūt forumam
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Tas ir interesanti :) Vai jums ir kāda saite?

Pilnībā uz uzticēšanos balstīta, man izklausās ļoti psihonaktiska. :D
 
Top