Lētākās filtru maskas un drošuma iekārtas?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hey I would like to know what kind of gas mask and safety equipment wich does not break my bank account would u recommend for 4mmc synthesis on Amazon?

Bez audzēšanas kastes ar labu filtrēšanas sistēmu un aizsargcimdiem un ugunsdrošības līdzekļa man ir vajadzīga gāzmaska, aizsargbrilles un varbūt kombinezons.

Vai maskai ir piemērots driver x-plore ar p3 filtru?
Vai arī es varu izmantot arī labākus filtrus un lētu masku?

Brillēm un kombinezonam es izvēlēšos lētāko variantu Amazon.

Kādi padomi vai ieteikumi?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
DCM ir kancerogēns, labāk iegādājieties laboratorijas mēteli un mērinstrumentu un dariet visu otside (noteikti ne dzīvokļos), citādi jūs gribat sarūsēt katru metālu, problēmas ar kaimiņiem utt.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ok thx Es to darīšu growbox vai varbūt āra apstākļos nojumē.
Kāds ir piemērots filtrs growbox? Un es izmantošu tikai stikla aprīkojumu, vai jūs domājat, ka katrs metāls sāks rūsēt, ja es gatavotu 4mmc bez tvaika nosūcēja savā dzīvoklī?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
everytink rūsēs no hcl, tā maz buit pat pašnāvība, iet ārā vai nedarīt to, tas smaržo ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx, labi zināt, es nezināju, ka tas ir tik bīstami attiecībā uz rūsu.

Tāpēc man būs jāplāno atbilstoša āra virtuve atbildīs manām vajadzībām. Viegli iepakot un izpakot. Tātad būs nepieciešama dārga sejas maska, akumulatoru komplekts maisītājam un sildvirsmai un kāda telts, lai pasargātu no netīrumiem .
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
ja jūs varat iznomāt viliage, kas nav cilvēku araund to, jūs varat viegli darīt to dārzā 2-3 dienas partijas 50-100 kg ir iespējams, tad vienkārši iztvaicējot, im sāk jaunu bussines es varu connert jums ar puisis, kas piegādās ķīmisko met īpašu chenel, ka jums nebūs iegūt sarkanu flaged un varēs darīt to ilgu laiku, un ne tikai, ka un cenas ir pat lētākas nekā NL/PL
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pls hit man ar plānu piegādātāju!
 
Top